logo

ATAŞEHİR EĞİTİM KURUMU YÖNETİCİLERİ İFTARDA BULUŞTU

Ataşehir Eğitim Hizmetlerini Geliştirme, Güçlendirme ve Koruma Derneği, FSM EAH Kopuzlar Vakfı Anaokulu Bahçesi’nde İlçe MEM’e bağlı kurum yöneticilerine iftar verdi.

Recep Kenan/itvhaber.com

İsmail Dağ başkanlığındaki Ataşehir Eğitim Hizmetlerini Geliştirme, Güçlendirme ve Koruma Derneği, Fatih Sultan Mehmet (FSM) Eğitim ve Araştırma Hastanesi (EAH) Kopuzlar Vakfı Anaokulu Bahçesi’nde  Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okul müdürlerinin katıldığı iftar programı düzenledi.

Başkan İsmail Dağ ev sahipliğinde Ataşehir Eğitim Hizmetlerini Geliştirme, Güçlendirme ve Koruma Derneği tarafından Kopuzlar Vakfı Anaokulu bahçesinde Müdür Mahmut Koyunoğlu ve ekbinin desteği ile gerçekleştirilen iftar programına Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican ve Ataşehir İlçe Emniyet Müdür Oğuz Kaan ile birlikte;Ataşehir İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sayın Muhammet Ercik, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Hüseyin Aydın, Ataşehir İlçe Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürü Dursun Kırış, Ataşehir İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Seyfi Güneysu, Ataşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Savaş, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Nevzat Katırcı, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali Eroğlu, İbrahim Altundal, Orhan Kuzu, okul müdürleri, Eğitim Hizmetlerini Geliştirme, Güçlendirme ve Koruma Derneği yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Müdürleri Ali Eroğlu, İbrahim Altundal, Orhan Kuzu, okul müdürleri, Eğitim Hizmetlerini Geliştirme, Güçlendirme ve Koruma Derneği yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Ataşehir Eğitim Hizmetlerini Geliştirme, Güçlendirme ve Koruma Derneği tarafından Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kopuzlar Vakfı Anaokulu bahçesinde düzenlenen iftar programı konukları Dernek Başkanı İsmail Dağ ve Okul Müdürü Mahmut Koyunoğlu tarafından karşılandı.

FSM EAH Kopuzlar Vakfı Anaokulu bahçesinde düzenlenen iftarda ezanın okuması ile toplu olarak oruçlar açıldı. İftar sonrası edilen duanın ardından konuşma yapan Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican iftar programına katıldıkları için konuklarına ve basın mensuplarına teşekkür ederek oruçlarının kabulünü diledi. Bilican, konukların Yaklaşan Kadir Gecesi’ni de tebrik ederek Ramazan bayramlarını kutladı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1799 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR EĞİTİM KURUMU YÖNETİCİLERİ İFTARDA BULUŞTU” için 2 Yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR EĞİTİM KURUMU YÖNETİCİLERİ İFTARDA BULUŞTU
    https://www.itvhaber.com/atasehir-egitim-kurumu-yoneticileri-iftarda-bulustu.html#.WUE5651J_MY.twitter
    #Ataşehir #EğitimDerneği #FSM #EAH #KopuzlarVakfıAnaokulu #MEM #EğitimKurumuYöneticileri #İftar #MahmutKoyunoğlu #ErtuğrulBilican #İsmailDağ