logo

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına Beklenen Atama Geldi

İstifalar nedeniyle boşalan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atama yapıldı. İşleyen 31 Mart Yerel Seçim takvimi gereği 4 başkan yardımcısı istifa etmişti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Devlet memuru kadrosunda boşalan Ataşehir Belediye Başkan yardımcılığına idari işler tarafından Deniz Kutlu’nun ataması yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde 31 Mart Yerel Seçim takvimi gereği Ataşehir Belediye Başkan yardımcılarından Arife Nimet Baylan Bazar, Sadık Semih Kayhan, Sadi Özata ve Abdullah Der istifa etmişti.

İstifa eden 4 başkan yardımcısından sonra ataması yapılan Deniz Kutlu Ataşehir Belediye  Başkan Yardımcısı oldu.

Atama ile ilgili www.itvhaber.com ‘a açıklama yapan Ataşehir Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz, devlet kadrosu ile gelen atamanın idari işler tarafından yapıldığını kaydetti.

Diğer başkan yardımcılıklarına atama ile ilgili henüz bir gelişme olmadığı öğrenildi.

Ataşehir Belediye Başkan yardımcılığına ataması yapılan Deniz Kutlu’ya;
Plan ve Proje, Mali Hizmetler, İşletme ve İştirakler, Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Emlak ve İstimlak müdürlükleri bağlandı.

Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine atanan Deniz Kutlu’dan boşalan Fen İşleri Müdürlüğüne ise Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü görevini yürüten Ali Cihan atandı.

Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü’ne ise Ataşehir Belediyesi Plan ve Proje Müdürü Temel Önder’in vekaleten bakacağı belirtiliyor.

Etiketler: » » » » »
Share
2168 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ