logo

AEDD ANNELER GÜNÜ’NDE ENGELLİ ANNELERLE

Anneler Günü kutlamaları kapsamında etkinlikler düzenleyen Ataşehir Engelliler Dayanışma Derneği (AEDD), dernekte merkezindeki kahvaltıda engelli anneleri ile bir araya geldi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Kahvaltıda Anneler Günü ile ilgili açıklama yapan Ataşehir Engelliler Dayanışma Derneği (AEDD) Başkanı Nevzat Ağbulut, engelli anneleri ile ilgili, “Dünyan en zor olan ve vefa isteyen tek özellik anneliktir. Özelikle engelli annesi olunca çocuklarına daha da bir dikkat ediyor, çözen gösteriyorlar. Tüm annelerimiz anneler günü kutlar ellerinden öperim.”ifadelerine yer verdi.

Ataşehir Engelliler Dayanışma Derneği (AEDD) Merkezinde Anneler Günü nedeniyle düzenlenen Ataşehir Artvin Dernek Başkanı Marka Federeasyonu Genel Başkanı Tuncay Akın Orhan sponsorluğunda düzenlenen kahvaltıya dernek üyeleri, engelliler ve engelli anneleri ile birlikte; ÇANDEF Genel Başkan Yardımcısı ve Çerkeş Dernekler Birliği Genel Bşk. Erol Tepebaşı, Otizim Federasyonu Genel Sekreteri İsmail Akbulut, Artvin Derneği Saymanı ve Kızılay Şb. Bşk.Yrd. Şüle Tüzün, CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Yasemin Çuhadar, Sakaya Engelliler Birlik Federasyonu Kurucu Başkanı İbrahim İşçi katıldı.

ENGELLİ HAFTASINDA ANNELERE ZİYARET

Öte yandan bu isimlerden oluşan Engelli Komisyonu Engeliler Haftası Etkinlikleri kapsamında OTİZM Federasyonu, Ataşehir Engelliler Dayanışma Derneği, Ataşehir Artvinliler Derneği ortaklaşa yaptıkları program çerçevesinde Ataşehir’deki engelli anneleri ve engelli annelerini evlerinde ziyaret ettiler.

Etiketler: » » » » » »
Share
1012 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AEDD ANNELER GÜNÜ’NDE ENGELLİ ANNELERLE” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    AEDD ANNELER GÜNÜ’NDE ENGELLİ ANNELERLE
    https://www.itvhaber.com/aedd-anneler-gununde-engelli-annelerle.html#.WR1gzWIiTGE.twitter
    #Ataşehir #EngellilerDayanışmaDerneği #AnnelerGünü #EngelliAnneleri #EngelliAnneler #Engelli #AEDD