logo

MECLİS BAŞKANI SADİ ÖZATA’NIN ACI GÜNÜ

Ataşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi ve Belediye Meclis 1. Başkanvekili Sadi Özata’nın ağabeyi Harun Özata bir süredir tedavi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybetti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybeden Harun Özata için Atatürk Mahallesi Fevzi Çakmak Cami’nde cenaze namazı kılındı.

Sadi Özata’nın ağabeyi Harun Özata Atatürk Mahallesi Fevzi Çakmak Cami’inde öğle namazını takiben kılınan cenaze namazından sonra Ihlamurkuyu mezarlığına defnedildi.

Özata’nın cenaze törenine Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Sadık Semih Kayhan ve Hüseyin Hışman ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican ile birlikte belediye birim müdürleri, belediye personeli, meclis üyeleri, Cafer Çağrıtekinci’nin arasında olduğu CHP İlçe yönetin kurulu üyeleri, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Görgülü’nin yer aldığı siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ile Ataşehirliler ve aile dostları katıldı.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1316 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

MECLİS BAŞKANI SADİ ÖZATA’NIN ACI GÜNÜ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    MECLİS BAŞKANI SADİ ÖZATA’NIN ACI GÜNÜ
    http://www.itvhaber.com/meclis-baskani-sadi-ozatanin-aci-gunu.html#.WVVJdXeMXRo.twitter
    #AtaşehirBelediyesi #CHP #MeclisÜyesi #MeclisBaşkanı #SadiÖzata #HarunÖzata #TedaviGördüğü #SadıkSemihKayhan #HüseyinHışman #ErtuğrulBilican