logo

AK PARTİ ATAŞEHİR PARTİLİLERLE BAYRAMLAŞTI

ak_parti_bayram (0)Ramazan Bayramı’nın birinci günü, İlçe Merkezinde bir araya gelen Ataşehir AK Parti İlçe Teşkilatı, yöneticiler, teşkilat mensupları ve partilerle bayramlaştılar.

Recep Kenan/itvhaber.com

İlçe merkezi önünde yapılması planlanan bayramlaşma aniden başlayan yağış nedeni ile  İlçe binasında gerçekleşti.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen bayramlaşma törenşnde; Ataşehir’den sorumlu AK Parti İstanbul Milletvekilli İsmet Uçma, AK Parti İl Başkan Yardımcısı İstanbul Muharrem Ödemiş, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Üzeyir Işık ve Sertip Akşahin, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, Ataşehir Belediye Meclis üyeleri Şerif Toğ, Seçkin Koç, Kaya Sönmez ve İsmail Levent, Küçükbakkalköy Mahalle Muhtarı Yakup Cebiroğlu, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan yardımcıları Zafer Düşgün ve Selami Kaplan, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, ilçe ve mahalle teşkilat mensupları ile partililer katıldı.

ak_parti_bayram (35)

Ramazan Bayramı vesilesiyle toplandıklarını altını çizen Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı bu yıl Ramazan’ın kendileri açısından için bereketli geçtiğini kaydederek; “Ataşehirimizin her zerresine gitmeye gayret gösterdik. Ramazanın ruhuna uygun; gönlümüz bir, soframız bir diyerek Büyükşehir Belediyemizin katkılarıyla açık hava iftarlarını gerçekleştirdik. Bu iftar programlarımızla yaklaşık 40 bin vatandaşımızla bir araya geldik. Yine yaklaşık 5 bin civarında ev ziyaretleri yaparak, yetimlerin, öksüzlerin mutluluklarına ortak olmaya çalıştık. Nihayetinde Ramazan-ı Şerifi hep birlikte en iyi şekilde idrak etmeye gayret ettik” dedi.

ak_parti_bayram (6)

“Bir bayramı; kardeşlik iklimini, muhabbetti, sevgiyi, dostluğu, barışı bugün burada hep beraber yaşıyoruz” ifadelerini kullanan Yağcı, “Kucaklaşacağız, dargınlar barışacak. İnşallah nice bayramlarda hep beraber olacağız. Ülkemize kastetmek isteyenlere rabbim fırsat vermesin. Birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın. Ülkemizin Ak Partiye ihtiyacı olduğu gibi Ataşehirimizin de hakiki manada sizlerin emeğine gücüne ihtiyacı var.  Ataşehir’in geleceği için elimizden gelen gayreti Büyükşehir Belediyemiz ve merkezi hükümetimiz aracılığıyla Ataşehirimize kazandırmaya gayret edeceğiz. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum ve bayramınızı da tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

ak_parti_bayram (12)

Kısa bir konuşma ile katılımcıların Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Üzeyir Işık, “Sizlerin ve ailelerinizin bayramını tebrik ediyorum. Allah, bayram coşkumuzu evlerimizden, ilimizden, ülkemizden ve ümmetten eksik etmesin” ifadelerini kullandı.

ak_parti_bayram (15)

Partililerin Ramazan Bayramını tebrik ederek konuşmasına başlayan Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, “Rabbim inşallah nice Ramazan Bayramlarına birlik, beraberlik ve bütünlük içerisinde eriştirsin” diyorek; Ramazan ayı boyunca İstanbul’un 958 mahallesinde yaklaşık 2 milyon insanla buluştuklarını, birçok sofraya misafir olduklarını ya da misafir etiklerini kaydetti.

ak_parti_bayram (16)

Ak Parti olarak yurtdışında da gönül sofralarını kurduklarını kaydeden İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, bu Ramazan’da bir ilke imza atarak sokağa çıkma yasağının olduğu Diyarbakır’da Sokak iftarları kurarak, oradaki vatandaşlarla birlikte iftar yaptıklarını Surlu kardeşleriyle birlikte olduklarını vurguladı.

Dört tarafının metro ile çevrilen Ataşehir’in İstanbul’un merkezi durumuna geleceğinin altını çizen Ödemiş, iki üç mahallesindeki sorunu çözülen imar sorununun yıl sonuna kadar Ataşehir’in tamamında çözüleceğini kaydetti.

ak_parti_bayram (10)

Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, son olarak partlilere; “Sizler Ataşehir genelinde, bizler İstanbul özelinde, Milletvekillerimizde Ankara ve Türkiye genelinde bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim. Gün, birlik ve beraberlik günü. Gün kardeşlikleri pekiştirme günü. Gün, Ramazan Bayramının ruhuna göre hareket etme günüdür” ifadelerinde bulundu.

ak_parti_bayram (18)

Ataşehir’den sorumlu AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma da konuşmasında, partililerin bayramını kutlayarak, Ülkemizin ve içinde bulunduğumuz coğrafya ile ilgili genel bir değerlendirme yaptı.

ak_parti_bayram (4) ak_parti_bayram (8) ak_parti_bayram (9) ak_parti_bayram (11) ak_parti_bayram (14)

İlçe merkezindeki protokol konuşmaların ardından Ak Partili yöneticiler ile partililer arasındaki bayramlaşma, merkez binasının önünde gerçekleşti.

ak_parti_bayram (20) ak_parti_bayram (21) ak_parti_bayram (22) ak_parti_bayram (23) ak_parti_bayram (26) ak_parti_bayram (27) ak_parti_bayram (31) ak_parti_bayram (32)

Etiketler: » » » » » »
Share
1789 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AK PARTİ ATAŞEHİR PARTİLİLERLE BAYRAMLAŞTI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    AK PARTİ ATAŞEHİR PARTİLİLERLE BAYRAMLAŞTI
    AYRINTI HABERDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=97464
    #RamazanBayramı #Ataşehir #AkParti #TeşkilatMensupları #AkPartililerBayramlaştı #AkPartiAtaşehir #itvhaber #Bayramlaşma