logo

Alanında Hızla Büyüyen ‘Kahve Vadisi’ Prestij Caddesi’nde

Alanında Hızla Büyüyen ‘Kahve Vadisi’ Prestij Caddesi’nde

Atasehir_kahve_vadisiAtaşehir Küçükbakkalköy’deki Prestij Caddesi’ne değer katacak ‘Kahve Vadisi’, milletvekilleri ve siyasi parti temsilcilerinin de aralarında olduğu davetlilerin katılımı ile açıldı.

Recep Kenan / itvhaber.com

Ataşehir Prestij Caddesi’nde açılan Kahve Vadisi, kaliteli ortamlarda hazırlanan en özel kahve çekirdeklerini, kaliteli kahve, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla Ataşehirlilere  sunuyor.

Geniş Sıcak ve Soğuk İçecek Yelpazesi

Çalışanlarına da benimsettikleri kaliteli hizmet ile kaliteli ürünleri sunmayı hedefleyen Kahve Vadisi’nin ürünleri arasında; Türk Kahvesi, Espresso, Filtre Kahve, Sıcak Çikolata, Salep, Çay, Özel Tasarımlar bulunuyor.

kahve_vadisi-l-k

Kahve Vadisi, hizmet vereceği Prestij Caddesi’nde ürün ve hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini öncelikleri olarak belirlemiş. Geniş kahve ürünlerinin ve bitki çaylarının bulunduğu sıcak içecek yelpazesi yanı sıra, Kahve Vadisi’nin soğuk içecekleri arasında; Soğuk kahveler, Frappeler, Meyveli Frozenlar, Milkshakeler, Alkolsüz Kokteyller ve Alternatif Soğuk İçecekler yer alıyor.

Şubelerinde geniş bir yiyecek menüsüne de sahip olan Kahve Vadisi, müşterilerine; Kahvaltılıklar, Tostlar, Aperatifler, Sandwich ve Burgerler, Salatalar, Makarnalar, Kırmızı Etler, Beyaz etler, Pizzalar, Tatlılar ve Dondurma gruplarında geniş seçenekler sunuyor.

kahve_vadisi_1

Kahve Vadisi’nin İstanbul Ataşehir şubesi açılışına CHP İstanbul Milletvekili ve İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı Kadir Gökmen ÖĞÜT, CHP İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı Oğuz Kaan SALICI, CHP İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı Hasan UZUNYAYLA , Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı ve ilçe yöneticileri, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve ilçe yöneticileri, Ataşehir Belediye meclis üyeleri, Ak Parti Ataşehir SKM Başkanı Sinan Ayrancı, İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkan yardımcıları Selami Kaplan ve Erol Tepebaşı ile çok sayıda STK ve dernek başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

kahve_vadisi_11

Hüsamettin Ayvat, “Amacımız Uygun Fiyata Kaliteli Ürün ve Hizmet”

İlk olarak Sakarya’da başlayan süreçte Ataşehir küçükbakkalköy’deki Prestij Caddesi’ne değer katacak bir işletmeyi açmanın mutluluğun yaşadıklarını söyleyen Kahve Vadisi Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Ayvat, “Halkımıza daha kahve_vadisi-lgüzel hizmet etmek amacı ile cafe tarzında bir mekan açtık. Amacımız kaliteli hizmet. Ataşehir’de kalıcı olmak. Genel Müdürlüğümüzün Şerif Ali’de olduğu Kahve Vadisi, Prestij Cadde’sinde açılan bu şubenin Franchising sahibi. Franchising yöntemi ile bu işletmeye bayilik verdik. Hakkari’de açılacak olanla birlikle Türkiye çapında şube sayımız 20’ye yaklaştı. İsim hakkı teminat bedeli karşılığında Franchising sistemiyle bayilik vermeye devam ediyoruz. İşletmenin tadilatı dekorasyonu ile birlikte anahtar teslimi Franchising veriyoruz. Amacımız uygun fiyata kaliteli ürün ve hizmet vermek” dedi.

Kaliteli Ve Nezih Hizmet İçin  Kahve Vadisi İle Yola Çıktık

Prestij Caddesi’nde gördükleri eksiklik üzerine Franchising sistemiyle şube açmaya karar verdiklerini söyleyen işletme sahibi Köksal Bey, Perstij Caddesi’nde kaliteli bir mekana ihtiyaç olduğunu gördüklerini, Cafe tarzı ile restaurant tarzını birleştirerek güzel ve hoş bir mekan yaratmaya çalıştıklarını, müşterilerine kaliteli ve nezih bir ortamda hizmet vermek amacı ile Kahve Vadisi ile birlikte yola çıktıklarını belirtti.

3 sene gibi kısa bir zamanda kurumsallaşarak çok önemli atılımla şubeler zinciri oluşturan, doğal çevrenin korunmasını ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Kahve Vadisi, üretim ve hizmet kalitesini geliştirmek amacı ile eğitimlere de yer veriyor.

kahve_vadisi

Franchisingte Lokasyon Önemli

İsim hakkı bedeli alınmadan sadece teminat bedeli ile şubelik veren Kahve Vadisi, Franchising yöntemi ile şubelikler verilirken işletmenin lokasyon ve mekanın büyüklüklerine bakılıyor. Kahve ürünlerini kahve Vadisi tedarik ediyor. İnsan sirkülasyonunun olduğu lokasyonda 100 m2 iç ve 50 m2 de dış mekanlara uygun fiyatlara anahtar teslimi Franchising veriliyor. Franchising verilirken istenirse, “konsepti kendileri belirlemek” kaydı ile dekorasyonu işletme sahiplerinin kahve_vadisi-l-kahkendileri de yapabiliyor.

Kahvesever olarak, Kahve Vadisi ismiyle çıktıkları keyifli yolculukta, tüm kahveseverleri; geniş ürün yelpazesiyle, sıcak ve samimi bir ortamda buluşturmayı kendilerine amaç edindiklerini vurgulayan Kahve Vadisi,  İlki Sakarya’da açılan Kahve Vadisi şubesi gelen ilgi ve istekler doğrultusunda açılan yeni şubelerle Türkiye’nin farklı noktalarında kahveseverleri “Kahve Vadisi” ortak çatısı altında buluşturmaya devam ediyor.

İlk olarak Sakaryada hizmetinize açılan Kahve Vadisi Şubesi sizlerden gelen ilgi ve istekler doğrultusunda Türkiye’nin farklı noktalarında kahveseverleri ortak bir çatı altında buluşturmaya devam ediyor.

“Sizde bu kahve zincirinin bir parçası olabilirsiniz” diyen Kahve Vadisi yetkilileri, “Bu işe gönül verecek olan karşılıklı güven ortamı oluşturulan herkes bu keyifli yolculuğumuza dahil olabilir” sözleri ve şube ağını artırmak hedefi ile “Sizleri Kahve Vadisi ailesi olarak tüm şubelerimize bekliyoruz” diyerek kahve severleri Kahve Vadisi şubelerine davet ediyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ