logo

Ataşehir Belediye Spor Sezona 3 Puanla Başladı

Ataşehir Belediye Spor, 2017 – 2018 Sezonu Kadın 1.Futbol Ligi ilk haftasında Ereğli deplasmanında Karadeniz Ereğli Belediye Spor maçı ile mücadeleye başladı.

12 Kasım 2017 Pazar günü Saat 12:00 de Zonguldak, Ereğli Beyçayırı Sahası’nda Karadeniz Ereğli Belediye Spor ile ligin ilk haftasında karşılaşan Ataşehir Belediye Spor Kadın Futbol Takımı maçı Yağmur (90.dk.)’un kaydettiği tek gol ile kazandı.

İlk maçına Ereğli deplasmanına giden Ataşehir Belediye Spor, 90’ıncı dakikada kaydedilen tek golle kazandığı maçın sonunda haftayı 3 puanla kapatan takım oldu.

Maç sonunda oyuncularına teşekkür eden Ataşehir Belediye Spor Kadın Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Taner Öner, açıklamasında, “Bu sonuç, bize her imkanı tanıyan Belediye Başkanımız Battal İlgezdi ve Kulüp Başkanımız Abdullah Der ile yönetimimize hediyemizdir” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1258 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Ataşehir Belediye Spor Sezona 3 Puanla Başladı” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    Ataşehir Belediye Spor Sezona 3 Puanla Başladı
    https://www.itvhaber.com/atasehir-belediye-spor-sezona-3-puanla-basladi.html#.WgiPyzbGrP8.twitter
    #AtaşehirBelediyeSpor #Sezona3PuanlaBaşladı #Ataşehir #BelediyeSpor #Kadın1nciFutbolLigi #Ereğli #Karadeniz #EreğliBelediyeSpor #KadınFutbolu #BayanFutbolu #itvhaber