logo

GELECEĞİN YETENEKLİ SANATÇILARININ YILSONU KONSERİ

Ataşehir Belediyesi’nin “Sanat Eğitimini Mahallenize Getiriyoruz” projesi kapsamında yürütülen çalışmalarda çeşitli branşlarda eğitim alan çocuklar yılsonu konseriyle sezonu kapatıyor.

Kurulduğu günden bu yana 7’den 77’ye binlerce kişiye sanat eğitimi veren Ataşehir Belediyesi, toplumun daha özgür düşünmesi, kendisini tanıması, çevresini daha iyi analiz etmesi için sanatı yaşam biçimi haline getiriyor.

Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Sanat Eğitimini Mahallenize Getiriyoruz” projesinde 2016-2017 eğitim döneminde öğrenim gören öğrenciler yılsonu performanslarını Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde saat 21.00’da sergileyecekler.

Yılsonu etkinliklerinde bale ve halk oyunları gösterisi, gitar, keman, bağlama, perküsyon, piyano, şan, dans, gençlik orkestrası, müzikal tiyatro temsilleri yapılacak.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
525 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

GELECEĞİN YETENEKLİ SANATÇILARININ YILSONU KONSERİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    GELECEĞİN YETENEKLİ SANATÇILARININ YILSONU KONSERİ
    http://www.itvhaber.com/gelecegin-yetenekli-sanatcilarinin-yilsonu-konseri.html#.WTlpGyz2u8c.twitter
    #AtaşehirBelediyesi #SanatEğitiminiMahallenizeGetiriyoruz #YılsonuKonseri #HalkOyunlarıGösterisi #Gitar #Keman #Bağlama #Perküsyon #Piyano #Şan #Dans #GençlikOrkestrası #Tiyatro #MSKM