logo

7 Haziran’da Seçilen 25. Dönem Milletvekilleri Tam Liste

7 Haziran’da Seçilen 25. Dönem Milletvekilleri Tam Liste

tbmm-25 -AK Parti, CHP, MHP ve HDP’nin 7 Haziran Seçimlerinde bütün illerde parlamentoya gönderdiği kesin olmayan milletvekili isim listesi. Hangi partiden hangi aday 25. Dönem TBMM’de.

Recep Kenan/itvhaber.com

7 Haziran Genel Seçimleri oy sayımı kesin olmayan sonuçlarına göre Ak Parti 258, CHP 132, MHP ise 80 ve HDP 80 milletvekili ile yeni oluşacak parlamentoda temsil edilecek.

AK Parti, CHP, MHP ve HDP’nin il il milletvekili kesin olmayan listeleri belli oldu. 7 Haziran Genel seçimlerinde AK Parti, CHP, HDP, MHP milletvekili adaylarından 25. Dönem TBMM’de görev yapacak bütün ilerin isim listesi.

7 Haziran’da sandık Başına giden seçmen, hiçbir patinin tek başına gelemeyeceği ve koalisyon sürecinin yaşanacağı sonuçların ortaya çıktığı 25. Dönem TBMM’de temsil edecek isimleri belirledi.

25 Dönem TBMM Milletvekilleri Tüm Partilere Ait Tam Liste:

*ADANA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ:

Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükkan, Mehmet Şükrü Erdinç

CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ:

Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan

MHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ:

Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz

HDP ADANA MİLLETVEKİLLERİ:

Rıdvan Turan, Meral Danış Beştaş

*ADIYAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ:

Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat

HDP ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ:

Behçet Yıldırım

*AFYONKARAHİSAR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ:

Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı

MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Parsak

CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ:

Burcu Kayıkcı

*AĞRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP AĞRI MİLLETVEKİLLERİ:

Leyla Zana, Berdan Öztürk, Dirayet Taşdemir, Mehmet Emin İlhan

*AKSARAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ:

İlknur İnceöz, Nevzat Palta

MHP AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ:

Turan Yaldır

*AMASYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Naci Bostan, Sait Yüce

CHP AMASYA MİLLETVEKİLLERİ:

Mustafa Tuncer

*ANKARA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLLERİ:

Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Tülay Selamoğlu, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Ayhan Yılmaz, Mahmut Sami Mallı, Nevzat Ceylan

CHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ:

Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu, Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil

MHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ:

Yıldırım Tuğrul Türkeş, Zühal Topcu, Mustafa Erdem, Şefkat Çetin, Mustafa Mit

HDP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ:

Sırrı Süreyya Önder

*ANTALYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ:

Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik

CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ:

Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Kök

MHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul, Tarkan Akıllı

HDP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ:

Hakkı Saruhan Oluç

*ARDAHAN 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ:

Taşkın Aktaş

AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay

ARTVİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ: İsrafil Kışla

CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay

*AYDIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP AYDIN MİLLETVEKİLLERİ:

Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız, Mehmet Fatih Atay

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Sadım Atay, Abdurrahman Öz

MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ: Ali Uzunırmak

*BALIKESİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ:
Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu

CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ:
Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça

MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Ok, Recep Çetin

*BARTIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ: Yılmaz Tunç

CHP BARTIN MİLLETVEKİLİ: Muhammet Rıza Yalçınkaya

 

*BATMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ali Atalan, Saadet Becerikli, Ayşe Acar Başaran

AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ: Ziver Özdemir

*BAYBURT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Naci Ağbal

MHP BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Karabey Kadri Karaoğlu

*BİLECİK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Halil Erdemir

CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Yaşar Tüzün

*BİNGÖL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLLERİ:
Şebnem Koçakelçi, Enver Fehmioğlu

HDP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ: Hişyar Özsoy

*BİTLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP BİTLİS MİLLETVEKİLLERİ:
Mizgin Irgat, Mahmut Celadet Gaydalı

AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ: Vedat Demiröz

*BOLU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü

CHP BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Tanju Özcan

*BURDUR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ: Reşat Petek

CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Göker

MHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Alparslan Ahmet Dursun

*BURSA 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLLERİ:
Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun

CHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ:
Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayıoğlu

MHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ:
İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir, Tevfik Topçu

HDP BURSA MİLLETVEKİLİ: Asiye Kolçak

*ÇANAKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Muharrem Erkek, Bülent Öz

AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: Bülent Turan

MHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: İbrahim Kürşat Tuna

*ÇANKIRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ:
Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz

*ÇORUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLLERİ:
Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Murt

CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ: Tufan Köse

*DENİZLİ 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ:
Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar

CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ:
Melike Basmacı, Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca

MHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ: Emin Haluk Ayhan

*DİYARBAKIR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLLERİ:
İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp, Edib Berk

AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ: Cevdet Yılmaz

*DÜZCE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ:
Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir

*EDİRNE 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLLERİ: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan

AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ: Şemsettin Emir

*ELAZIĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ:
Şuay Alpay, Metin Bulut, Serpil Bulut

MHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ: Yavuz Temizer

*ERZİNCAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Talha Erol Durmaz

CHP ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Erdoğan Özyalçın

*ERZURUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ:
Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir

MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Kamil Aydın

HDP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Seher Akçınar Bayar

*ESKİŞEHİR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ:
Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel

AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Nabi Avcı, Salih Koca

MHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Ruhsar Demirel

*GAZİANTEP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ:
Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Şamil Tayyar, Canan Candemir çelik, Abdullah Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan

MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Ümit Özdağ, Ertuğrul Tolga Orhan

CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şeker, Mehmet Gökdağ

HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Celal Doğan, Mahmut Toğrul

*GİRESUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLLERİ: Turhan Alçelik, Adem Tatlı

CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Bülent Yener Bektaşoğlu

MHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Orhan Erzurum

*GÜMÜŞHANE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Kemalettin Aydın

MHP GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Mustafa Canlı

*HAKKARİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLLERİ:
Selma Irmak, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan

*HATAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ:
Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Mehmet Alğan, Hacı Bayram Türkoğlu

CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİ:
Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem

MHP HATAY MİLLETVEKİLİ: Adnan Şefik Çirkin

*IĞDIR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Adıyaman

MHP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: İsa Yaşar Tezel

*ISPARTA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLLERİ: Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel

MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: Nuri Okutan

CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: İrfan Bakır

*İSTANBUL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ:
İdris Güllüce, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Osman Can, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Erkan Kandemir, Alev Dedegil, Mehmet Ali Pulcu, Hasan Sert, Hüseyin Yayman, Volkan Bozkır, Ayşe Nur Bahçekapılı, Ekrem Erdem, Aziz Babuşçu, Durmuş Alı Sarıkaya, Ethem Tolga, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Sevim Savaşer, Haydar Ali Yıldız, Marka Eseyan, Mustafa Şentop, Özlem Zengin, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Mehmet Doğan Kubat, Tülay Kaynarca, Abdürrahim Boynukalın, Harun Karaca, Uğur Işılak, Mustafa Yeneroğlu, Mustafa Afşin Yazıcıoğlu, Mehmet Metiner, Halis Dalkılıç

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ:
Şafak Pavey, Gamze Akkuy İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, İhsan Özkes, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer AYata, Gülay Yedekci Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin, Bihlun tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Murat Özçelik, Zeynel Emre, Mehmet Bekaroğlu

MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ:
Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter, Uygar Suphi Aktan, Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan, Murat Başesgioğlu, Meral Akşener, Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem

HDP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ:
Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya, Erdal Ataş, Turgut Öker, Filiz Kerestecioğlu, Sezai Temelli, Pervin Buldan, Garo Paylan, Abdullah Levent Tüzel, Ali Kenanoğlu, Emine Beyza Üstün

*İZMİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ:
Selin Sayek Böme, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Zeynep Altıok, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Kamil Okyay Sındır, Ali Engin

AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLLERİ:
Veysel Eroğlu, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Cemil Şeboy, Hüseyin Kocabıyık, Mustafa İbrahim Turhan, Nesrim Ulema, Hamza Dağ

MHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ:
Oktay Vural, Aslan Savaşan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Murat Koç

HDP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Ertuğrul Kürkçü, Müslüm Doğan

*KAHRAMANMARAŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ:
Mahir Ünal, Nursel Reyhanlıoğlu, Veysi Kaynak, Sevde Beyazıt Kaçar, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil

MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Fahrettin Oğuz Tor, Sefer Aycan

*KARABÜK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Osman Kahveci

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yalçın

*KARAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Recep Konuk, Recep Şeker

*KARS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP KARS MİLLETVEKİLLERİ: Ayhan Bilgen, Şafak Özanli

AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ: Mehmet Uçum

*KASTAMONU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik

MHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ: Emin Çınar

*KAYSERİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ:
Mehmet Özhaseki, Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalık

MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Yusuf Halaçoğlu, Ali Kilci, Süleyman Korkmaz

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ: Çetin Arık

*KIRIKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Kağan Köksal, Ramazan Can

MHP KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ: Seyih Ahmet Göçer

*KIRKLARELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLLERİ: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu

AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ: Hamdi Irmak

*KIRŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Salih Çetinkaya

MHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Cemil Yıldırım Türk

*KİLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ: Reşit Polat

MHP KİLİS MİLLETVEKİLİ: Mustafa Yün

*KOCAELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ:
Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemalettin Kaflı

CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan

MHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Saffet Sancaklı,Lütfü Türkkan

*KONYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLLERİ:
Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Rüveyde Gülseren Işık, Hacı Ahmet Özdemir

MHP KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Kalaycı, Mustafa Sait Gönen

CHP KONYA MİLLETVEKİLİ: Mustafa Hüsnü Bozkurt

*KÜTAHYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ:
Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel

MHP KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Alim Işık

*MALATYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLLERİ:
Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkci

CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ: Veli Ağbaba

*MANİSA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLLERİ:
Recai Berber, Uğur Aydemir, Selçuk Özdağ, Murat Baybatur

CHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ:
Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer

MHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Erkan Akçay, Zeynel Balkız

*MARDİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP MARDİN MİLLETVEKİLLERİ:
Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Mehmet Ali Aslan, Enise Güneyli

AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Miroğlu

*MERSİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ:
Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar,Aytuğ Atıcı

AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLLERİ:
Mustafa Muhammet Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya

MHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Öztürk,
Baki Şimşek, Ali Öz

HDP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Dengir Mir Mehmet Fırat, Çilem Öz

 *MUĞLA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ:
Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir

AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Özyer, Hasan Kökten

MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ: Mehmet Erdoğan

*MUŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP MUŞ MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Çelik Özkan, Ahmet Yıldırım

AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Şimşek

*NEVŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk

MHP NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Varol

*NİĞDE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLLERİ: Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen

MHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ: Vedat Bayram

*ORDU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLLERİ:
Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak, İhsan Şener

CHP ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel

*OSMANİYE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

MHP OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy

AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Suat Önal, Mucahit Durmuşoğlu

*RİZE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ:
Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak

*SAKARYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLLERİ:
Ayşenur İslam, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Ali İnci

MHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Zihni Açba

CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Engin Özkoç

*SAMSUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ:
Akif Çağatay Kılıç, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan, Hasan Basri Kurt

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ: Kemal Zeybek, Hayati Tekin

MHP SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Erhan Usta, Hüseyin Edis

*SİİRT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP SİİRT MİLLETVEKİLLERİ: Kadri Yıldırım, Hatice Seviptekin

AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ: Yasin Aktay

*SİNOP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ: Cengiz Tokmak

CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ: Barış Karadeniz

*SİVAS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLLERİ:
İsmet Yılmaz, Hilmi Bilgin, Selim Dursun

MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Celal Dağgez

CHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Ali Akyıldız

*ŞANLIURFA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ:
Nureddin Nebati, Mehmet Kasım Gülpınar, Seyit Eyyüpoğlu, Mazhar Bağlı, Halil Özcan, Hamide Sürücü, Ahmet Eşref Fakıbaba

HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ:
Osman Baydemir, Dilek Öcalan, İbrahim Ayhan, Leyla Güven, Ziya Çalışkan

*ŞIRNAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP ŞIRNAK MİLLETVEKİLLERİ: Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encu, Aycan İrmez

*TEKİRDAĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ:
Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü

AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Yel, Ayşe Doğan

MHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Belen

*TOKAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLLERİ:
Coşkun Çakır, Celil Göçer, Fatma Gaye Güler

MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Abdurrahman Başkan

CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Orhan Düzgün

 

*TRABZON 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLLERİ:
Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar

MHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Koray Aydın

CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Haluk Pekşen

*TUNCELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP TUNCELİ MİLLETVEKİLLERİ: Alican Önlü, Edibe Şahin

*UŞAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Altay

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Özkan Yalım

MHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Durmuş Yılmaz

*VAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP VAN MİLLETVEKİLLERİ:
Figen Yüksekdağ Şenoğlu, Lezgin Botan, Yurdusev Özsökmenler, Adem Özcaner, Tuğba Hezer, Selami Özyaşar, Remzi Özgökçe

AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ: Burhan Kayatürk

YALOVA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ: Fikri Demirel

CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ: Muharrem İnce

*YOZGAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLLERİ:
Abdülkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer

MHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ: Sadir Durmaz

*ZONGULDAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Şerafettin Turpcu, Ünal Demirtaş

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu

MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Zeki Çakan

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ