logo

Ali Kılıç, ‘Hemşerinize ve Maltepemize Sahip Çıkın’

Çankırılılar Anadolu Yakasında Millet İttifakından Belediye Meclis üyeliğine aday gösterilen Çankırılı hemşerileri için düzenlenen Ali Kılıç’ın da katıldığı destek kahvaltısında bir araya geldi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Millet İttifakından İstanbul 1.Bölge aday olan Çankırılı Belediye Meclis Üyesi Adayları, Çankırılı hemşehrileri ile kahvaltı programda buluştu. Toplantıya Maltepe Belediye Başkanı ve CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç’da katıldı.

ALİ KILIÇ; “ ÇANKIRILILARIN SESİ MALTEPE MECLİSİ’NDE YANKILANACAK”

Çankırı Platformu tarafından düzenlenen kahvaltıya katılan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç; “Herkesi kucaklıyoruz. Her kesimin olduğu gibi Çankırılı hemşerilerimizin de sesi, belediye meclisimizde artık daha çok yankılanacak” dedi.

Çankırılı Platformu tarafından Anadolu Yakasında Millet İttifakından Meclis Üyeliği için aday gösterilen; Maltepe Belediyesi’nden Erol Tepebaşı, Tuzla Belediyesi’nden Recep Karot ve Salih Kazak, Pendik Belediyesi’nden Mustafa Uzunkaya, Ataşehir Belediyesi’nden Ertuğrul Baysal’a destek için düzenlenen Birlik, Beraberlik ve Dayanışma kahvaltısında bir araya gelen çok sayıda Çankırılı,  adaylarına desteklerini dile getirdiler.

Maltepe’de düzenlenen İstanbul 1.Bölge Millet İtifakı Belediye Meclis üyesi adayları destek toplantısına İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, CHP 24. Dönem Milletvekilimiz Kadir Gökmen Öğüt, CHP 27. Dönem 2. Bölge Milletvekili adayı İsmail Yüksel, CHP Maltepe ilçe başkanı Savaş Yücel, İYİ Parti Maltepe ilçe başkanı Yağız Bayraktar, Maltepe Esnaf Kefalet Kooperatif başkanı Ahmet Hulusi Ergin, Çankırı Vakfı Onursal başkanı Sami Soydal ,Çandef Onursal başkanı TC Mehmet Dereli ve Arf Öztürk, Çankırı federasyon, vakıf, birlik ve dernek yöneticileri ile 1000 kişinin üzerinde Çankırılı katıldı.

“SİZE DOKUNABİLECEKLERE OY VERİN”

İlk konuşmayı sunucu Barbaros Özdemir tarafından Çankırılıların Ağabeysi diye anons edilerek kürsüye gelen 24. Dönem CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, aday olan hemşerilerine destek olmalarını isteyerek; “İnanılmaz bir çeşitlilikte seçim yapacağız. Yerel parlamenterler dediğimiz belediye meclis üyelikleri ve belediye başkanlarını çok önemsemenizi istiyorum. Size dokunabilecek insanlara oy verin. Sizin sorunlarınızla birebir ilgilenecek, derdinizi anlatabileceğiniz arkadaşlara oy verin. Çoluk çocuğunuz için daha sosyal imkânlar sunacak adaylara oy verin. Burada siyasi parti ayırımı yerine hizmet faktörü önemli. O yüzden sizlerden rica ediyorum. Bu ülkenin ve çocuklarımızın geleceği için, temasımız olan hemşerilerimize daha yakın olmanızı, oylarınızla sandıkta desteklemenizi rica ediyor hepinize saygılar sunuyorum.” Diye konuştu.

“KULLANDIĞINIZ OYA SAHİP ÇIKIN”

Çankırı Platformu tarafından düzenlenen toplantıda konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Ümit Özdağ, sandıklara ve oylara sahip çıkılmasını istediği konuşmasında; “Bu seçimlerde büyükşehirlerimizi, illerimizi, ilçelerimizi yönetecek kadrolar seçeceğiz. Seçeceğimiz kadrolardan bize daha temiz şehirler, daha kolay ulaşım gibi temel hayati kolaylaştırıcı hizmetleri bekleyeceğiz. Bazılarının dediği Türkiye gibi beka konusunda değil hizmet konusunda bir seçimyapıyor. Siz çocuklarınızı üniversitede okutayım diye yırtınırken Suriyeli çocuklar üniversiteye sınavsız giriyor. Bu listeyi uzatabiliriz. Eğer 2023 yılına kadar Suriyelilere vatandaşlık verilmesini ve Ak Parti için yeni bir oy bloğu oluşmasını istemiyorsanız işte bu seçim bir fırsattır, oyunuzu ona göre verin. Milli birliğimizi ve beraberliğimiz tesis etmek ve ayrıştıran dile hayır demek için bu seçimleri bir fırsat olarak değerlendirin. Siz çevreniz arkadaşlarınız ve dostlarınız bir uyarı mesajını bu kötü gidişatı durdurmak için oy kullanın. Lütfen kullandığınız oya sahip çıkın” ifadelerine yer verdi.

ALİ KILIÇ: “HEMŞERİNİZE SAHİP ÇIKIN”

Maltepe Belediye Meclisi için her kesimi kucaklayan bir liste hazırladıklarının altını çizen Maltepe Belediye Başkanı ve CHP Maltepe Başkan adayı Ali Kılıç, Kadir Gökmen Öğüt ve Sami Soydal tarafından ayrı ayrı önerilen Erol Tepebaşı’yı geç tanıdığını vurgulayarak, “Bizde ayrı gayrı yok. Herkesi kucaklayan bir liste hazırladık. Her kesimin olduğu gibi Çankırılı hemşerilerimizin de sesi, belediye meclisimizde yankılanacak. Çok sevdiğinizi bildiğim bir hemşeriniz sizi belediye meclisinde temsil edecek. Sizlerden ricam hemşerinize ve Maltepe’mizin geleceğine sahip çıkın. Biz bir arada oldukça hiçbir güç huzurumuzu bozamaz” dedi.

Ön seçimde bölge illeri Çankırı, Kastamonu, Karabük illerinden öne çıkan isim olmadığını, bölgeyi temsilen Erol Tepebaşı’nın önerildiğini kaydeden Ali Kılıç, çalışkanlığıyla Çankırı’yı ve Çankırılı ile bölge illerini Maltepe’de başarıyla temsil edeceğinin görüldüğünü vurguladı.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
1000 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ