logo

Ataşehir Okullar Arası Taekwondo Turnuvası Sona Erdi

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Ataşehir Okulları Arası Taekwondo Turnuvası Esatpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ataşehir Belediye Başkanlığı işbirliği ile ilçe okulları arasında düzenlenen Taekwondo Turnuvası Esatpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

Heyecanlı ve çekişmeli geçen Taekwondo Turnuvasına ilçemiz genelindeki 43 okuldan toplamda 126 sporcu öğrenci katıldı. Centilmence gecen müsabakalar sonucu okulları adına yarışarak derece alan sporcu öğrencilere kupa ve madalyaları ile başarı belgeleri Esatpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda  düzenlenen törenle  Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi GÜNEYSU  ile Taekwondo Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Halit Avcı  ve   beden eğitimi öğretmenleri tarafından takdim edildi.

TAEKWONDO TURNUVA SONUÇLARI

MİNİK KIZ FERDİ

20 KG

  1. ŞEVVAL ÖZÇELİK – ÇAĞRIBEY İLKOKULU
  2. AYLA MENTEŞ – AKŞEMSEDDİN İLKOKUL
  3. HATİCE YILDIRIM – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU

24 KG

  1. SEVİM NAYRAKTAROĞLU – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU
  2. ADASU BOYRAZ – ÇAĞRIBEY İLKOKULU
  3. AZRA AKSU – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU
  4. CEMRE ŞAHİN – ÇAĞRIBEY İLKOKULU

27 KG

  1. SEVGİ NİSA ÖLÇER – MUSTAFA ZEKİ DEMİR İLKOKULU
  2. EZO ACAR – ÇAĞRIBEY İLKOKULU
  3. HEVAL ÜRÜN – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU
  4. SELİN SARAY – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU

30 KG

  1. CANSU SÖZEN – ALİ NİHAT TARLAN İLKOKULU
  2. NİLAY KAYGUSUZ – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  3. AZRA MAVİŞ – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  4. YAĞMUR ÇETİNCEVİZ – ÇAĞRIBEY İLKOKULU

33 KG

  1. ZEYNEP ERDAL – KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN İLKOKULU
  2. İCLAL MERİÇ AKŞEMSEDDİN İLKOKULU
  3. NİSA BIÇAKOĞLU – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU

36 KG

  1. HİLAL ÜREDİ – ALİ NİHAT TARLAN İLKOKULU
  2. MELİSA ŞİMŞEK – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  3. YAPRAK ÇETİNCEVİZ – ÇAĞRIBEY İLKOKULU

40 KG

  1. İREM SUBAŞI – CEMİLE BESLER İLKOKULU
  2. NİSANUR AKPOLAT – KADRİYE FAİK KOPARAN İLKOKULU
  3. ELİF SU KOŞAN – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU

45 KG

  1. İREM İHTİYAR – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  2. SUDE KIĞILAM – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  3. İRİS MUSTAFA -ÖZEL YÖNDER İLKOKULU

 

MİNİK ERKEK FERDİ

20 KG

  1. AHMET ALTAYLI – ÇAĞRIBEY İLKOKULU
  2. AHMET ÖZTEL – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU
  3. EREN ÇUBUK – ÇAĞRIBEY İLKOKULU

24 KG

  1. HÜSEYİN ŞAHİN – FETİH İMKB İLKOKULU
  2. BİLAL COŞAR – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  3. ALİ YUNUS GÜMÜŞ – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU

27 KG

  1. YUNUS EMRE BAŞ – ÇAĞRIBEY İLKOKULU
  2. YİĞİTHAN SARITAŞ – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU

30 KG

  1. MUSTAFA İLHAN – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  2. HALİL ŞİŞİK – CEMİLE BESLER İLKOKULU
  3. ABDULSAMET KIRKAYA – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU
  4. SEMİH ÇAKMAK – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU

33 KG

  1. FARUK YİĞİT – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU
  2. YUSUF ALİ BAL – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU

36 KG

  1. ÖMER HACIOSMANOĞLU – KADRİYE FAİK KOPARAN İLKOKULU
  2. FATİH KAYGUSUZ – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  3. HÜSEYİN EFE ASLAN – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  4. YAĞIZ ALİ HAKAN – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU

40 KG

  1. DORUK ALP ESER ÖZEL DOĞA İLKOKULU
  2. ERDEM ERSOY – KADRİYE FAİK KOPARAN İLKOKULU

45 KG

  1. MUSTAFA ÇAMLIEL – CEMİLE BESLER İLKOKULU
  2. ARDA KOÇAK – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU

50 KG

  1. AHMET AKDAŞ – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU
  2. MEHMET ORCAN – HALİL ATAMAVCI İLKOKULU

55 KG

  1. CENGİZHAN KESKİN – AKŞEMSEDDİN İLKOKULU

KÜÇÜK KIZ FERDİ

29 KG

  1. SUNA ÖLMEZ – PİRİ REİS ORTAOKULU
  2. BÜŞRA AKIN – PİRİ REİS ORTAOKULU

33 KG

  1. RABİA ÖZTEL – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  2. BELİNAY KAYIR – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  3. AYŞE M. TEZCAN – ATAŞEHİR EMLAK KONUT ORTAOKULU

37 KG

  1. CEMRE ÇİTO – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  2. ZEYNEP DEMİR – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  3. ELİF BAL – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  4. İKAY MERİÇ – PİRİ RESİ ORTAOKULU

41 KG

  1. ALEYNA NUR KUYU – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  2. AYŞE ÖZTEL – PİRİ RESİ ORTAOKULU

44 KG

  1. BEREN ÜLKÜ YAYLA – İ. HASAN LEYLİ ORTAOKULU
  2. GÜLSENA GÖNÜL – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  3. NİSA NAZ DURAN – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  4. RAVZA NUR ASLAN – YENİÇAMLİICA İMAM HATİP ORTAOKULU

47 KG

  1. BERRU ÖKSÜZ – YAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU
  2. MERVE ERDİNE – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  3. SEMA NAZ ÖZTEL – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  4. MEDİNE M. TOPAL – Ş.Ö MEHMET FİDAN ORTAOKULU

51 KG

  1. SEDA BOZKURT – ŞEHİT CENGİZ HASBAL ORTAOKULU
  2. SAFİYE NUR ASNA – YENİÇAMLİICA İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. SILA SAĞLAM – PİRİ RESİ ORTAOKULU

59 KG

  1. ALEYNA KEHYA – CELAL YARDIMCI ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEK FERDİ

33           KG

  1. BURAK AKÇAY – Ş.Ö MEHMET FİDAN ORTAOKULU
  2. MUHAMMET ENES TOPRAKÇI – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  3. AHMET YASİN LEVENT – YENİÇAMLİICA İMAM HATİP ORTAOKULU

37 KG

  1. KAYRA GALİP KÜÇÜK – YAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU
  2. ANIL CEM ARMUTLU – PİRİRESİ ORTAOKULU
  3. BURAK TABAK – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  4. EMİRHAN KESKİN – CELAL YARDIMCI ORTAOKULU

41 KG

  1. AKIN BOZKURT – ŞEHİR CENGİZ HASBAL ORTAOKULU
  2. MUHAMMET ALİ TOKTEMEL – ALİ İHSAN HAYIRLIOĞLU ORTAOKULU
  3. ATA İSMAİLOV – Ş.Ö MEHMET FİDAN ORTAOKULU

45           KG

  1. YİĞİT ALP ŞİMŞİR – İ. HASAN LEYLİ ORTAOKULU
  2. YUSUF EYÜP KULAKSIZ – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  3. MUHAMMET BERK ERGÜL – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  4. EREN S. ÇALIŞKAN – İ.HASAN LEYLİ ORTAOKULU

49 KG

  1. BURAK ARSLAN – İ. HASAN LEYLİ ORTAOKULU,
  2. ÖMER FARUK ÇINAR – YENİÇAMLİICA İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. ÖMER FARUK ÖZTAŞCI – PİRİ RESİ ORTAOKULU

53 KG

  1. MELİH SARICA – YAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU
  2. A. EMİR IŞIK – YAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU

57           KG

  1. M. DENİZ LEGKOV -ALİ İHSAN HAYIRLIOĞLU ORTAOKULU
  2. KAAN E. ÖZYOLCULAR – YAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU

YILDIZ KIZ FERDİ

41 KG

  1. IRMAK GÜMÜŞ – PİRİ REİS ORTAOKULU
  2. ZERDA BOZKURT – ŞEHİR CENGİZ HASBAL İLKOKULU

44 KG

  1. IRMAK ÇAKIR – ÖZEL ATAŞEHİR SEVİNÇ ORTAOKULU
  2. İLAYDA AYDIN – PİRİ REİS ORTAOKULU

47 KG

  1. ZEHRA ÇINAR – YENİÇAMLICA ORTAOKULU
  2. MELİKE ÇİFCİBAŞI – PİRİ RESİ ORTAOKULU

51 KG

  1. SILA ÖZDEMİR – CELAL YARDIMCI ORTAOKULU
  2. FERUYE KARABACAK PİRİ REİS ORTAOKULU
  3. REYHAN SEVDA DÜLGER – YENİÇAMLICA ORTAOKULU

55 KG

  1. HİLAL DEMİR – PİRİ RESİ ORTAOKULU
  2. GİZEM KOÇ – PİRİ RESİ ORTAOKULU

+59 KG

  1. NAZLI MENEKŞE SÜME – CELAL YARDIMCI ORTAOKULU
  2. AYŞE CEREN MENGİ – İ.HASAN LEYLİ ORTAOKULU

YILDIZ ERKEK FERDİ

33 KG

  1. AHMET KARA – YAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU

49 KG

  1. ATAKAN BAHARİ – ATAŞEHİR EMLAK KONUT ORTAOKULU
  2. EMRE AZAK – İ. HASAN LEYLİ ORTAOKULU

53 KG

  1. AHMET FARUK KANTARCI – CAHİT ZARİFOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU
  2. KAAN UZUN – İ. HASAN LEYLİ ORTAOKULU

65 KG

  1. AHMET MENGİ – İ. HASAN LEYLİ ORTAOKULU
  2. S. EMRE KARABAYOĞLU – ÖZEL ATAŞEHİR İKİZLER ORTAOKULU
  3. BATUHAN KARAÜZÜM – PİRİ REİS ORTAOKULU

GENÇ KIZ FERDİ

52 KG

  1. İREM NUR KARAGÜLLE – MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. FATMA ÇİFTÇİBAŞI – MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  3. MERVENUR AKBULUT – MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

59 KG

  1. AYLİN CELEP – MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. FATMA İREM AYGÜL – MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

63 KG

  1. SEDEF NUR COŞKUN – MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  2. ZEYNEP SUDE ÖZTÜRK – MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEK FERDİ

+78 KG

  1. ŞEREF ÇOBANOĞLU – NURİCINGILLIOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

MİNİKLER TAKIM

  1. AKŞEMSEDDİN İLKOKULU
  2. HALİL ATAMAVCI İLKOKULU
  3. ÇAĞRIBEY İLKOKULU

KÜÇÜKLER TAKIM

  1. PİRİREİS ORTAOKULU
  2. YAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU
  3. İ.HASAN LEYLİ ORTAOKULU

YILDIZLAR TAKIM

  1. PİRİREİS ORTAOKULU
  2. CELAL YARDIMCI ORTAOKULU
  3. İ.HASAN LEYLİ ORTAOKULU

GENÇLER TAKIM

  1. MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Etiketler: » » » » » »
Share
582 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ