logo

ATAFEST’İN SON AYAĞI ‘OKUL ÖNCESİ ŞENLİĞİ’ BAŞLADI

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği Ataşehir Eğitim, Kültür ve Sanat Festivali (Atafest) kapsamında Watergarden’de Okul Öncesi Şenliği açılışı gerçekleştirildi.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Watergarden AVM sponsorluğunda Ataşehir’de 4 Mayıs’ta başlayan Ataşehir Eğitim, Kültür ve Sanat Festivali (Atafest)’nin son ayağı olan ve “Ana okulları” ile okulların “Ana Sınıfları”nın katıldığı “Okul Öncesi Eğitim Şenliği”nin açılışı yapıldı.

OKUL ÖNCESİ ŞENLİĞİ AÇILIŞ VİDEO 1 TIKLAYINIZ

OKUL ÖNCESİ ŞENLİĞİ AÇILIŞ VİDEO 2 TIKLAYINIZ

Watergarden AVM’de gerçekleşen “Okul Öncesi Eğitim Şenliği”nin açılışına Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Milli Eğitim İlçe Müdürü Ertuğrul Bilican, İlçe Milli Eğitim şube müdürleri Orhan Kuzu, Ercan Metin ve Ali Eroğlu, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

2 Mayıs’ta başlayıp devam eden Atafest’in bugünkü ve son ayağında “okul öncesi şenliği”nin açılışının gerçekleştireceğini ifade eden Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, okul öncesi öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları çalışmaların sergileneceği açılışla ilgili; “ Yaklaşık 2 haftadır Watergarden’da ATAFEST kapsamında etkinlikler yapıyoruz. Bu etkinlikle Atafest kapsamında buradaki çalışmamızı tamamlıyoruz. Güzel bir sergi ve etkinlik dönemi oldu” şeklinde konuştu. Bilican konuşmasını, “Etkinlikte görev alan tüm mesai arkadaşlarıma, okullara, Watergarden yönetimine çok teşekkür ediyorum.”ifadeleri ile tamamladı.

Ataşehir Eğitim, Kültür ve Sanat Festivali (Atafest) kapsamında bir dizi etkinlik düzenlendiğinin altını çizen Ataşehir İlçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, ATAFEST’in düzenlenmesinde görev alanlara, katkı verenlere teşekkür ettiği konuşmasında; “Bugün ATAFEST’in son dönemecindeyiz. Sonucu da minikler bağlayacak. Bu etkinliklerde görev alan arkadaşlarımıza, Milli Eğitim Müdürümüz ve ekibine, desteklerinden dolayı da Watergarden ve Büyükşehir Belediyesi yöneticilerine teşekkür ederim” dedi.

Protokol konuşmaların ardından FSM Hastanesi Kopuzlar Vakfı Anaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu Anadolu Ateşi gösterisi,  Akşemsettin Anadolu okulu öğrencilerinin gösterisi ve son olarak TEB Ataşehir Anaokulu öğrencilerinden oluşan işaret dili korosunun gösterileri sunuldu.

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Milli Eğitim İlçe Müdürü Ertuğrul Bilican’ın da yer aldığı protokol tarafından kurdele kesilerek ATAFEST “Okul Öncesi Şenliği” açılışı yapıldı. Açılış töreni sonrası ATAFEST “Okul Öncesi Şenliği” kapsamında açılan okul öncesi stantları gezilerek öğretmen ve öğrenciler ile sohbet ettiler.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
1446 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAFEST’İN SON AYAĞI ‘OKUL ÖNCESİ ŞENLİĞİ’ BAŞLADI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAFEST’İN SON AYAĞI ‘OKUL ÖNCESİ ŞENLİĞİ’ BAŞLADI
    https://www.itvhaber.com/atafestin-son-ayagi-okul-oncesi-senligi-basladi.html#.WRr8wWT6U44.twitter
    #Ataşehir #MilliEğitimMüdürlüğü #Eğitim #Kültür #Sanat #Festival #Atafest #Watergarden #OkulÖncesiŞenliği #İBB #AnaOkulu #AnaSınıfları #OkulÖncesiEğitimŞenliği