logo

ATAŞEHİR BELEDİYESİ YEREL BASINLA BULUŞTU

atasehir_belediye_basin-1Ataşehir Belediyesi ilçenin yerel basın temsilcileri ile bir araya gelerek, belediye hizmetleri ve yerel basının sorunları üzerine görüştü. Belediye yerel basınla buluştu.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Kalender Özdemir, Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Zeynep Çetinkaya ve Basın Danışmanı gazeteci Tayfun Gönüllü, yerel basın temsilcilerine Ataşehir Belediyesi Basın Bürosu’nun yeni yapılanması hakkında bilgi verdiler.

atasehir_belediye_basin-3

Kahvaltıya yerel basın temsilcileri olarak Ataşehir Haberci Gazete ve Ataşehir Kültür Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Alâettin Bahçekapılı ve muhabiri Cem Güldemir, İstanbulum Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Genel Yayın Yönetmeni Derya Arslan, Muhabiri Ali Bal, Flash Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alirıza Yıldız, Genel Yayın Yönetmeni Gürhan Demirtaş, Bitaraf Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mesut Solak, muhabiri Arzu Aydoğdu, İTV Haber Portali Yayın Yönetmeni Recep Kenan, Ataşehirweb Haber Portali Yayın Yönetmeni İsa Kırım, Ataşehirde Gündem Gazetesi Editörü Ece Çekim, Boğaziçi Haber Genel Yayın Yönetmeni Hayati Karaca ve Kent Yaşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fidan Uğur Salman katıldı.

atasehir_belediye_basin-2

Yerel basının Ataşehir Belediyesi için önemi, sorunlar ve çözümler, basının özgürlüğü ve haklarının görüşüldüğü toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Belediyenin yerel basınla daha sağlıklı ilişkilerin nasıl kurulabileceği ve bu yöndeki taleplerin değerlendirildiği kahvaltı sohbetinde, Başkan Yardımcısı Kalender Özdemir, “Ataşehir Belediyesi kurulurken birbirimize çok yardımcı olduk. Babıali’nin mirasını şimdilerde yerel basın omuzladı” dedi.

basin

atasehir_belediye_basin-4 atasehir_belediye_basin-5

Etiketler: » » » » » » »
Share
1412 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR BELEDİYESİ YEREL BASINLA BULUŞTU” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR BELEDİYESİ YEREL BASINLA BULUŞTU
    AYRINTI HABERDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=105083
    #AtaşehirBelediyesi #YerelBasın #BelediyeHizmetleri #YerelBasınınSorunları #BelediyeYerelBasınlaBuluştu #TayfunGönüllü #ZeynepÇetinkaya #KalenderÖzdemir