logo

AK PARTİ’DEN İBB’YE İMAR ÇIKARMASI

AK PARTİ’DEN İBB’YE İMAR ÇIKARMASI

İBB’yi ziyaret eden Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, Yenisahra ve Barbaros mahalleleri ile İçerenköy’ün imar planlarını değerlendirdiklerini belirtti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Gece geç saatlere kadar İBB’de gerçekleşen toplantıda, İBB Grup Başkan Vekili Av. Temel Başalan, İBB İmar Komisyon Başkanı Hadi Diler ile birlikte; İBB İmar Komisyon üyeleri ve Ak Parti İBB Belediye Meclis üyeleri de yer aldığı belirtiliyor.

ÜST NOKTADA MEMNUNİYETİNİ SAĞLAYACAK PLAN GAYRETİ

Ataşehir Belediye Meclisi Ak Parti Gurup Grup Başkan Vekili Mustafa Cevat Arzık, Ak Parti Ataşehir Belediye Meclisi üyeleri Kaya Sönmez ve Mehmet Korkmaz ile Yenisahra-Barbaros Mah. ve İçerenköy İmar planlarını değerlendirdiklerini son bir kez gözden geçirdiklerini ifade eden M.Naim Yağcı, vatandaşların en üst noktada memnuniyetini sağlayacak planlar olmasına gayret gösterdiklerini kaydediyor.

HALİ ARAZİSİNİN PARK, DONATI VE YEŞİL ALAN SÖZÜNÜ TOPBAŞ’DAN ALMIŞTIK

Sosyal medyadaki hesabında yaptığı paylaşımda “İçerenköy Sebze Meyve Hali arazisinin, Ataşehir’e değer katacak, Ataşehirli hemşerilerimizin nefes alacağı her türlü aktiviteye kavuşacağı park, donatı ve yeşil alan olmasının sözünü de İBB Başkanımız Sn. Kadir Topbaş’tan bizzat almıştık” ifadelerine yer veren Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı; “Ataşehirimize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” dileğinde bulunuyor.

İMAR PLAN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Yeni Çamlıca Bölgesi, Mustafa Kemal ve Aşık Veysel ile Ferhatpaşa Mahalleleri İmar plan çalışmaları devam ettiğinin altını çizen Naim Yağcı, paylaşımında; “Ataşehir’in sorunlarını, bağlı bulunduğumuz, kadrolarında millete hizmet etme erdemi ve onurunu yaşadığımız hareketin, Ak Parti’nin kurucusu, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın bize aşıladığı “milletin hizmetkarı olma” düsturuyla çözüme kavuşturacağız” ifadelerine yer veriyor.

Yağcı, İl Başkanı Temurci’den Kadir Topbaş’a, Meclis üyelerinden teşkilat mensuplarına, imar planının hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini dile getiriyor.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ