logo

ATAŞEHİR KAYMAKAMLIK KUPASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI

GHSM ile Öyküm Gençlik Spor Kulübü Derneğinin düzenlediği  Çocuk ve Gençlik Gelişim Oyunları Ataşehir Kaymakamlık istanbul escort Kupası Taekwondo Şampiyonası sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçemiz tescilli Spor Kulüplerinden Öyküm Gençlik Spor Kulübü Derneğinin birlikte düzenlemiş olduğu ve 3 gün süren Çocuk ve Gençlik Gelişim Oyunları   Ataşehir Kaymakamlık Kupası Taekwondo Şampiyonası 22 Mayıs 2017 etiler escort Pazartesi  günü  Ataşehir   Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda İstanbul genelinde 33 Spor Kulüpten 530 sporcunun katılımı ile başladı.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen şampiyonada Minik Erkeklerde (33-36-40-45-50-57 KG),Minik Bayanlarda (30-33-36-40-45 KG) ile Yıldız Erkeklerde (37-41-45-49-53-57-65-+65KG) ve Yıldız Bayanlarda (44-47-51-55-59 KG) çekişmeli müsabakalar oynandı.

Şampiyonada dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları halkalı escort Ataşehir Kaymakamı Zafer KARAMEHMETOĞLU, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi GÜNEYSU, Taekwondo Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Halit AVCI,İstanbul Taekwondo İl Temsilcisi Mustafa BULUT, Pendik Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Erdal ACAR, Sultanbeyli Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Aytekin KARACA, Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İhsan KOL, Öyküm Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Makbule Tuğrul  ile Antrenörler ve hakemler  tarafından  verildi.

TAEKWONDO ŞAMPİYONASI  SONUÇLARI  :

33 KG MİNİK ERKEKLER

1.M.Bora Ateş          – Bahri Tanrıkulu Spor Kulübü

2.İsa Kırık                 – Sultanbeyli Belediyesi

3.Yuşa Arif Kabaca  – Öncü Spor Kulübü

3.B.Berk Kaya           -Doğuş Spor Kulübü

36 KG MİNİK ERKEKLER

1.Faruk Şanlıer              -Doğuş Spor Kulübü

2.Zafer Erdem Delen     -Cihan Spor Kulübü

3.Arda Aver                   -Yavuz Sultan Spor Kulübü

3.Nusret Rıdvan Keskin -Sancaktepe Belediyesi

40 KG MİNİK ERKEKLER

1.Recep Bektaş          – Öncü Spor Kulübü

2.Furkan Küskü         – İstanbul Büyükşehir Belediyesi

3.Mehmet Caner Öz  – Güden Olimpik Spor Kulübü

3.M.Eren Koçak        — Doğuş Spor Kulübü

45KG MİNİK ERKEKLER

1.Oguz Özkan     – Öncü Spor Kulübü

2.Hüseyin Güzel – İstanbul Büyükşehir Belediyesi

3.Arda Altınbaş   –G.Op.Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü

3.Alper Erdem     – Pendik Belediyesi

50 KG MİNİK ERKEKLER

1.Murat Aksu           – Yavuz Sultan Spor Kulübü

2.Ahmet Efe Yıldız  – Yiğit Taekwondo Spor Kulübü

3.Reşat Faruk Sayan – Başakşehir S.K.

3.Ayberk Kıral          – Güden Olimpik Spor Kulübü

57 KG MİNİK ERKEKLER

1.Berdan Alifırat           – G.O.P.Erdoğan Taekwondo S.K

2.Halil İbrahim Türkan – İstanbul Büyükşehir Belediyesi

3.Ayberk Zeyt Yılmaz  – Güden Olimpik S.K.

3.Eren Orhan Elçi         –Öyküm Gençlik Spor Kulübü Derneği

30 KG MİNİK BAYANLAR

1.Nehir Geniş      – G.O.P.Erdoğan Taekwondo S.K.

2.Berra Pekgöz    – Yavuz Sultan S.K.

3.Nisanur Çelik   – Yavuz Sultan S.K.

3.Hacer Akçay    – Bahri Tanrıkulu S.K.

33 KG MİNİK BAYANLAR

1.İlayda Şimşek     –Yenigün İhtisas S.K.

2.Fatmanur Öner   –Bahri Tanrıkulu S.K.

3.Melike Ömür      –Yavuz Sultan S.K.

3.Şura Yıldız          – Sancaktepe Belediyesi

36 KG MİNİK BAYANLAR

1.Begüm Zeynep Taşkın  –Cihan S.K.

2.Melek Göktaş                – Doğuş S.K.

3.Rüya Diler                     – Sancaktepe Belediyesi

3.Sevilay Özdemir            –Sultanbeyli Belediyesi

40 KG MİNİK BAYANLAR

1.Melisa Ateş        — Cihan S.K.

2.Esmanur Okan   —G.O.P. Erdoğan Taekwondo S.K.

3.İlknur Çoşar       —Yavuz Sultan S.K.

3.Yağmur Muzaç  —Cihan S.K.

45 KG MİNİK BAYANLAR

1.Berranur Aktaş           –Öncü S.K.

2.Yağmur Ebru Erbaş    – Cihan S.K.

3.Zeynep Dilara Arslan –Yavuz Sultan S.K.

3.Göksu Gül                    –Doguş S.K.

37 KG YILDIZ ERKEKLER

1.Armağan İkram      –Bahri Tanrıkulu S.K.

2.Ömer Faruk Şen     –Öncü S.K.

3.Fazlı Fazlıoğlu        –Doğuş S.K.

3.İsmail Altıparmak   –Üsküdar Belediyesi

41 KG YILDIZ ERKEKLER

1.Bedirhan Damar       —G.O.P.Erdoğan Taekwondo S.K.

2.Anıl Başoğlu            —-Sancaktepe Birleşim

3.Samet Can Dişikara —Öncü S.K.

3.Ahmet Sait Başlı      —İstanbul Büyükşehir Belediyesi

45 KG YILDIZ ERKEKLER

1.Bilal Küskü              – İstanbul Büyükşehir Belediyesi

2.Enes Mustafa Işık  — Başakşehir

3.Yasin Şahin              – Bahri Tanrıkulu S.K.

3.Ahmet Furkan Balcı – Öyküm Gençlik Sporkulübü Derneği

49 KG YILDIZ ERKEKLER

1.Anıl Can Altun      – Bahri Tanrıkulu S.K.

2.Emirhan Türkeri    – İstanbul Büyükşehir Belediyesi

3.Ömer Eren Özer    – Öyküm G.S.K.D.

3.Koray Özdemir     – Yankı S.K.

53 KG YILDIZ ERKEKLER

1.İsmail Burak Köksal     – Bahri Tanrıkulu S.K.

2.Ferhat Ali Kuy             —Başakşehir

3.Kerim Tefir                 — Sultanbeyli Belediyesi

3.Kadir Göktaş                – Güden Olimpik S.K.

57 KG YILDIZ ERKEKLER

1.Mehmet Eren Aydoğan     —Yenigün Taekwondo İhtisas S.K.

2.Umut Efe                          — Öncü S.K.

3.Harun Güden                    — Güden Olimpik S.K.

3.Orkun Uzun                      — Yiğit Taekwondo S.K.

65 KG YILDIZ ERKEKLER

1.Enes Aykırıoğlu          —Yenigün Taekwondo İhtisas S.K

2.Metin Şenoğlu            —Yenigün  Taekwondo İhtisas S.K

3.Mustafa Can Karavil  —Öncü S.K.

3.Taha Göktuğ Şahin     —Öyküm G.S.K.D.

+ 65 KG YILDIZ ERKEKLER

1.Alaaddin Efe Görem       — G.O.P.Erdoğan S.K.

2.Sinan Salkım                     – G.O.P.Erdoğan S.K.

3.M.Emin Gençkurt              – Öyküm G.S.K.D.

3.Onur Kaan Güveli            — Özdemir Taekwondo İhtisas S.K.

44 KG YILDIZ BAYANLAR

1.Mücella Küçük             — Sultanbeyli Belediyesi

2.İnci Tarakçı                   —Sancaktepe Birleşim

3.Gamze Karabulut         — Sancaktepe Birleşim

3.Buse Keskin                 — Öncü S.K.

47 KG YILDIZ BAYANLAR

1.Saliha Yıldız           – İstanbul Büyükşehir Belediyesi

2.Melisa Güneş          –Sultanbeyli Belediyesi

3.Nehir Yıldız            – Öyküm G.S.K.D

3.İpeknur Kaya          – Öyküm G.S.K.D.

51 KG YILDIZ BAYANLAR

1.Havvanur Akbulut       — Üsküdar Belediyesi

2.Hilalnur Bal                 — Yenigün Taekwondo İhtisas S.K

3.Nazar Uzun                  — Ümraniye Kahraman S.K.

3.Hilal Kurt                     — Öyküm G.S.K.D.

55 KG YILDIZ BAYANLAR

1.Beyzanur Altıparmak       —Üsküdar Belediyesi

2.Rümeysa Çelik                 —Cihan S.K.

3.Sıla Çiftçi                         — Ümraniye Kahraman S.K.

3.Şeyma Güngör                —- Üsküdar Belediyesi

59 KG YILDIZ BAYANLAR

1.Hayrun Nisa Koca       —Pendik Belediyesi

2.Esma Arabacı              —Özdemir İhtisas

3.Rabia Aktürk               —Ünlü S.K.

3.Kevser Özbek              —Öyküm G.S.K.D.

ATAŞEHİR KAYMAKAMLIK KUPASI KUKÜP SIRALAMASI

MİNİKLER BAY-BAYAN KUPA

1.Öncü Spor Kulübü              22  Puan

2.Cihan S.K.                          20  Puan

3.G.O.P.Erdoğan S.K.           16  Puan

4.Yavuz Sultan S.K.              14 Puan

5.Doğuş Spor Kulübü            13 Puan

YILDIZLAR BAY –BAYAN KUPA

1.Bahri Tanrıkulu Spor Kulübü         22 Puan

2.İstanbul Büyükşehir Belediyesi     18 Puan

3.Yenigün İhtisas Spor Kulübü         17 Puan

4.Üsküdar Belediyesi                        15 Puan

5.Sultanbeyli Belediyesi                   14 Puan

GENEL KLASMAN KUPA

1.Bahri Tanrıkulu S.K.                    33 Puan

2.Öncü Spor Kulübü                        31 Puan

3.G.O.P.Erdoğan Taekwondo          30 Puan

4.İstanbul Büyükşehir Belediyesi    27 Puan

5.Yenigün Taekwondo İhtisas         24 Puan

Etiketler: » » » » » » »
Share
559 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR KAYMAKAMLIK KUPASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR KAYMAKAMLIK KUPASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
    http://www.itvhaber.com/atasehir-kaymakamlik-kupasi-taekwondo-sampiyonasi.html#.WS3VeP9ErLU.twitter
    #GHSM #ÖykümGençlikSporKulübü #Çocuk #Gençlik #GelişimOyunları #Ataşehir #KaymakamlıkKupası #TaekwondoŞampiyonası