logo

AK PARTİ ÇANKIRI’DA CELAL KAMAN’LA DEVAM EDİYOR

Ak Parti kongrelere hazırlanırken 2019 seçimlerine taşıyacak kadroların belirlenmesine başlandı. Çankırı’yı 2019’a taşıyacak il başkanlığına mevcut başkan Celal Kaman atandı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Genel Merkez tarafından belirlenen il başkanlıklarında ilk isimler ortaya çıkmaya başladı. Sosyal medyada yapılan paylaşımla seçim işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımısı Mustafa Ataş, Ak Parti Çankırı İl Başkanlığı’na mevcut başkan Celal Kaman’ın atandığını duyurdu.

Mustafa Ataş, Ak Parti Genel Başkanı ve  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan istişareler sonucunda Çankırı ve Karabük İl başkanlıklarına Celal Kaman ve İsmail Altınöz’ün atandığını açıkladı. Ataş atamaları duyurduğu paylaşımların sonunda, “Atamaları yapılan İl Başkanlarımız ve teşkilatlarımıza başarılar dilerim. Hayırlara vesile olur inşallah” ifadelerini kullandı.

ÇANKIRI İL BAŞKANLIĞI’NA CELAL KAMAN ATANDI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş paylaşımında,”Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. @RT_Erdogan ile yapılan istişareler sonucunda Çankırı İl Başkanlığı’na Celal Kaman atanmıştır” ifadelerine yer verdi.

KARABÜK İL BAŞKANLIĞI’NA İSMAİL ALTINÖZ ATANDI

Ataş ayrıca Karabük için ise, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. @RT_Erdogan ile yapılan istişareler sonucunda Karabük İl Başkanlığı’na İsmail Altınöz atanmıştır” paylaşımını yaptı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı MUSTAFA ATAŞ’ın paylaşımları:

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2541 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AK PARTİ ÇANKIRI’DA CELAL KAMAN’LA DEVAM EDİYOR” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    AK PARTİ ÇANKIRI’DA CELAL KAMAN’LA DEVAM EDİYOR
    https://www.itvhaber.com/ak-parti-cankirida-celal-kamanla-devam-ediyor.html#.Wd_nZrfx4mY.twitter
    #AkParti #Kongre #2019Seçimi #Çankırı #AkPartiİlBaşkanıAtandı #MevcutBaşkan #CelalKaman #AkPartiÇankırı #itvhaber