logo

İYİ Parti Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti. Gazeteci Mehmet Tezkan İzmir 3. sırada.

İYİ Parti’nin Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) teslim ettiği 27. Dönem milletvekili aday listelerinde dikkat çeken isimler yer aldı. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal Afyon’dan aday gösterildi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu aday olmadı. Gazeteci Mehmet Tezkan İYİ Parti’den İzmir 1. bölge 3. sıradan milletvekili adayı olarak gösterildi. Demokrat Parti’nin Genel Başkanı Gültekin Uysal, İYİ Parti’den Afyon 1. Sıra adayı oldu.

İYİ Parti listesinde sürpriz isimlerden biri Süleyman Demirel’in doktoru Aylin Cesur. Cesur, İYİ Parti’den, Demirel’in memleketi Isparta’dan aday.

İYİ Parti listesinde Salim Ensarioğlu Diyarbakır adayı, ANAP’li eski Bakan Ahat Andican İstanbul adayı olarak dikkat çekiyor. Kamu-sen eski başkanı İsmail Koncuk Adana’dan, Şengül Hablemitoğlu ise İzmir’de vekil adayı.

İKİ BÜYÜKELÇİ

İYi Parti aday listesinde iki de eski büyükelçi yer aldı. Aydın Sezgin Aydın’dan, Ahmet Erozan ise Bursa’dan aday oldular.

ADANA

Adana 1 İsmail Koncuk

Adana 2 Mehmet Metanet Çulhaoğlu

Adana 3 Ali Aydın

Adana 4 Nihal Ağca

Adana 5 Recai Mercimek

Adana 6 Sinem Uludamar

Adana 7 Mehmet Sertaç Durak

Adana 8 Vedat Sabancı

Adana 9 Eren Özer

Adana 10 Hamza Gültekin

Adana 11 Şule Tüdeş

Adana 12 Ercan Atalay

Adana 13 Ali Kabaklı

Adana 14 Sibel Çakmak

Adana 15 İlker Kılınç

ADIYAMAN

Adıyaman 1 Mahmut Bozkurt

Adıyaman 2 Abdurrahman Erol Özbay

Adıyaman 3 Zülfikar Işık

Adıyaman 4 Fatime Zehra Akbaş

Adıyaman 5 Mahmut Cihan Güvenç

Afyonkarahisar

Afyonkarahisar 1 Gültekin Uysal

Afyonkarahisar 2 Abdülkadir Akcan

Afyonkarahisar 3 Okşan Ulusoy Efe

Afyonkarahisar 4 Selahattin Mühsürler

Afyonkarahisar 5 Alper Yağcı

Afyonkarahisar 6 Ömer Eryeşil

AĞRI

Ağrı 1 Bedri Yavuz Hatunoğlu

Ağrı 2 Adem Kılıç

Ağrı 3 Mustafa Yaşar

Ağrı 4

AMASYA

Amasya 1 Ahmet Fatih Coşar

Amasya 2 Gökhan Lafçı

Amasya 3 Medet Eroğlu

ANKARA

Ankara-1 1 Koray Aydın

Ankara-1 2 Halil İbrahim Oral

Ankara-1 3 Mesut Özarslan

Ankara-1 4 Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu

Ankara-1 5 Mine Baş

Ankara-1 6 Yetkin Öztürk

Ankara-1 7 Kadriye Ünler

Ankara-1 8 Fehmi Kandemir

Ankara-1 9 Barış Doğan

Ankara-1 10 Çağlar Ay

Ankara-1 11 İhsan Koçak

Ankara-1 12 Kenan Türüdü

Ankara-1 13 Hatice Küçük

Ankara-2 1 Şenol Bal

Ankara-2 2 Ersönmez Yarbay

Ankara-2 3 Gökhan Beker

Ankara-2 4 Faruk Köylüoğlu

Ankara-2 5 Hasan Seymen

Ankara-2 6 Hediye Akdere

Ankara-2 7 Tuncay Tekay

Ankara-2 8 Hüseyin Özlük

Ankara-2 9 Baha Cankut Sarıtaş

Ankara-2 10 Çiğdem Bingöl

Ankara-2 11 Barış Çalışkan

Ankara-3 1 Durmuş Yılmaz

Ankara-3 2 Ayhan Altıntaş

Ankara-3 3 Reşat Erdoğan

Ankara-3 4 Tamer Kayaalp

Ankara-3 5 Ayşe Sucu

Ankara-3 6 Ömer Karakaş

Ankara-3 7 Hüseyin Şimşek

Ankara-3 8 Umutcan Günerkaya

Ankara-3 9 Ahmet Can Buğday

Ankara-3 10 Bülent Gürsoy

Ankara-3 11 Ali Işıner Hamşioğlu

Ankara-3 12 Beril Gümüş

ANTALYA

Antalya 1 Feridun Bahşi

Antalya 2 Hasan Subaşı

Antalya 3 Tuba Varol Çokal

Antalya 4 Fulya Yasemin

Antalya 5 Kadri Levent Dim

Antalya 6 Musa Ertuğan

Antalya 7 Bünyamin Seçme

Antalya 8 Neşe Toker

Antalya 9 Meryem Aydoğan

Antalya 10 Cafer Ünal

Antalya 11 Cahit Kocabeyoğlu

Antalya 12 Birol Üstem

Antalya 13 Önal Çavuşoğlu

Antalya 14 Alper Tunçer

Antalya 15 Yakup Cem Çınar

Antalya 16 Leyli Kemal

ARTVİN

Artvin 1 Filiz Akyüz

Artvin 2 Kamil Aksu

AYDIN

Aydın 1 Aydın Adnan Sezgin

Aydın 2 Berna Sukas

Aydın 3 Halil İbrahim Aktemur

Aydın 4 Şule Tuntaş

Aydın 5 Fevzi Köse

Aydın 6 Süleyman Demirci

Aydın 7 Mustafa Orhun Çetin

Aydın 8 Semra Yücel

BALIKESİR

Balıkesir 1 İsmail Ok

Balıkesir 2 Kamil Gültekin Öztürk

Balıkesir 3 Nezahat Salon

Balıkesir 4 Yaşar Genç

Balıkesir 5 Begüm Küçükoğlu

Balıkesir 6 Keriman Kültür

Balıkesir 7 Özlem Ural

Balıkesir 8 Erol Aydemir

Balıkesir 9 Onur Şenel

BİLECİK

Bilecik 1 Mesut Tekin

Bilecik 2 Batuhan Atalay

BİNGÖL

Bingöl 1 Mehmet Sait Yazıcı

Bingöl 2 Abdurrahim Ariç

Bingöl 3 Selahettin Ekinci

BİTLİS

Bitlis 1- Ziya Yoldaş

Bitlis 2- Hikmet Tunalı

Bitlis 3- Yusuf Deniz

BOLU

Bolu 1 Mehmet Aydın

Bolu 2 İrfan Bayar

Bolu 3 Nimet İnce

BURDUR

Burdur 1 Osman Kurt

Burdur 2 Hüseyin Erdem

Burdur 3 Hatice Funda Bülbül

BURSA

Bursa-1 1 İsmail Tatlıoğlu

Bursa-1 2 Sami Bilge

Bursa-1 3 Yüksel Selçuk Türkoğlu

Bursa-1 4 Yüksel Yılmaz

Bursa-1 5 Abdullah Alagöz

Bursa-1 6 Sermin Özensoy

Bursa-1 7 Üstün Tunalıgil

Bursa-1 8 Özgür Şimşek

Bursa-1 9 Ayhan Tayfur

Bursa-1 10 Merve Asa

Bursa-2 1 Ahmet Kamil Erozan

Bursa-2 2 Hasan Toktaş

Bursa-2 3 Adnan İslamoğulları

Bursa-2 4 Serpil Arslantürk

Bursa-2 5 Ali Ekber Can

Bursa-2 6 Betül Bayraktar Orhan

Bursa-2 7 İsmail Şenol

Bursa-2 8 Yavuz Bülbül

Bursa-2 9 Fazlı Seyis

Bursa-2 10 Özgehan Koçer

ÇANAKKALE

Çanakkale 1 Rıdvan Uz

Çanakkale 2 İsmet Balkan

Çanakkale 3 İkbal Aytaç

Çanakkale 4 Mehmet Tamer Ergün

ÇANKIRI

Çankırı 1 Aydın Ayanoğlu

Çankırı 2 Gamze Atalay

Çorum 1 Fatih Mehmet Arslan

Çorum 2 Abdullah Karaman

Çorum 3 Sefer Yılmaz

Çorum 4 Sinem Sarı

DENİZLİ

Denizli 1 Yasin Öztürk

Denizli 2 Şule Türkarslan

Denizli 3 Nafiz Öz

Denizli 4 Temel Başbuğ

Denizli 5 Mehmet Ali Uzakgider

Denizli 6 Zeynep Sözeri

Denizli 7 Murat Güngör

Denizli 8 Hüseyin Köseoğlu

DİYARBAKIR

Diyarbakır 1 Mehmet Salim Ensarioğlu

Diyarbakır 2 Ahmet Yiğit

Diyarbakır 3 Handan Kaçmaz

Diyarbakır 4 Cevdet Demir

Diyarbakır 5 Nazım Kaya

Diyarbakır 6 Ferhat Altındağ

Diyarbakır 7 Doğan Yontürk

Diyarbakır 8 Engin Konakçı

Diyarbakır 9 Nihat Arif Tekin

Diyarbakır 10 Selma Tanin

Diyarbakır 11 Abdülbaki Çakmak

Diyarbakır 12 Abdülkadir Çelebi

EDİRNE

Edirne 1 Mehmet Akalın

Edirne 2 Orhan Çakırlar

Edirne 3 Dilek Kırmızı

Edirne 4 İsmet Ersöz

ELAZIĞ

Elazığ 1 Yavuz Temizer

Elazığ 2 Abdülkerim Eflatun

Elazığ 3 Ali Yücel Uygur

Elazığ 4 Mustafa Kemal Atikeler

Elazığ 5 Enis Giray

ERZİNCAN

Erzincan 1 Ayşe Şükran Alptekin

Erzincan 2 Cenani Dağhan Çakmak

ERZURUM

Erzurum 1 Muhammet Naci Cinisli

Erzurum 2 Zekai Kaya

Erzurum 3 Fatma Canan Uçar

Erzurum 4 Yılmaz Ceyran

Erzurum 5 Alpaslan Küni

Erzurum 6 Deniz Sinici

ESKİŞEHİR

Eskişehir 1 Arslan Kabukçuoğlu

Eskişehir 2 Ömer İbrahim Sayın

Eskişehir 3 Eren Ekmen

Eskişehir 4 Ebru Servi

Eskişehir 5 Emre Demir

Eskişehir 6 Arif Geçkalan

Eskişehir 7 Gökçe Yatmaz

GAZİANTEP

Gaziantep 1 İmam Hüseyin Filiz

Gaziantep 2 Mehmet Can Tuğsuz

Gaziantep 3 Celal Yıldırım

Gaziantep 4 Mehmet Ömer Arpacıoğlu

Gaziantep 5 İsmet Kılıç

Gaziantep 6 İbrahim Keskin

Gaziantep 7 Lina Ocak

Gaziantep 8 Oğuz Hocaoğlu

Gaziantep 9 Sanem Kasapseçkin

Gaziantep 10 İzettin Şahin

Gaziantep 11 İlker Bay

Gaziantep 12 Ceren Soylu

Gaziantep 13 Ünver Bülent Gökseven

Gaziantep 14 Mehmet Çelik

GİRESUN

Giresun 1 Orhan Erzurum

Giresun 2 Ünzile Yüksel

Giresun 3 Ahsen Türk

Giresun 4 Osman Çalışkan

GÜMÜŞHANE

Gümüşhane 1 Ali Ateş

Gümüşhane 2 Necdet İlhan

HAKKARİ

Hakkari 1 Dilek Tanrıkulu

Hakkari 2 Yıldırım Örnek

Hakkari 3 Ayşe Tezel

HATAY

Hatay 1 Bilal Karaca

Hatay 2 Mehmet Biçer

Hatay 3 Mehmet Korman

Hatay 4 Mehmet Ali Yıldırım

Hatay 5 Hatice Güzel

Hatay 6 Zeki Toprak

Hatay 7 İlker Çalışkan

Hatay 8 Kevser Eker

Hatay 9 Ertuğrul Gazi Dener

Hatay 10 Şahizar Seber

Hatay 11 Ali Kemal Kömür

ISPARTA

Isparta 1 Aylin Cesur

Isparta 2 Mustafa Şimşek

Isparta 3 Süleyman Sami Altınkaya

Isparta 4 Şükrü Levent Başyiğit

MERSİN

Mersin 1 Behiç Çelik

Mersin 2 Zeki Hakan Sıdalı

Mersin 3 Özer Özel

Mersin 4 Ülkü Sincar

Mersin 5 Volkan Alkan

Mersin 6 Hasan Doydu

Mersin 7 Osman Yılmaz

Mersin 8 Ülkü Cengiz

Mersin 9 Süleyman Çetin

Mersin 10 Hüsniye Ekingen

Mersin 11 Aydın Rıfat Kocabaş

Mersin 12 Mustafa Kunt

Mersin 13 Asporça Melis Keser

İSTANBUL

İstanbul-1 1 Hayrettin Nuhoğlu

İstanbul-1 2 Ahmet Çelik

İstanbul-1 3 Yavuz Ağıralioğlu

İstanbul-1 4 Meral Alemdar

İstanbul-1 5 Yücel Coşkun

İstanbul-1 6 Onur Aydın

İstanbul-1 7 Mustafa Veysel Güldoğan

İstanbul-1 8 Emine Küçükali

İstanbul-1 9 Adil Erkoç

İstanbul-1 10 Arif Tevetoğlu

İstanbul-1 11 Dursun Çolak

İstanbul-1 12 Sultan Neslihan Seven

İstanbul-1 13 Oğuz Sarul

İstanbul-1 14 Mithat Bora Bulut

İstanbul-1 15 Nazlı Aspay Cebeci

İstanbul-1 16 Oktay Erçakar

İstanbul-1 17 Şentürk Demiral

İstanbul-1 18 Fuat Onbaşılı

İstanbul-1 19 Kubilay Peyik

İstanbul-1 20 Hilal Tuncer

İstanbul-1 21 Ufuk Ünal

İstanbul-1 22 Saygın Özyıldırım

İstanbul-1 23 Mehmet Ali Özdemir

İstanbul-1 24 Sevgi Şahin

İstanbul-1 25 Barış Tavlaşoğlu

İstanbul-1 26 Tuba Alaylı

İstanbul-1 27 Aysel Kırali

İstanbul-1 28 Yelda Gargun

İstanbul-1 29 Murat Ağırel

İstanbul-1 30 Onur Hanlıoğlu

İstanbul-1 31 Önder Faruk Parmak

İstanbul-1 32 Bülent Aslan

İstanbul-1 33 Yüksel Karaçam

İstanbul-1 34 Yüksel Bat

İstanbul-1 35 Caner Yılmaz

İstanbul-2 1 Ümit Özdağ

İstanbul-2 2 Fatih Mehmet Şeker

İstanbul-2 3 Özcan Pehlivanoğlu

İstanbul-2 4 İlay Aksoy

İstanbul-2 5 Coşkun Yıldırım

İstanbul-2 6 Mehmet Aslan

İstanbul-2 7 Binnur Karadağlı

İstanbul-2 8 Ali Dinçer Çolak

İstanbul-2 9 Vedat Yenerer

İstanbul-2 10 Abdullah İlker Sungur

İstanbul-2 11 Nuri Yılmaz

İstanbul-2 12 Cemile Albaş

İstanbul-2 13 Rüstem Fırat

İstanbul-2 14 Aycan Güleçliler

İstanbul-2 15 Semih İlhan Söylemezoğlu

İstanbul-2 16 Gökhan Kargı

İstanbul-2 17 Ali Aker

İstanbul-2 18 Ertan Varol

İstanbul-2 19 Muammer Demirci

İstanbul-2 20 Hüseyin Öndeş

İstanbul-2 21 Yaşar Kızılkum

İstanbul-2 22 Burçin Gökçe

İstanbul-2 23 Ömer Lütfü Özenç

İstanbul-2 24 Fisun Mehlika Toca

İstanbul-2 25 Mustafa Akay

İstanbul-2 26 Aydın Egemen

İstanbul-2 27 Mustafa Yazıcı

İstanbul-2 28 Uğur Şefik Bekdemir

İstanbul-3 1 Ahat Andican

İstanbul-3 2 Ümit Beyaz

İstanbul-3 3 Hayati Arkaz

İstanbul-3 4 Meltem Ünal Erzen

İstanbul-3 5 Kemal Niziplioğlu

İstanbul-3 6 Hüseyin Ülger

İstanbul-3 7 Özdemir Polat

İstanbul-3 8 Elmas Grağos

İstanbul-3 9 Ayhan Bölükbaşı

İstanbul-3 10 İskender Duriç

İstanbul-3 11 Merrin Hasipoğlu

İstanbul-3 12 Celal Karapınar

İstanbul-3 13 Suat Sarı

İstanbul-3 14 Zeki Bulgan

İstanbul-3 15 Osman Erusta

İstanbul-3 16 Evrim Tok

İstanbul-3 17 Meryem Göktaş Tanrıverdi

İstanbul-3 18 Mustafa Bilgili

İstanbul-3 19 Mehmet Pütün

İstanbul-3 20 Ruhiye Ayla Demir

İstanbul-3 21 Murat Tolgar Erdoğmuş

İstanbul-3 22 Zihniye Gürkan

İstanbul-3 23 Ali Haydar Güven

İstanbul-3 24 Meliha Apaydın

İstanbul-3 25 Sibel Kaya

İstanbul-3 26 Tayfun Silivri

İstanbul-3 27 Mehtap Nazan Göktaş

İstanbul-3 28 Nazmiye İzgin

İstanbul-3 29 Kürşat Özer

İstanbul-3 30 Yusuf Yavuzcan

İstanbul-3 31 Murat Kudret

İstanbul-3 32 Ardıl Akıl

İstanbul-3 33 Sezer Özsoy

İstanbul-3 34 Hakan Aksu

İstanbul-3 35 Penbe Bolat

İZMİR

İzmir-1 1 Dursun Müsavat Dervişoğlu

İzmir-1 2 Yıldırım Ulupınar

İzmir-1 3 Mehmet Tezkan

İzmir-1 4 Çiğdem Özer

İzmir-1 5 Osman Ertürk Özel

İzmir-1 6 Osman Varol

İzmir-1 7 Bülent Kırılmaz

İzmir-1 8 Serap Özöktem

İzmir-1 9 Ülkü Doğan

İzmir-1 10 Hüseyin Hakan Işık

İzmir-1 11 Burcu Bostancıoğlu

İzmir-1 12 İbrahim Dönertaş

İzmir-1 13 Kadir Gürel

İzmir-1 14 Gizem Albaş

İzmir-2 1 Aytun Çıray

İzmir-2 2 Mustafa Kerpişci

İzmir-2 3 Şengül Hablemitoğlu

İzmir-2 4 Hüsmen Kırkpınar

İzmir-2 5 Behice Yıldız Ünsal

İzmir-2 6 Metin Dökmeciler

İzmir-2 7 Anıl Selek

İzmir-2 8 Nadir Gergin

İzmir-2 9 İlker Gül

İzmir-2 10 Salih Atakan Duran

İzmir-2 11 Hayrı Köseoğlu

İzmir-2 12 Ülkü Doğan

İzmir-2 13 Murat Cem Özdemir

İzmir-2 14 Pelin Yetkin Yazıcı

KARS

Kars 1 Yüksel Akbaba

Kars 2 Ahmet Aküzüm

Kars 3 Hikmet Şimşek

KASTAMONU

Kastamonu 1 İlhan Engin

Kastamonu 2 Seyfi Sarıoğlu

Kastamonu 3 Mehmet Murat Aşcı

KAYSERİ

Kayseri 1 Dursun Ataş

Kayseri 2 Fatih Eryılmaz

Kayseri 3 Hüseyin Tekin

Kayseri 4 Berrin Eyidemir

Kayseri 5 Metin Soylu

Kayseri 6 Serap Durmuş

Kayseri 7 Mesut Uçan

Kayseri 8 Hasan Aydın

Kayseri 9 Kamil Karamete

Kayseri 10 Betül Tosun

KIRKLARELİ

Kırklareli 1 Kürsad Yamaner

Kırklareli 2 Sibel Pişkin

Kırklareli 3 Mustafa Köseoğlu

KIRŞEHİR

Kırşehir 1 Mustafa Hakan Ünser

Kırşehir 2 Asaf Kayaoğlu

KOCAELİ

Kocaeli 1 Lütfü Türkkan

Kocaeli 2 Ali Türkşen

Kocaeli 3 Harun Demirkaya

Kocaeli 4 Ruhittin Sönmez

Kocaeli 5 Dijle Akın

Kocaeli 6 Adil Gülez

Kocaeli 7 Ahmet Yeşil

Kocaeli 8 Fuat Berna

Kocaeli 9 İbrahim Ömer Toyran

Kocaeli 10 Renan Kıran

Kocaeli 11 Ayşegül Babacan

Kocaeli 12 Alper Bircanoğlu

Kocaeli 13 Ayla İlgün

KONYA

Konya 1 Fahrettin Yokuş

Konya 2 Orhan Tulukçu

Konya 3 Sevil Sargın

Konya 4 Mehmet İlker Yiğit

Konya 5 Şakir Berber

Konya 6 Süleyman Şenol

Konya 7 Gökhan Tozoğlu

Konya 8 Osman Fedai

Konya 9 Mustafa Rıdvan Peker

Konya 10 Nazmi Sırıt

Konya 11 Rana Erarslan

Konya 12 Mehmet Ali Önal

Konya 13 Nazan Kaya

Konya 14 Hulusi Koçak

Konya 15 Faruk Çöklü

Kütahya

Kütahya 1 Nihat Kula

Kütahya 2 İbrahim Emre Karaa

Kütahya 3 Hüseyin Çakır

Kütahya 4 Mehmet Emin Baş

Kütahya 5 Aynur Sezer

MALATYA

Malatya 1 Ali Bilici

Malatya 2 Hacı Mehmet Turfanda

Malatya 3 Şule Gürsoy

Malatya 4 Sahra Karahan Erguvan

Malatya 5 Muhammet Afşin Arıkan

Malatya 6 Özgür Bozkurt

MANİSA

Manisa 1 Tamer Akkal

Manisa 2 Gökhan Karaçoban

Manisa 3 Hasan Eryılmaz

Manisa 4 Aslı Öz

Manisa 5 Şahap Yaralı

Manisa 6 Kadir Cenk Özatıcı

Manisa 7 Serkan Serdar Adıgüzel

Manisa 8 Ömer Geriter

Manisa 9 Selcen Şekercioğlu

Manisa 10 Ahmet Kağan Avcı

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş 1 Faruk Atlı

Kahramanmaraş 2 Mustafa Bastırmacı

Kahramanmaraş 3 Bülent Meşe

Kahramanmaraş 4 Ayşe Kıraç

Kahramanmaraş 5 Sadi Günen

Kahramanmaraş 6 Müjgan Özdarendeli

Kahramanmaraş 7 Ahmet Çabukel

Kahramanmaraş 8 İrfan Mert Yıkan

MARDİN

Mardin 1 Hakan Erdem

Mardin 2 Atlafun Aydoğdu

Mardin 3 Aziz Rodan Sarohan

Mardin 4 Tuna Işıkhan

Mardin 5 Burhan İlhan

Mardin 6 Uğurhan Aras

MUĞLA

Muğla 1 Metin Ergün

Muğla 2 Ertan Küçükay

Muğla 3 Koray Hayvacı

Muğla 4 Peyami Cinaz

Muğla 5 Nesrin Aştı

Muğla 6 Cahit Karaöz

Muğla 7 İzel Kuşkun

MUŞ

Muş 1 Erkan Kemaloğlu

Muş 2 Zihni Sayan

Muş 3 Bahriye Kılıç

Muş 4 Erkan Çelikoğlu

 

NEVŞEHİR

Nevşehir 1 Musa Ertaş

Nevşehir 2 Fatih Mehmet Şahin

Nevşehir 3 Hüseyin Sevindik

NİĞDE

Niğde 1 Vedat Bayram

Niğde 2 Naim Osman Erem

Niğde 3 Döndü Gökmen

ORDU

Ordu 1 Yener Yıldırım

Ordu 2 Günay Karaağaç

Ordu 3 Ferhat Çakıroğlu

Ordu 4 Mukadder Korkmaz

Ordu 5 Şahin Yılmaz

Ordu 6 Barış Candan

RİZE

Rize 1 Hızır Keskin

Rize 2 Kürşat Hacısüleymanoğlu

Rize 3 Ayşegül Özyanık

SAKARYA

Sakarya 1 Ümit Dikbayır

Sakarya 2 Aydoğan Arslan

Sakarya 3 Mehmet Kır

Sakarya 4 Nurgül Çakar

Sakarya 5 İlker Özbudak

Sakarya 6 Zeynep Ulusinan

Sakarya 7 Asena Aslan Burak

SAMSUN

Samsun 1 Bedri Yaşar

Samsun 2 İbrahim Özyer

Samsun 3 Hüseyin Acar

Samsun 4 Birsen Öztürk

Samsun 5 Akın Üner

Samsun 6 Önder Fatih Şenol

Samsun 7 Hakan Kiper

Samsun 8 Ayşe Ayan

Samsun 9 Furkan Özdemir

SİİRT

Siirt 1 Emin Tez

Siirt 2

Siirt 3

SİNOP

Sinop 1 Ceyhan Demir

Sinop 2 Sezgin Şimşek

SİVAS

Sivas 1 Ünal Polat

Sivas 2 Ünal Yılmaz

Sivas 3 Çağlayan Dikmen

Sivas 4 Betül Kılıçkaya

Sivas 5 Hüseyin Gülhan

TEKİRDAĞ

Tekirdağ 1 Enez Kaplan

Tekirdağ 2 Muhtar Mahranlı

Tekirdağ 3 Hazım Tamer Dodurka

Tekirdağ 4 Belma Kuvancı

Tekirdağ 5 Oğuzhan Aydın

Tekirdağ 6 Tuncay Kırmızıgül

Tekirdağ 7 Nurcan Balcı Erol

TOKAT

Tokat 1 Hüseyin Erkan İkikat

Tokat 2 Fatih Demirkol

Tokat 3 İrfan Alpat

Tokat 4 Şule Oruç

Tokat 5 Ali Turan Tokgöz

TRABZON

Trabzon 1 Hüseyin Örs

Trabzon 2 Hüseyin Koloğlu

Trabzon 3 Tuğba Bayraktar Aydın

Trabzon 4 Tuna Taşkın

Trabzon 5 Murat Keleş

Trabzon 6 Neşe Ay

TUNCELİ

Tunceli 1 Düzgün Demir

Tunceli 2 Almıla Maraş

ŞANLIURFA

Şanlıurfa 1 Zuhal Çiftkaya

Şanlıurfa 2 Hasan Oğul

Şanlıurfa 3 Mehmet Çadırcı

Şanlıurfa 4 İmam Badıllı

Şanlıurfa 5 Mehmet Fedai Çakmaklı

Şanlıurfa 6 Abdullah Tüysüz

Şanlıurfa 7 Mehmet Ganim Başar

Şanlıurfa 8 Veysel Demir

Şanlıurfa 9 Memduh Doğru

Şanlıurfa 10 Osman Esad Bucak

Şanlıurfa 11 Murat Kaçak

Şanlıurfa 12 İbrahim Halil Agırtaş

Şanlıurfa 13 Fuat Aksoy

Şanlıurfa 14 Özgür Gengeç Yaşar

UŞAK

Uşak 1 Neşe Yılmaz

Uşak 2 Ali Kurt

Uşak 3 Özdemir Koçyiğit

VAN

Van 1 Selim Özgökçe

Van 2 Fuat Göçer

Van 3 Tülay Çivi

Van 4 Bayram Tarık Özeler

Van 5 Taner Babacanoğlu

Van 6 M.Salih Albayrak

Van 7 Fuat Bakan

Van 8 Alpaslan Deniz

YOZGAT

Yozgat 1 Seyit Yücel

Yozgat 2 Derviş Vural

Yozgat 3 Gökhan Gençaslan

Yozgat 4 Akın Uyar

ZONGULDAK

Zonguldak 1 Aydın Tümen

Zonguldak 2 Mehmet Batu Müftüoğlu

Zonguldak 3 Fehime Çakır

Zonguldak 4 Hava Çiçek

Zonguldak 5 Mustafa Adil Özkan

AKSARAY

Aksaray 1 Ayhan Erel

Aksaray 2 Nuri Koçaş

Aksaray 3 Rahim Aydın

Aksaray 4 Fatma Pınar İzgü

BAYBURT

Bayburt 1 Süleyman Burç

KARAMAN

Karaman 1 İsmet İlmi Hatipoğlu

Karaman 2 Atilla Zorlu

Karaman 3 Merve Uçar

KIRIKKALE

Kırıkkale 1 Bülent Şükrü Altınışık

Kırıkkale 2 Mustafa Akyürek

Kırıkkale 3 Şevket Özsoy

BATMAN

Batman 1 Kısmet Çelik

Batman 2 Hasan Ölük

Batman 3 Tansu Görkem

Batman 4 Beyhan Özgener

Batman 5

ŞIRNAK

Şırnak 1 Hasan Tatar

Şırnak 2 Abdullah Gülçe

Şırnak 3 Hacı Özer

Şırnak 4 Ahmet Nurçok

BARTIN

Bartın 1 Hamit Erhan Aldatmaz

Bartın 2 Fatma Sinem Özüoklu

ARDAHAN

Ardahan 1 Levent Pehlivan

Ardahan 2 Çelik Demir

IĞDIR

Iğdır 1 Gündüz Güneş

Iğdır 2 İbrahim Akkuş

YALOVA

Yalova 1 Ünlem Üstel

Yalova 2 Elif Akyol Tosun

Yalova 3 Nur Gemalmaz Ayaz

KARABÜK

Karabük 1 Dursun Altıparmak

Karabük 2 Hakkı Özdek

Karabük 3 Tenzile Çelik

KİLİS

Kilis 1 Muhammet Balcı

Kilis 2 Dilek Akköz

OSMANİYE

Osmaniye 1 Mehmet Temel

Osmaniye 2 Nihat Çerçi

Osmaniye 3 Muhammet Kaya

Osmaniye 4 Vahide Öner

DÜZCE

Düzce 1 Ercan Katırcıoğlu

Düzce 2 Yunus Özay Er

Düzce 3 Reyhan Ataseven

Etiketler: » » » » » » » »
Share
593 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ