logo

Saadet Partisi Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti. SP İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, 1. Bölgeden aday oldu.

Saadet Partisi Lideri ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu ise kendi adaylarını kendi listelerinden gösterdiklerini ve CHP’nin listeleriyle ilgili bir çalışma yapmadıklarını duyurdu.

Muhafazakar kimliğiyle bilinen HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan’ın Saadet Partisi’nden 3. Bölge 1. Sıra adayı oldu. SP Ataşehir İlçe Başkanı Adem Boz İstanbul 1.Bölge 11.sırada yer aldı.

Saadet Partisi 27.Dönem Milletvekili Aday Listesi:

Adana    1    Muhammet Çelebi    Keyhıdır    Serbest

Adana    2    Ahmet   Beyaz    Yönetici

Adana    3    Ayşe    Topal    Eğitimci

Adana    4    Süleyman    Şenoğul    Serbest

Adana    5    İbrahim    Şahin    Emekli

Adana    6    Mustafa    Çekilarız    İnşaatçı

Adana    7    Cuma    Şahin    Yönetici

Adana    8    Yasemin    Kapukaya    Yayıncı

Adana    9    Selim    Bilgen    İş Adamı

Adana    10    Abdullah    Kaya    Müteahhit

Adana    11    İbrahim    Kara    Serbest

Adana    12    Cengiz    Kayadan    Emlakçı

Adana    13    Oğuz    Güçük    Turizimci

Adana    14    Abdullah    Ümmetoğlu    Esnaf

Adana    15    Uğur Murat    Buğday    Serbest

Adıyaman    1    Haşim    Asnuk    Yönetici

Adıyaman    2    Abdulkadir    Gözleyici    Serbest

Adıyaman    3    Cemal    Kılavuz    Eğitimci

Adıyaman    4    Abuzer    Turhan    Eğitimci

Adıyaman    5    Fehim    Aydın    Öğrenci

Afyonkarahisar    1    Sefa    Şenel    İş Adamı

Afyonkarahisar    2    Mustafa    Taşkapı    İşletmeci

Afyonkarahisar    3    Hasan Basri    Kantar

Afyonkarahisar    4    Hasan Hüseyin    Uğurlu    Mali Müşavir

Afyonkarahisar    5    Halit    Kuş    İş Adamı

Afyonkarahisar    6    Yaşar    Karakaya    Tüccar

Aksaray    1    Levent Serdar    Şahin    Makine Mühendisi

Aksaray    2    Ahmet    Bülbül    İnşaat Teknikeri

Aksaray    3    Yusuf Kenan    Durmuş    İnşaat Mühendisi

Aksaray    4    Mustafa    Ayhan    Esnaf

Amasya    1    Mahmut    Çakar    Avukat

Amasya    2    Levent    Şenol    Emekli Subay

Amasya    3    Noğman    Yüksel    Tekniker

Ankara-1    1    Tanju    Güvendiren    Emekli Hakim

Ankara-1    2    Fatih    Beyazıt    Avukat

Ankara-1    3    Ahmet    Özkök    Serbest

Ankara-1    4    Halil    Adıgüzel    Serbest

Ankara-1    5    İbrahim    Sayın    Esnaf

Ankara-1    6    Faruk    Belci    Serbest

Ankara-1    7    Hatice Nihal    Korkutan    Avukat

Ankara-1    8    Halis    Bal    Esnaf

Ankara-1    9    Mehmet    İnci    İnşaat Teknikeri

Ankara-1    10    Emre    Aygünoğlu    Esnaf

Ankara-1    11    Azize    Sağlamyaşar

Ankara-1    12    Mustafa    Tosuner    Avukat

Ankara-1    13    Dilara    Eranıl    Serbest

Ankara-2    1    İlyas    Tongüç    Eğitimci

Ankara-2    2    Ali    Aktaş    Avukat

Ankara-2    3    Ersan    Bilgin    Serbest

Ankara-2    4    Mehmet    Baloğlu    Tüccar

Ankara-2    5    Muhammet Furkan    Kamalak    Avukat

Ankara-2    6    Merve    Aydınküçük    Ev Hanımı

Ankara-2    7    Burhan    Kırman    Tüccar

Ankara-2    8    Burhan    Gümrükçü    Serbest

Ankara-2    9    Osman    Oktay    Ziraat Mühendisi

Ankara-2    10    Tugay    Karabulut    Yönetici

Ankara-2    11    İlyas    Şeker    Öğrenci

Ankara-3    1    Fatih    Aydın    Eğitimci

Ankara-3    2    Pınar    Gökmen    Mühendis

Ankara-3    3    Mehmet Fethi    Öztürk    İnşaat Mühendisi

Ankara-3    4    Mustafa    Aydın    Eğitimci

Ankara-3    5

Ankara-3    6    Muammer    Gülap    Emekli

Ankara-3    7    Ömer    Günaydın    Eğitimci

Ankara-3    8    Müzeyyen    Simit    Ev Hanımı

Ankara-3    9    Yusuf    Sunar    Yönetici

Ankara-3    10    Ahmet    Avcı    Avukat

Ankara-3    11    İslam    Mertoğlu    Yönetici

Ankara-3    12    Mehmet Enes    Şahin    Serbest

Antalya    1    Hasan    Burgan    Avukat

Antalya    2    Adem    Sarıcalar    Avukat

Antalya    3    Mehmet Fatih    Tekin    İş Adamı

Antalya    4    Mehmet Emin    Gözükara    Eğitimci

Antalya    5    Zübeyde    Güler    Ev Hanımı

Antalya    6    Rukiye    Gülşen    Ev Hanımı

Antalya    7    Dönay    Uyar    Pedegoji

Antalya    8    Seyyit Halil    Tunç    Esnaf

Antalya    9    Rumeysa Nur    Çeteci    Mimar

Antalya    10    Servet    Yılmaz    Ev Hanımı

Antalya    11    Hamza    Karaağaç    Emekli

Antalya    12    Mustafa    Sir    Yönetici

Antalya    13    Ergün    Eren    İşletmeci

Antalya    14    Süleyman    Akıncı    Emekli

Antalya    15    Semih Serdar    Demir    Ziraat Mühendisi

Antalya    16    Sümeyye    Güldal    Mimar

Ardahan    1    Hakan    Çapan    Eğitimci

Ardahan    2    Mehmet    Şimşek    Serbest

Artvin    1    Salih    Berber    Avukat

Artvin    2    Gültekin    Soydan    Makine Teknikeri

Aydın    1    Mehmet İhsan    Ayaydın    İş Adamı

Aydın    2    Ali    Söğüt    Mühendis

Aydın    3    Musa    Muça    Serbest

Aydın    4    Özlem    Öztürk    Hemşire

Aydın    5    Mehmet    Yörük    İşletmeci

Aydın    6    Süleyman    Ateş    Operatör

Aydın    7    Fatih    Karahan    İş Adamı

Aydın    8    Gülten    Hançer    Ev Hanımı

Ağrı    1    Mehmet Ziyattin    Tokar    Mühendis

Ağrı    2

Ağrı    3

Ağrı    4

Balıkesir    1    Mustafa    Yılmaz    Gazeteci

Balıkesir    2    Eyüp Sabri    Solmaz    Eğitimci

Balıkesir    3    Seyfettin    Çözel    Emekli Öğretmen

Balıkesir    4    Ramazan    Yıldırım    Avukat

Balıkesir    5    Ömer    Taşkın    Emekli Öğretmen

Balıkesir    6    İbrahim    Hıdır    Besici

Balıkesir    7    Ahmet    Pınar    Emekli

Balıkesir    8    Sinan    Başaran    Tüccar

Balıkesir    9    Salih Oral    Övüç    Yönetici

Bartın    1    Ünal    Yurtbay    Esnaf

Bartın    2    Mücahit Abdullah    Mekeç    Serbest

Batman    1    Faris    Özdemir    Emekli Vekil

Batman    2    Mustafa    Yıldız    Serbest

Batman    3    Mehmet    Fırat    Emekli

Batman    4

Batman    5

Bayburt    1    Murat    Gürbüz    Yönetici

Bilecik    1    Seyfettin    Tıkız    Yönetici

Bilecik    2    Ethem    Ersöz    Mühendis

Bingöl    1    Suat    İşcen    Elektrikçi

Bingöl    2    Muhammed Fatih    Tiryaki    Veteriner

Bingöl    3    Vural    Koşunkartay    Öğrenci

Bitlis    1    Ziya    Kalmaci    Emekli

Bitlis    2

Bitlis    3    Muhammed Mehdi    Pertekli    Serbest

Bolu    1    İsa    Sayın    İnşaat Mühendisi

Bolu    2    Veysel    Ayeroğlu    Esnaf

Bolu    3    Davut    Karahaydar    Serbest

Burdur    1    Fatih    Tunç    Esnaf

Burdur    2    Ramazan    Kayabaş    Din Görevlisi

Burdur    3    Fethi    Semiz    İktisatçı

Bursa-1    1    Gökhan    Gerçek    Mühendis

Bursa-1    2    Burak    Çelik    Veteriner

Bursa-1    3    Elif Sultan    Şendöl    Öğrenci

Bursa-1    4    Ali    Öncel    Esnaf

Bursa-1    5    Hamza    Gürsel    Öğretmen

Bursa-1    6    Cengiz    Arslan    Ticaret

Bursa-1    7    Doğan    Özbüyük    İş Güvenliği Uzmanı

Bursa-1    8    Göksel Rüstem    Karakuzu    Serbest

Bursa-1    9    Rabia    Imamaj    Öğrenci

Bursa-1    10    Yunus Emre    Özbilen    Öğrenci

Bursa-2    1    Mehmet    Atmaca    İnşaat Mühendisi

Bursa-2    2    Fikret    Bayram    Gazeteci

Bursa-2    3    Ebrar Gülsüm    Aygün    Eğitimci

Bursa-2    4    Hamza    Aygün    Tüccar

Bursa-2    5    Salih    Kocatepe    Yönetici

Bursa-2    6    Karyağdı    Berkeli    Veteriner

Bursa-2    7    Selahattin    Afşar    Serbest

Bursa-2    8    Rabia    Örnek    Halkla İlişkiler

Bursa-2    9    Cuma    Yıldırak

Bursa-2    10    Can    Tatar    Serbest

Denizli    1    Ahmet    Eryılmaz    İş Adamı

Denizli    2    Taner    İzgi    Mimar

Denizli    3    Sevil    Aktaş    Yönetici

Denizli    4    Abdullah    Özeren    Avukat

Denizli    5    Halil İbrahim    Varol    Avukat

Denizli    6    Mehmet Ali    Sezer    Avukat

Denizli    7    Mehmed Said    Topuz    Öğrenci

Denizli    8    Kudret    İlhan    Ticaret

Diyarbakır    1    Seyyit Haşım    Haşimi    İş Adamı

Diyarbakır    2    Bülent    Kaya    Avukat

Diyarbakır    3    Fesih    Bozan    Yönetici

Diyarbakır    4    Alaaddin    Tan    İş Adamı

Diyarbakır    5    Hüseyin İhsan    Yenice    Avukat

Diyarbakır    6    Mehmet    Öcal    Serbest

Diyarbakır    7    Abdurrahman    Ergin    Yönetici

Diyarbakır    8    Muhammet Muhyettin    Kayan    İnşaat Mühendisi

Diyarbakır    9

Diyarbakır    10

Diyarbakır    11

Diyarbakır    12

Düzce    1    Mustafa    Zorlu    İktisatçı

Düzce    2    Ahmet Serdar    Erdem    Elektronik Mühendisi

Düzce    3    Fatih Mehmet    Güner    Esnaf

Edirne    1    Ali Erhan    Demirkıran    Emekli

Edirne    2    Ayhan    Özkan    Serbest

Edirne    3    Mansur    İriş    Serbest

Edirne    4    Recai    Taşkın    Emekli

Elazığ    1    İbrahim    Hacıbekiroğlu    Tüccar

Elazığ    2    Muhammed Nedim    Sadak    Serbest

Elazığ    3    Mustafa    Emre    İşçi

Elazığ    4    Özkan    Ergen    İmam Hatip

Elazığ    5    Abobekir    Tanyıldızı    Emekli

Erzincan    1    Ali    Cebeci    İş Adamı

Erzincan    2    Halil İbrahim    Kutlu    Makine Mühendisi

Erzurum    1    Faik    Çalık    Esnaf

Erzurum    2    Abdullah    Polat    Serbest

Erzurum    3    Murat    Ozan    Araştırma Görevlisi

Erzurum    4    Nizamettin    Akçıl    Serbest

Erzurum    5    Ayhan    Erkem    Esnaf

Erzurum    6    Yusuf    Kolikısa    Mühendis

Eskişehir    1    Fesih    Bingöl    İnşaat Mühendisi

Eskişehir    2    Nazif    Ayaz    Yönetici

Eskişehir    3    Serap    Demir    Serbest

Eskişehir    4    Muhammet    Güney    Emekli

Eskişehir    5    Muhammed Ali    Köse    Muhasebe Uzmanı

Eskişehir    6    Yasin    Yentürk    Müteahhit

Eskişehir    7    Adil    Keser    Avukat

Gaziantep    1    Ahmet Faruk    Ünsal    Mühendis

Gaziantep    2    Halil    Kılıç    Avukat

Gaziantep    3    Şıhmüslüm    Bulanık    Müteahhit

Gaziantep    4    Murat    Şenel    Avukat

Gaziantep    5    Ali    Mullaoğlu    Serbest

Gaziantep    6    Mustafa    Yakut    Serbest

Gaziantep    7    Mustafa    Öztürk    Ticaret

Gaziantep    8    Arzu    Kartal    Yönetici

Gaziantep    9    Ahmet Necati    Sarı    Nakliyeci

Gaziantep    10    Mehmet Hayri    Gören    Çiftçi

Gaziantep    11    Zeynel Abidin    Darğın    Esnaf

Gaziantep    12    Adile Gülay    İngel    Ev Hanımı

Gaziantep    13    Mustafa    Akar    Esnaf

Gaziantep    14    Hasan    Kocaman    Esnaf

Giresun    1    Bekir    Demirkaya    İş Adamı

Giresun    2    Göksel    Güneş    Avukat

Giresun    3    Hayati Fikri    Topkar    Emekli

Giresun    4    Bekir    Tosun    İş Adamı

Gümüşhane    1    Akın    Demir    Avukat

Gümüşhane    2    Celalettin    Karakoç    Eğitimci

Hakkari    1    Abdülvahit    Çiftçi    Esnaf

Hakkari    2    Yavuz    Dalgıç    Emlakçı

Hakkari    3    Yusuf    Keskin    Esnaf

Hatay    1    Necmettin    Çalışkan    İş Adamı

Hatay    2    Mustafa    Eğe    Sigortacı

Hatay    3    Halil    Çelik    Esnaf

Hatay    4    Abdullah Aydın    Demir    Yönetici

Hatay    5    Ayşegül    Küçük    Yönetici

Hatay    6    Atila    Erol    İş Adamı

Hatay    7    Yusuf    Çiçek    İşçi

Hatay    8    Ramazan    Öksüz    İş Adamı

Hatay    9    Fatih    Dökmeci    Tüccar

Hatay    10    Mehmet    Aydoğan    Muhasebeci

Hatay    11    Uğur    Ural    Ziraat Teknikeri

Isparta    1    Cevat    Gençay    Mobilyacı

Isparta    2    Dinçer    Demirezen    Serbest

Isparta    3    İbrahim    Ateş    Esnaf

Isparta    4    Hüseyin    Eroğlu    İnşaat Teknikeri

Iğdır    1    Ali    Güner    Eğitimci

Iğdır    2    Seyit Zahir    Koşik    Serbest

İstanbul-1    1    Abdullah    Sevim    Eğitimci

İstanbul-1    2    Yılmaz    Bayat    Mühendis

İstanbul-1    3    Dicle    Şit    Ev Hanımı

İstanbul-1    4    Ahmet    Türkcan    Yönetici

İstanbul-1    5    Mehmet Ali    Özgür

İstanbul-1    6    Pakize    Yüzbaşıoğlu    İşletmeci

İstanbul-1    7    Mehmet Fatih    Akdağoğlu    İnşaat Teknikeri

İstanbul-1    8    Abdulhalim    Meşe    Yönetici

İstanbul-1    9    Cem Kaya    Karatün    Avukat

İstanbul-1    10    Alev    Sezen    Avukat

İstanbul-1    11    Adem    Boz    Lojistik

İstanbul-1    12    Fehim    Hava    Tüccar

İstanbul-1    13    Yusuf    Yüksel    Tüccar

İstanbul-1    14    Şeref    Kaçmaz    İşletmeci

İstanbul-1    15    Resul    Kılıç    Esnaf

İstanbul-1    16    Abdülkadir    Arslan    Tüccar

İstanbul-1    17    Ahmet    Baran

İstanbul-1    18    Aysun    Bayraktar    Ev Hanımı

İstanbul-1    19    Recep    Karakoç    İşletmeci

İstanbul-1    20    Fahrettin    Coşkun

İstanbul-1    21    Fesih    Taybar

İstanbul-1    22    Mustafa    Kocabey    Avukat

İstanbul-1    23    Turgut    Danacı    Esnaf

İstanbul-1    24    Ali Kemal    Derin

İstanbul-1    25    Gonca Nur    Aslan    Ev Hanımı

İstanbul-1    26    Muhammet    Duman    Avukat

İstanbul-1    27    Muammer    Koç    İlahiyatçı

İstanbul-1    28    Halil İbrahim    Serbest

İstanbul-1    29    Nafiye    Saçı    Öğrenci

İstanbul-1    30    Erdoğan    Uslu    Tüccar

İstanbul-1    31    Murat    Çeker

İstanbul-1    32    Selahattin    Aslan

İstanbul-1    33    Hakan    Aktaş    İktisatçı

İstanbul-1    34

İstanbul-1    35

İstanbul-2    1    Birol    Aydın    Eğitimci

İstanbul-2    2    Samet Sami    Temel    Elektronik Mühendisi

İstanbul-2    3    Mustafa    Kaya    Eğitimci

İstanbul-2    4    Bilal    Ay

İstanbul-2    5    Fatma Nevin    Gökçe

İstanbul-2    6    Muhammed Emin    Topsakal    Bilgisayar Mühendisi

İstanbul-2    7    Mustafa    Yaman    Avukat

İstanbul-2    8    Bilal    Aydın    İktisatçı

İstanbul-2    9    Mikail    Kabak    Doktor

İstanbul-2    10    Tuğrul    Yalçınkaya    İşletmeci

İstanbul-2    11    Zeynep Şule    Rıdvanoğlu

İstanbul-2    12    Erol    Urhan

İstanbul-2    13    Adem    Akbulut

İstanbul-2    14    Özgür    Atak    İktisatçı

İstanbul-2    15    İlker    Çiftçi    İşletmeci

İstanbul-2    16    Recep    Polat    İktisatçı

İstanbul-2    17    Nihat    Şadoğlu    Tüccar

İstanbul-2    18    Muhammed Gazi    Kılıç

İstanbul-2    19    Yasemin Bilnur    Erenci

İstanbul-2    20    Hüseyin    Aydoğan    Tüccar

İstanbul-2    21    Mehmet Fatih    Akyüzlü

İstanbul-2    22    Mahir    Sezgin    Avukat

İstanbul-2    23    Tülay    Vızvız

İstanbul-2    24    Mustafa Uğur    Doğan

İstanbul-2    25    Nursena    Ulusoy

İstanbul-2    26    Selim    Başpınar    Mühendis

İstanbul-2    27    Habibe    Erdoğan

İstanbul-2    28

İstanbul-3    1    Altan    Tan    Mühendis

İstanbul-3    2    Hasan    Bitmez    Eğitimci

İstanbul-3    3    Nagehan Gül    Asiltürk    Yönetici

İstanbul-3    4    İbrahim    Yıldız    Avukat

İstanbul-3    5    Mesut    Özlem    Mühendis

İstanbul-3    6    Ebrar    Bezci    İşletmeci

İstanbul-3    7    Yaşar    Avcı

İstanbul-3    8    Osman    Baş    Esnaf

İstanbul-3    9    Yunus    Aksoy    Makine Mühendisi

İstanbul-3    10    Mesude    Dönmez    Ev Hanımı

İstanbul-3    11    Neşet    Çevik    Tüccar

İstanbul-3    12    Adnan    Hacıabdullahoğlu    Kimyager

İstanbul-3    13    Tuncer    Koğa

İstanbul-3    14    Ender    Esiner

İstanbul-3    15    Kadir    Tokalı

İstanbul-3    16    Caner    Bitiş

İstanbul-3    17    Emine    Öztürk    Uluslararası Ilışkiler

İstanbul-3    18    Hasan    Kara

İstanbul-3    19    Adnan    Şahin    Emekli Subay

İstanbul-3    20    Ahmet    Özseven

İstanbul-3    21    İlknur    Gökdemir    Tarihçi

İstanbul-3    22    Suat    Koçyiğit    Avukat

İstanbul-3    23    Funda    Yalçın Bozkurt

İstanbul-3    24    Muhammed Taha    Kılıçoğlu    Eğitimci

İstanbul-3    25    Ferit    Durbin    Avukat

İstanbul-3    26    Ömer    Koçak    Tekniker

İstanbul-3    27    Bilal    Tatar    Tüccar

İstanbul-3    28    Mevlüt İrfan    Bahadır    Avukat

İstanbul-3    29    Feyza    Gürbüz    Uluslararası Ilışkiler

İstanbul-3    30    Muhammed Musab    Demirer    Avukat

İstanbul-3    31    Kenan    Karagüzel    Esnaf

İstanbul-3    32    Mustafa    Çalkan

İstanbul-3    33

İstanbul-3    34

İstanbul-3    35

İzmir-1    1    Zekeriye    Hazırbulan    Mühendis

İzmir-1    2    Ozan    Ganiüsmen    Doktor

İzmir-1    3    Turhan    Tutumlu    Avukat

İzmir-1    4    Mümin    Baştürk    Elektrik Teknisyeni

İzmir-1    5    Selçuk    Kavuşan    Pazarlama

İzmir-1    6    Suna    Canıtez    Emekli

İzmir-1    7    Uğur    Türker    Mühendis

İzmir-1    8    Hamza    Demir    Mühendis

İzmir-1    9    İbrahim    Demir    Avukat

İzmir-1    10    Bekir    Çalışkan    Mali Müşavir

İzmir-1    11    Halil    Yalçınkaya    Esnaf

İzmir-1    12    Kasım    Ocak    Bankacı

İzmir-1    13    Furkan    Turgut    Öğrenci

İzmir-1    14    Mehmet Emin    Altınbaş    Esnaf

İzmir-2    1    Şerafettin    Kılıç    Mali Müşavir

İzmir-2    2    Ceren    Kara    Yönetici

İzmir-2    3    Vedat    Kolukısa    Avukat

İzmir-2    4    Mesut    Dağ    Mimar

İzmir-2    5    Zeki    Kaya    Mühendis

İzmir-2    6    Mehmet Emre    Bozaba    Diş Hekimi

İzmir-2    7    Ali    Çakır    İş Adamı

İzmir-2    8    Şahap    Bozkurt    Çifçi

İzmir-2    9    Muhsin    Gircude    Serbest

İzmir-2    10    Servet    Yıldız    Esnaf

İzmir-2    11    Sümeyye    Orhan    Ev Hanımı

İzmir-2    12    Mahmut    Dost    İlahiyatçı

İzmir-2    13    Erdem    Yılmaz    Esnaf

İzmir-2    14    İsmet    Topal    Emekli

Kahramanmaraş    1    Ökkeş    Narlı    Tekstil Mühendisi

Kahramanmaraş    2    Vahap    Karpınar    Öğretmen

Kahramanmaraş    3    İshak    Köroğlu    İş Adamı

Kahramanmaraş    4    Sultan    Kamalak    Ev Hanımı

Kahramanmaraş    5    Cihat    Dinler    Yönetici

Kahramanmaraş    6    Mansur    Özcan    Tekniker

Kahramanmaraş    7    Burak    Doluzengin    Avukat

Kahramanmaraş    8    Ahmet    Zor    Serbest

Karabük    1    Muhsin    Çebi    Esnaf

Karabük    2    Mehmet    Yüce    İnşaat Mühendisi

Karabük    3    İsmail    Kirenli    Emekli

Karaman    1    Orhan    Soydan    Yönetici

Karaman    2    Ali    Çiftçi    Emekli

Karaman    3    Melekhan    Kavas    Ev Hanımı

Kars    1    Sezgin    Yıldız    Eğitimci

Kars    2    Bülent    Altun    Otomotiv

Kars    3    Tahir    Tahiroğlu    İktisatçı

Kastamonu    1    Bilal    Çodur    Serbest

Kastamonu    2    Necati    Yavuz    Emekli

Kastamonu    3    Hulusi    Özbek    Serbest

Kayseri    1    Mahmut    Arıkan    İnşaat Mühendisi

Kayseri    2    Haşim    Özçelik    Harita Mühendisi

Kayseri    3    Ahmet    Ulusoy    Sigorta Acentesi

Kayseri    4    Hatice Sümeyye    Bozkurt    Psikolog

Kayseri    5    İsmail    Çelebi    Emekli

Kayseri    6    Baki    Coşkun    Avukat

Kayseri    7    İbrahim    Bıyıklıoğlu    Mühendis

Kayseri    8    Asiye    Çakırlı    Esnaf

Kayseri    9    Özkan    Yürek    Avukat

Kayseri    10    Rabia    Çağrıcı    Öğrenci

Kırıkkale    1    Faruk    Vurgun    Tekniker

Kırıkkale    2    Selami    Çakır    İşçi

Kırıkkale    3    Müin    Yıldız    Emekli

Kırklareli    1    Salih Mehmet    Aydın    Yönetici

Kırklareli    2    Güner    Aydın    İş Adamı

Kırklareli    3    Büşra    Savaş    Öğretmen

Kırşehir    1    Mustafa    Çakır    Makine Mühendisi

Kırşehir    2    Hüseyin    Eserer    İmam Hatip

Kilis    1    Şerif    Karakurt    İktisatçı

Kilis    2    Mehmet Salih    Özoğuz    Serbest

Kocaeli    1    Sinan    Ejderoğlu    Makine Mühendisi

Kocaeli    2    Recep    Sarıdoğan    Esnaf

Kocaeli    3    Reyhan    Şengün    Giyim Tasarım

Kocaeli    4    Volkan    Gemiksiz    Ticaret

Kocaeli    5    İbrahim    Bıyıklı    İşletmeci

Kocaeli    6    Nihat    Yıldız    İş Adamı

Kocaeli    7    Sinan    Yolcu    Serbest

Kocaeli    8    Ömer Faruk    Yıldırım    Avukat

Kocaeli    9    Sedat    Uslu    Yönetici

Kocaeli    10    Fahrettin    Taşkaya    Tüccar

Kocaeli    11    Fatma Betül    Uludağ    Ev Hanımı

Kocaeli    12    Fatih    Karaman    Pazarlama

Kocaeli    13    Latif Gökhan    Durtaş    İnşaat Mühendisi

Konya    1    Mustafa    Özkafa    Yönetici

Konya    2    Hasan Hüseyin    Uyar    Avukat

Konya    3    Mustafa    Derbentli    Avukat

Konya    4    Sinan    Toprak    Mühendis

Konya    5    Muhammet    Uzun    Ticaret

Konya    6    Ahmet    Büyüktermiyeci    Ticaret

Konya    7    Yavuz    Aydın    Emekli

Konya    8    Kenan    Özcan    Mühendis

Konya    9    İsmail Hakkı    Bacak    Sanayici

Konya    10    İsmail    Aydilek    Eğitimci

Konya    11    Mahmut Sami    Büyükyılmaz    Avukat

Konya    12    İsmail    Bulut    Mühendis

Konya    13    Ömer    Mücevher    Mühendis

Konya    14    Sefa    Yılmaz    Öğrenci

Konya    15    Kerim    Şenel    Emekli

Kütahya    1    Ömer Faruk    Evren    Özel Danışman

Kütahya    2    Fatih    Bozan    İşletmeci

Kütahya    3    Nurullah    Güngör    Öğrenci

Kütahya    4    Hasan    Özbal    Öğrenci

Kütahya    5    Rümeysa    Poyraz    Öğrenci

Malatya    1    Mehmet Kaya    Asiltürk    İş Adamı

Malatya    2    Abuzer    Gögüs    Veteriner

Malatya    3    Yunus    Savaş    Serbest

Malatya    4    Mustafa    Parlakyıldız    Esnaf

Malatya    5    Muhammet İkbal    Yıldız    Öğrenci

Malatya    6    Adnan    Özdemir    Emekli

Manisa    1    Mehmet    Önal    İş Adamı

Manisa    2    Mustafa Arif    Aysu    Serbest

Manisa    3    Zekayi    Yılmaz    Esnaf

Manisa    4    Bilal    Kişeçok    Müteahhit

Manisa    5    Abdullah    Yılmaz    Emekli

Manisa    6    Mehmet    Tonbalak    Din Görevlisi

Manisa    7    Olgun Oktay    Demircan    Emekli Asker

Manisa    8    Mustafa    Erkan    İşçi

Manisa    9    Muhammet Fatih    Kaya    Öğrenci

Manisa    10    Nihat    Kocaçakır    Öğrenci

Mardin    1    Mehmet Ali    Kılıç    Eğitimci

Mardin    2    Mehmet    Yıldız    Öğretmen

Mardin    3    Suut    Cevheroğlu    Ziraat Mühendisi

Mardin    4    Ahmet    İletmiş    Tüccar

Mardin    5    Halime    Dabakoğlu    Ev Hanımı

Mardin    6    Ömer    Çifçi    Tekniker

Mersin    1    Soner    Çontar    Veteriner

Mersin    2    Nurbaki    Şahin    Dış Ticaret

Mersin    3    Ayhan    Bayram    Muhasebecş

Mersin    4    Esat    Güneş    Serbest

Mersin    5    Burak    Canlı    Avukat

Mersin    6    Bekir    Aydın    Reklamcı

Mersin    7    Hasibe    Yıldız    Ev Hanımı

Mersin    8    Remzi    Yiğitalp    Serbest

Mersin    9    Gökhan    Alagöz    Mühendis

Mersin    10    Mustafa    Can    Serbest

Mersin    11    Arif    Şahbaz    Serbest

Mersin    12    Ayşe Güliz    Yenen    Ev Hanımı

Mersin    13    Yusuf    Gülmez    Dekorasyon

Muğla    1    Ömer    Uludağ    Tasarımcı

Muğla    2    İlhan    Özler    Esnaf

Muğla    3    Furkan    Duman    Mimar

Muğla    4    Muhammed Necip    Gencer    Serbest

Muğla    5    Saliha    Güzel    Ev Hanımı

Muğla    6    Musa    Ergin    Serbest

Muğla    7    Sayit    Aydın    Emekli

Muş    1    Nazım    Çelik    Tüccar

Muş    2    Mehmet Şah    Sabak    Serbest

Muş    3    Kemal    İndiç    Çiftçi

Muş    4    Hudeyda    Bozyel    İşçi

Nevşehir    1    Mustafa    Aydemir    İlahiyatçı

Nevşehir    2    Abbas    Büken    Serbest

Nevşehir    3    Muammer    Keçe    Serbest

Niğde    1    Ahmet    Binici    Serbest

Niğde    2    Taki    Kuzhan

Niğde    3    Nedime Fatma    Koçer    Ev Hanımı

Ordu    1    Erkan    Temiz    Avukat

Ordu    2    Muammer    Bilgiç    Eğitimci

Ordu    3    Ahmet    Toklucuoğlu    Halkla İlişkiler

Ordu    4    Halit    Duyar    Mühendis

Ordu    5    Erhan    Kaya    Veteriner

Ordu    6    Ahmet    Topaloğlu    İktisatçı

Osmaniye    1    İslam    Korkmaz    İşletmeci

Osmaniye    2    Mahmut    Ustahaliloğlu    Avukat

Osmaniye    3    Orhan    İlengiz    Yönetici

Osmaniye    4    Ökkeş    Dağlı    Serbest

Rize    1    Muhammet    Kaçar    Avukat

Rize    2    Gülhan    Hafızoğlu    Eğitimci

Rize    3    Burak    Uzun    Serbest

Sakarya    1    Eyüp    Yıldırım    Serbest

Sakarya    2    Ali    Seyyar    İktisatçı

Sakarya    3    Şeref    Tan    İş Adamı

Sakarya    4    Ali Fethi    Gürler    Avukat

Sakarya    5    Ayşe    Güçlü    Serbest

Sakarya    6    Kerim Ali    Aksoy    İşletmeci

Sakarya    7    Furkan    Cebeci    Esnaf

Samsun    1    İsmail Hakkı    Akkiraz    Eğitimci

Samsun    2    Mustafa    Öcal    Serbest

Samsun    3    Hasan    Öztürk    Sigortacı

Samsun    4    İbrahim    Gümüşoğlu    Yönetici

Samsun    5    Buşra    Genez    Jeofizik Mühendisi

Samsun    6    Abdulvahap    Bilen    Bilgisayar Mühendisi

Samsun    7    Muhammet    Kuzubaş    Akademisyen

Samsun    8    Hüseyin    Şimşek    Tüccar

Samsun    9    Şuayıp    Sarı    İş Adamı

Siirt    1    Memet Sami    Arıkan    Makine Mühendisi

Siirt    2    Mehmet Nurullah    Işık    Uluslararası Ilışkiler

Siirt    3    Barış    Özcan    Esnaf

Sinop    1    İslam    İnce    İş Adamı

Sinop    2    Musa    Akman    Yönetici

Sivas    1    Dursun    Coşar    Mali Müşavir

Sivas    2    Mihriban    Geldi    Ev Hanımı

Sivas    3    Mehmet    Öztürk    İş Adamı

Sivas    4    Yahya    Nalbant    Serbest

Sivas    5    Safa    Çiğdem    Serbest

Tekirdağ    1    Arslan    Ateş    Yönetici

Tekirdağ    2    Uğur    Gürel    Mali Müşavir

Tekirdağ    3    İbrahim    İnci    Mühendis

Tekirdağ    4    Halil İbrahim    Kart    Serbest

Tekirdağ    5    Muhammet    Özkütükçü    İktisatçı

Tekirdağ    6    Muhammed    Yaman    Öğrenci

Tekirdağ    7    Fatih    Toytekin    Öğrenci

Tokat    1    Bilal Metehan    Aydın    Mühendis

Tokat    2    Sadi    Arhan    Serbest

Tokat    3    Ayşe    Gönan    Eğitimci

Tokat    4    İhsan    Yiğit    İşletmeci

Tokat    5    Ali    Küçük    Serbest

Trabzon    1    Cevat    Kurt    Esnaf

Trabzon    2    Murat    Özcan    Eğitimci

Trabzon    3    Ümit    Çebi    Yönetici

Trabzon    4    Furkan Enes    Kocagöz    Yönetici

Trabzon    5    İbrahim    Baş    İnşaat Mühendisi

Trabzon    6    Mehmet    Uz    İnşaat Mühendisi

Tunceli    1

Tunceli    2    Muhammed Mücahid    Ergen    Serbest

Uşak    1    Ramazan Yavuz    Acar    İnşaat Mühendisi

Uşak    2    Hüseyin    Çakmak    Harita Mühendisi

Uşak    3    İbrahim    Dağgezen    İnşaat Mühendisi

Van    1    Özay    İlhan    Veteriner

Van    2    Mehmet Necip    Yavuzer    Emekli

Van    3    Mehmet Engin    Güngör    Yönetici

Van    4    Nevzat    Yağar    Emekli

Van    5    Yusuf    Özen    İşçi

Van    6    Sıdıka    Ebinç    Ev Hanımı

Van    7    Mehmet Şirin    Cengiz    Esnaf

Van    8    Mustafa    Terim    Emekli

Yalova    1    Mustafa    Balta    Mühendis

Yalova    2    Fevzi    Aygün    Esnaf

Yalova    3    İsmail    Kuzu    Emekli

Yozgat    1    Mehmet    Demirel    İş Adamı

Yozgat    2    Ziya    Koçak    Turizimci

Yozgat    3    Ali    Yurt    Yönetici

Yozgat    4    İrfan    Taşkın    Fizikçi

Zonguldak    1    Burak    Erol    Mühendis

Zonguldak    2    Gökhan    Göktaş    Mühendis

Zonguldak    3    Mehmet    Yaman    Mühendis

Zonguldak    4    Engin    Zeren    Mali Müşavir

Zonguldak    5    Yavuz Süleyman    Küş    İmam Hatip

Çanakkale    1    Muharrem    Hoşgör    Eğitimci

Çanakkale    2    Muhammed    Erer    İşletmeci

Çanakkale    3    Fatma Funda    Çiftçi    Emekli

Çanakkale    4    Ali    Algül    Serbest

Çankırı    1    Yaşar    Çeribaş    İş Adamı

Çankırı    2    Ömer    Uzun    Esnaf

Çorum    1    Ahmet    Bölükbaş    Ticaret

Çorum    2    Faruk    Cıdık    Muhasebeci

Çorum    3    Ahmet Akif    Çoban    İşletmeci

Çorum    4    Muhammet Ali    Karatepe    Serbest

Şanlıurfa    1    Mustafa Niyazi    Yanmaz    Eczacı

Şanlıurfa    2    Hüseyin    Dolap    Operatör

Şanlıurfa    3    Rıdvan    Söylemez    İş Adamı

Şanlıurfa    4    İzzet    Çiftçi    Tüccar

Şanlıurfa    5    Ayşe    Eroğlu    Ev Hanımı

Şanlıurfa    6    Kasım    Karadaş    Avukat

Şanlıurfa    7    Ziya    Aydın    Avukat

Şanlıurfa    8    Davut    Küçük    Avukat

Şanlıurfa    9    Aziz    Şahapoğlu    Muhasebeci

Şanlıurfa    10    Mehmet Şükrü    Yıldırım    Tüccar

Şanlıurfa    11    Buşra    Men    Tarihçi

Şanlıurfa    12    Şeyhisa    Koşdaş    Öğrenci

Şanlıurfa    13    Mehmet    Yaşuk    İş Adamı

Şanlıurfa    14    İbrahim    Kaplan    Bankacı

Şırnak    1    Abdullah Umran    Ekinci    Avukat

Şırnak    2    Faik    Buğday    Ziraat Mühendisi

Şırnak    3    Nizar    Özden    Dış Ticaret

Şırnak    4    Zeki    Begiş    Serbes

Etiketler: » » » » » » » »
Share
865 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ