logo

ÇORUM KARGI TEPEARKASI KÖYÜ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Çorum Kargı Golaz Köyleri Birliği (Golaz Divanı)’ne bağlı Tepearkası Köyü Derneği, Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmen Evi’nde düzenlediği iftar programında köylülerini buluşturdu.

Recep Kenan/itvhaber.com

Selami Topçu başkanlığındaki Çorum ile Kargı ilçesi Tepearkası Köyü Derneği, köylüleri ile dostlarını buluşturduğu iftar programı düzenledi.

Tepearkası Köyü Derneği yönetimi tarafından Ataşehir Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde düzenlenen iftar programına Ataşehir Belediye Meclis Üyesi ve Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkan Neslihan Yurtdagül, Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Tarkan Akan Buztaş ile birlikte; İstanbul Çorum Dernekler Federasyonu (ÇORDEF) Başkan Yardımcısı Muzaffer Aksoy, Çorum Kargı Golaz Köyleri Birliği (Golaz Divanı) Başkanı Metin Akkuş, Çorum dernek, birlik ve STK başkan ve yöneticileri, Tepearkası köylüleri ile Çorumlular katıldı.

Kuran-ı kerim tilaveti ve dualarla devam eden iftar programında ezanla birlikte topluca oruçlar açıldı. İftar programı Ramazan ayının ruhuna uygun olarak seslendirile ilahiler ve semah gösterileri ile devam etti.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1437 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ÇORUM KARGI TEPEARKASI KÖYÜ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ÇORUM KARGI TEPEARKASI KÖYÜZ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
    http://www.itvhaber.com/corum-kargi-tepearkasi-koyuz-iftar-sofrasinda-bulustu.html#.WU09yA-2SJ0.twitter
    #Çorum #Kargı #GolazKöyleriBirliği #GolazDivanı #TepearkasıKöyüDerneği #İftarProgramı #Tepearkası #NeslihanYurtdagül #TarkanAkanBuztaş #itvhaber