logo

‘Ak Parti Ataşehir Gençlik’te Yaş Haddinden Bayrak Değişimi

‘Ak Parti Ataşehir Gençlik’te Yaş Haddinden Bayrak Değişimi

3 yıldır Ak Parti Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Fatih Kayacı, yaş haddinden bıraktığı Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Ömer Faruk Çelik’e devretti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Yaş haddi nedeniyle görevi devrettiğini açıklayan Ak Parti Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kayacı, yaptığı açıklamada, “Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Görevimi Yaş haddimin dolması sebebi ile Genel Merkez Gençlik Kollarımız ve İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın yapmış olduğu istişareler neticesinde Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Ömer Faruk Çelik kardeşimiz atanmıştır.” İfadelerine yer verdi.

Halen Ak Parti İBB ve Ataşehir Belediye Meclis üyelikleri görevlerini yürüten ve aynı zamanda Ak Parti Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı olarak da görev yapan Fatih Kayacı, yaş haddinin dolması sebebiyle Genel Merkez ve İl Gençlik Kolları başkanlıklarının Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atadığı Ömer Faruk Çelik’e görevi devrettiğini açıkladı.

SOSYAL MEDYADA AÇIKLAMA YAPTI

Ak Parti İBB ve Ataşehir Belediye Meclis üyelikleri görevlerini yürüten ve yaş haddinin dolması sebebiyle Ak Parti Ataşehir Gençlik Kolları Başkanlığı görevini Ömer Faruk Çelik’e devreden
Fatih Kayacı tarafından yapılan açıklama:

Bu kutlu davaya hizmet etmeye yaklaşık 8 yıl önce mahalle teşkilatında başladığım ve her kademesinde farklı görevlerde onur duyarak görev aldığım Gençlik kolları vazifemi 3 yıl Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevimin sonrasında Yaş haddi dolayısı ile devretmiş bulunmaktayım. Rabb’ime sonsuz şükürler olsun ki Gençliğimizin en güzel yıllarında Cumhur Başkanımız Genel Başkanımız Sayın; Recep Tayyip ERDOĞAN’a ve davasına hizmet etmeyi bizlere nasib eyledi.

İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak Göreve geldiğim günden bugüne 3 seçim sürecini ve saha çalışmalarını birlikte omuz omuza gerçekleştirdiğim, İlçe Yürütme Kurulundan, İlçe Yönetim Kuruluna, İlçe Komisyonlarımızdan Mahalle Başkanlarımıza ve Yönetimlerine kadar bu kutlu davada görev yaptığım Yol arkadaşlarıma ve kardeşlerime teşekkür ederim. Bizleri bu kutlu davada bir araya getiren Rabb’ime sonsuz hamd ediyor ve tek tek her birinizden helallik diliyorum. Ben de her birinize hakkımı helal ediyorum. Beni bu noktada hiçbir zaman yalnız bırakmayan Başta Ailem olmak üzere dostlarıma ve arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.

İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak birlikte görev yapmaktan onur duyduğum başkandan öte her daim abilik kardeşlik hukukuna görev yaptığım önceki dönem ilçe başkanlarımız’dan Mustafa Naim Yağcı, Ahmet Özcan ve Mehmed Emin Özkaya Ağabeylerime yönetim ve yürütme kurullarında görev alan değerli başkanlarıma, İlçe Kadın Kolları Başkanımız kıymetli Ablam Neslihan Yurtdagul’e ve uzun yıllar desteğini hiçbir zaman esirgemeyen isimlerini buraya yazsam sayfaların alacağı kıymetli büyüklerime şahsıma ve Gençlik Kollarına göstermiş oldukları değer ve kıymetten dolayı teşekkür ederim.

Yerel seçimlerde Ataşehir Belediye Meclis üyeliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğinde görev almama vesile olan şahsımdan ve Gençlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli büyüğüm başkan’dan çok Abi diye hitab ettiğimiz Mehmed Emin ÖZKAYA başkanıma ve İlçe belediye Meclis Üyeliğinden Ana Kademe İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği seçimine kadar listesinde Gençlik Kollarına her daim yer veren kıymetli başkanım İsmail Erdem ’e görev aldığım tüm süreçlerimde her daim destekçim olan İl Gençlik Kolları Başkanım Osman TOMAKİN’e sonsuz teşekkür ediyorum.

Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Görevimi Yaş haddimin dolması sebebi ile Genel Merkez Gençlik Kollarımız ve İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın yapmış olduğu istişareler neticesinde Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Ömer Faruk Çelik kardeşimiz atanmıştır. Hayırlı uğurlu olsun, Rabb’im güzel hizmetler yapmayı nasib eylesin. Yönetim kurulunda 2023 ve 2024 hedeflerimizde görev alacak arkadaşlarıma da şimdiden mavaffakiyetler dilerim.

AK Parti ailemize bugünden itibaren Ataşehir İlçe ve İBB Meclis Üyesi olarak hizmet etmeye devam edeceğim. Sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum, Allah a emanet olun..

Fatih KAYACI

Ataşehir AK Parti ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ