logo

23 NİSAN’DA EĞLENCE VE SİHİR PALLADİUM ATAŞEHİR’DE

23 NİSAN’DA EĞLENCE VE SİHİR PALLADİUM ATAŞEHİR’DE

23-nisan-eglence-sihir-palladium-atasehir-Palladium AVM Ataşehir, 23 Nisan ve 1 Mayıs tarihleri arasında ‘Dream Printer’ ile dijital oyunlar ve eğlenceli aktivitelerle çocuklara büyüleyici bir deneyim yaşatacak.

23 Nisan’da çocukları Palladium Ataşehir’de eğlenceli etkinlikler bekliyor. Palladium Ataşehir 23 Nisan ve 1 Mayıs tarihleri arasında eğlenceli aktivitelerin yanında çocuklara büyüleyici bir deneyim yaşatacak.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, çocuklar için unutulmaz bir 23 Nisan hazırladı. Tüm dünya çocuklarının günü 23 Nisan’da başlayıp tam 9 gün sürecek olan eğlencede; çocukların en sevdiği çizgi filmlerden My Little Pony’nin kahramanı Pony, çocuklarla Oyunlar oynayacak, danslar edecek, yüz boyama ve fotoğraf çekimleriyle birlikte çocuklara dövme yapacak ve resim çizecek.

Palladium Ataşehir’deki etkinliklerde Pony’nin yanı sıra kurulacak dijital oyun alanlarında ise Skylanders Superchargers ve Disney Infinity 3.0 star Wars oyunları, çocuklarla birlikte yetişkinlere keyifli dakikalar yaşatacak. Tüm bunların yanında hayal makinesi ‘Dream Printer’ çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Astronot olmak isteyen çocuklar 1 dakikada astronot oluyor

23 Nisan aktiviteleri arasında Palladium Ataşehir’de çocuklara sunulan sihirli kutu ‘Dram Printer’ tam bir hayal makinesi. Dream Printer, kendisine yaklaşan çocuğun önce bir fotoğrafını çekiyor ardından çocuk makineye ne olmak istediğini yazdığı bir kağıdı okutuyor ve makinenin mikrofonuna söylüyor. Örneğin, büyüyünce astronot olmak isteyen çocuk kısa bir süre sonra kendisini astronot kıyafetleri içinde resmedilmiş olarak görüyor! Dream Printer çocukları hem eğlendiriyor hem de gelecek hayalleriyle ilgili gerçek bir deneyim yaşatarak onları olumlu yönde odaklıyor.

23 Nisan – 01 Mayıs tarihleri arasında Palladium Ataşehir’de 12.00-19.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinlere tüm Palladium Ataşehir ziyaretçileri ücretsiz olarak katılabiliyor. Palladium Ataşehir çocuklarına unutulmaz bir hediye vermek isteyen herkesi eğlenceye çağırıyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ