logo

ABP Başkanı Dr. Osman Arıkan Aday Adaylık Başvuru Yaptı

Ataşehir Birlik Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Osman Arıkan, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı’na AK Parti Ataşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı’na gelen Ataşehir Birlik Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Osman Arıkan, ilçe başkanı Ahmet Özcan’a dosyasını teslim ederek AK Parti Ataşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvuru işlemlerini gerçekleştirdi.

AK Parti Ataşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusu ile ilgili açıklama yapan Ataşehir Birlik Platformu (ABP) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Osman Arıkan, açıklamasında; “AK Parti Ataşehir Belediye Başkanlığı A.Adaylığı için irademizi beyan etmek için Ataşehir Birlik Platformu Yönetim Kurulu ve Platform üyelerimizle birlikte birleştirici vasfımızın öne çıktığı Ataşehirimizin mozaiğini temsil eden akil bireyler, inanç önderleri, birçok STK temsilcileri ve Ataşehirli dostlarımız ile birlikte birleştirici vasfımızın ön planda olduğu yoğun katılımlı bir topluluk ile başvurumuzu yaptık. Müracaatımız esnasında göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakası dolayısıyla başta AK Parti İlçe Başkanı Avk.Ahmet Özcan olmak üzere ilçe yönetim kurulu üyelerimize ve teşkilat mensuplarımıza ve özellikle de müracatımızda yanımızda yer alan tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyor şahsım, çalışma arkadaşlarım, Ataşehir İlçemiz ve AK Partimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
639 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ