logo

Ak Parti Ataşehir’de Görev Değişikliği

Ak Parti Ataşehir’de Görev Değişikliği

İl Başkanı’nın belirlendiği İstanbul’da Ak Parti ilçe başkanlıklarında kongre süreçleri başladı. Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı’nda görev değişikliğine gidileceği öğrenildi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Görevi devredeceği kesinleşen Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan Av.Mustafa Naim Yağcı’nın, yapacağı bir toplantı ile teşkilat mensupları ve partililere veda edeceği öğrenildi

Bayram Şenocak’ın İstanbul İl Başkanı olarak atanmasından sonra İstanbul’da Ak Parti ilçe kongre süreçleri başladı. İlçe kongre süreci başlayan Ak Parti İstanbul ilçelerinde başkanlık atamaları gerçekleştiriliyor.

Edinilen bilgiye göre yapılan temayül yoklaması ile Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı ile Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı’nda görev değişikliğine gidilecek.

Mevcut Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan Av.Mustafa Naim Yağcı, görevi; temayülle belirlenerek Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayladığı bir isme devredecek.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığına atanacak yeni isim oluşturduğu listesi ile gideceği olağan kongrede onaylanacak yeni yönettim kurulunu oluşturacak.

AK PARTİ İSTANBUL’DA DEVAM KARARI OLAN İLÇELER

Yapılan temayül yoklaması ile Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı ile Ak Parti İstanbul ilçelerinden Ümraniye, Sultanbeyli, Şile, Sancaktepe, Çekmeköy ve Pendik ilçe başkanlıklarına mevcut isimlerle devam edileceği öğrenildi.

AK PENDİK RÜSTEM KABİL İLE DEVAM

Daha önce Genel Merkez tarafından yapılan açıklama ile Ak Pendik Parti İlçe Başkanlığına Rüstem Kabil devam edileceği duyurulmuştu.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ