logo

’15 TEMMUZ’ GÜNDEMLİ AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİ

ak_parti_atasehir_danisma-0AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı ‘15 Temmuz’ temalı Eylül ayı Danışma Meclisi Toplantısı  Zübeyde Hanım Konferans Salonu’nda milletvekillerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Recep Kenan/tvhaber.com

Av. Mustafa Naim Yağcı başkanlığındaki Ak Parti Ataşehir İlçe Teşkilatı, Eylül Ayı Danışma Meclisi Toplantısı’nı milletvekilleri, ilçe ve mahalle teşkilatlarının katılımı ile gerçekleştirdi.

ak_parti_atasehir_danisma-5

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı’nın ev sahipliğinde Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enititüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “15 Temumuz” temalı Danışma Meclis toplantısına Ak Parti İstanbul milletvekilleri İsmet Uçma, Ravza Kavakçı Kan ve Osman Boyraz, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, Ataşehir’den sorumlu Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Altuğ Karataş, aralarında; İsmail Levent, Saim Başkan, Mustafa Cevat Arzık, Mikail Bektaş ve haluk Sadıkoğlu’nun yer aldığı Ak Parti Ataşehir Meclis üyeleri, Sinan Ayrancı, Zafer Düşgün, Nevzat Katırcı, Ufuk Bilgetekin ve Hakkı Topçu’nun aralarında yer aldığı Ak Parti İlçe başkan yardımcıları, Ak Parti Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül ve yönetimi, İlçe Gençlik Kolu Başkanı Yasin Görgülü ve yöneticileri, Mahalle teşkilat başkan ve yöneticileri ile partililer katıldı.

ak_parti_atasehir_danisma-20

Sela okunarak açılan “15 Temumuz” temalı Ak Parti Ataşehir İlçe Teşkilatı Eylül Ayı Danışma Meclisi Toplantısı’na Kuran-ı Kerim tilaveti ve dua ile devam edildi.

ak_parti_atasehir_danisma-31

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması sonrasında başlayan ve gündeme uygun olarak 15 Temmuz darbe girişimi ile kalkışmaya karşı verilen mücadeleden ayrıntıların dile getirildiği protokol konuşmaları erken ayrılma gerekçesi ile İstanbul Milletvekili Revza Kavakçı Kan ile başladı.

ak_parti_atasehir_danisma-29

15 TEMMUZ KALKIŞMASINI ATAŞEHİRLİLERLE BİRLİKTE YAŞADIK

15 Temmuz kalkışmasını Ataşehir’de Ataşehirlilerle birlikte yaşadıklarının altını çizen Ak Parti İstanbul Milletvekili Revza Kavakçı Kan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı ve TBMM’de bulunma gereği ile yola çıktığını ancak Ankara’ya gitmesinin kolay olmadığını kaydedip, “Ankara’ya geç gidebildim, Ama geç olsun güç olmasın” diyerek; 15 Temmuz’da mücadele eden şehitler için rahmet, gaziler için de şifa dileyerek şehit ve gaziler başta olmak üzere darbe kalkışmasına karşı mücadele veren herkese minnet duygularını dile getirdi.

ak_parti_atasehir_danisma-34

DÜŞMAN, BİRLİK VE BERABERLİKLE  YENİLDİ

15 Temmuz darbe kalkışmasında birlik ve beraberlikle mücadele verilerek düşmanın yenildiğini, Ataşehir’in verilen mücadelede önemli yerinin olduğunu kaydeden Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, darbe kalkışmasına rağmen ülkede hizmetin durmadığını kaydederek; “ilçe olarak Yenikapı’da düzenlenen mitinge, Osmangazi Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılışına katıldık” dedi.

ak_parti_atasehir_danisma-35

ATAŞEHİR’DE “DEMOKRASİ NÖBETİ”NE BAŞLADIK

“Ülkeyi işgal girişimi olarak nitelediği” 15 temmuz’dan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı ile Ataşehir’de “Demokrasi Nöbeti”ne başladıklarını kaydeden Naim Yağcı, mücadelede bedenini siper eden şehit ve gazilere minnet duygularını ifade ettiği konuşmasında; “15 Temmuz’da endişelendik, tedirgin olduk, ancak; telim olmadık. Ülkeyi işgal etmek isteyen hain düşmanlara teslim etmedik. Ataşehir’deki demokrasi nöbetlerinde hiçbir siyasi ayrım gözetmeden bütün görüşlerden Ataşehirliler ve STK’lar yer aldı, katılım sağladı” dedi.

ak_parti_atasehir_danisma-33

15 Temmuz’daki kalkışmanın milletin feraseti, gayreti ve Allah’ın istemesi ile düşmanın başarısız olduğunu kaydeden Av.Mustafa Naim Yağcı, “Demokrasi Nöbetleri” ile hainler hariç herkesle kucaklaştıklarını altını çizerek; “15 Temmuz’un hainlerini ve kahramanlarını unutursak kanımız kurusun. Unutursak hesap veremeyiz” şeklinde konuştu.

ATAŞEHİR’İN HİZMET ALMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ak Parti İlçe başkanlığı olarak Ataşehir’in hizmet alması için üzerlerine düşen görevi yapmaya devam ettiklerini kaydeden Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Ataşehir’in imar planlarının çıkarılması konusunda gerekli girişimlerde bulunduklarını belirttiği konuşmasında; “İmar planı çalışmaları süren Yenisahra ve Barbaros mahallelerini kapsayan plana yapılan itirazları değerlendiriliyor. İtirazların hızla değerlendirilip tamamlanmasını talep ettik. Yeniçamlıca için de girişimlerde bulunduk” ifadelerine yer verdi.

ak_parti_atasehir_danisma-15

YENİSAHRA VE BARBAROS İMAR PLANI GELİYOR

Yenisahra ve Barbaros mahallelerinin imar planı bu ay meclise gelerek görüşüleceğini, İçerenköy’ün planlarının da tamamlanmakta olduğunu, yıl sonuna kadar Ataşehir’in imar planları ile ilgili önemli aşamalar kaydedileceğini vurgulayan Yağcı, Ataşehir’in hizmet alması için çalışmalarının süreceğinin altını çizdi.

ak_parti_atasehir_danisma-38

YAKLAŞAN YEREL SEÇİMDE AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ ATAŞEHİR’DE

Daha sonra kürsüye gelen Ataşehir’den sorumlu Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Altuğ Karataş, yerel seçimleri yaklaştığını işaret ederek; İstanbul’daki diğer ilçeler gibi Ataşehir’in de yaklaşan yerel seçi sonunda Ak Parti belediyeciliğini yaşayacağını kaydetti.

ak_parti_atasehir_danisma-45

“ALLAH BU MİLLETE 15 TEMMUZLAR YAŞATMASIN” 

15 Temmuz kalkışması ile ilgili yaşadıklarını, duygu ve düşüncelerini dile getiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, darbe kalkışmasının en önemli noktası olan Boğaziçi Köprüsü’ne en yakın ilçe olarak ilk müdahale eden teşkilat olduklarını kaydederek; “Bu millet 15 Temmuzda bir sınav vermiştir. 15 Temmuz’da mücadele eden herkes gazidir. Allah bir daha bu millete 15 Temmuzlar yaşatmasın” ifadeleriyle FETÖ/PDY terör örgütü tarafından kalkışılan darbe girişimi direnişinde Ümraniye teşkilatının payına işaret etti.

ak_parti_atasehir_danisma-54 ak_parti_atasehir_danisma-58

AK PARTİ YEREL SEÇİMDE ATAŞEHİR’DE DE İKTİDAR

15 Temmuz darbe kalkışmasına karşı verilen mücadelede Ataşehir’in özel yeri olduğuna şahit olduğunu kaydeden Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, Türkiye’nin en organize kurumu olarak nitelediği Ak Parti İstanbul Teşkilatı olarak 15 Temmuz mücadelesinde yanlarında olan bütün unsurları ziyaret edeceklerini söyledi, Ödemiş, Ataşehir teşkilatının bu güne kadar yaptığı fedakar çalışmalarını daha da artırarak yaklaştığını ifade ettiği önümüzdeki ilk yerel seçimde Ataşehir’de de iktidar olarak Ak Parti belediyeciliğinin Ataşehir’e de geleceğini iddia etti.

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı ‘15 Temmuz’ temalı Eylül ayı Danışma Meclisi Toplantısı, milletvekilleri İsmet Uçma ve Osman Boyraz’ın 15 Temmuz darbe kalkışması sırasında ve sonrasında yaşananlarla ilgili duygu, düşünce ve anılarını dile getirdikleri konuşmalar ile sona erdi.

ak_parti_atasehir_danisma-2

ak_parti_atasehir_danisma-4 ak_parti_atasehir_danisma-14 ak_parti_atasehir_danisma-17 ak_parti_atasehir_danisma-23 ak_parti_atasehir_danisma-26 ak_parti_atasehir_danisma-28 ak_parti_atasehir_danisma-44 ak_parti_atasehir_danisma-47

Etiketler: » » » » » »
Share
1461 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

’15 TEMMUZ’ GÜNDEMLİ AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ’15 TEMMUZ’ GÜNDEMLİ AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİ
    AYRINTI HABERDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=101700
    #AKParti #Ataşehir #15Temmuz #DanışmaMeclisi #AKPartiDanışmaMeclisi #MustafaNaimYağcı #AKPartiAtaşehir