logo

AK PARTİLİ HASAN SERT’TEN, ATAŞEHİR’DE STK ZİYARETİ

hasan_sert-Ak Parti Milletvekili ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı HASAN Sert, Ataşehir’deki STK’ları ziyaretinde, seçmenlere birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Ataşehir’de STK ziyaretleri yapan Ak Parti Milletvekili ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı HASAN Sert, birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak, “Türkiye bugüne kadar çok sıkıntılı günlerden başarı ile geçti. Bundan sonra da geçer” dedi.

Hasan Sert, Maltepe Çankırılılar Derneği tarafından Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayı Erdal Yılmaz için düzenlenen destek programına da katıldı.

AK Parti Milletvekili ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Hasan Sert, seçim çalışmalarını Ataşehir’de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek sürdürdü. Ankara Kınık Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne de uğrayan Sert, burada vatandaşlarla sohbet etti. Dünyanın gözünün Türkiye’de olduğuna dikkat çeken Sert, “Ülkemizin sırtında büyük sorumluluklar var. Hepimizin sırtında büyük sorumluluklar var. Biz sadece, sizler sadece kendiniz için, sadece Çankırı için, Kınık için, başka şehirler için yaşamıyorsunuz. Bütün dünya ülkelerinin gözü bizim üzerimizde. Onlar da bizden yardım istiyorlar, destek istiyorlar, ellerinden tutmamızı istiyorlar. Bu gözle bakmamız lazım. Bu gözle bakmak için, güçlü dernekleri, güçlü sivil toplum kuruluşları, güçlü yönetimi, güçlü siyaseti, güçlü hükümeti, güçlü devleti, güçlü bürokrasiyi oluşturmak gerekiyor” diye konuştu.

Yaşanan terör olaylarına değinerek Türkiye’nin sıkıntılı günlerden geçtiğini belirten Sert, “Birlik ve beraberliğinizi bozmayın. Türkiye bugüne kadar çok sıkıntılı dönemlerden başarı ile geçti. Bundan sonra da geçer. Başımızda PKK sıkıntısı var, DAEŞ sıkıntısı var, DHKP-C sıkıntısı var. Bunları toplamışlar Türkiye’ye karşı taarruz yapıyorlar. Ülkemizin sırtını yere getirmeye çalışıyorlar. Buna karşın bizim halkımızın feraseti, halkımızın öngörüsü, halkımızın düşüncesi inşallah bunu çözecektir diye düşünüyorum. 1 Kasım’dan sonra her şeyin daha iyi olacağını düşünüyor ve bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
982 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AK PARTİLİ HASAN SERT’TEN, ATAŞEHİR’DE STK ZİYARETİ” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  AK PARTİLİ HASAN SERT’TEN, ATAŞEHİR’DE STK ZİYARETİ |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE…
  https://www.itvhaber.com/?p=78050
  #AkParti #Milletvekili #İstanbul #HasanSert #Ataşehir #STKziyareti #itvhaber #Çankırı