logo

Ataşehir Mirstır Simit’in Maceralarını Merakla Bekliyor

Sinema dünyasının efsane filmlerinden Matrix’teki Ajan Smith karakterinden esinlenen gençler, Ataşehir Belediyesi’nin hizmet kalitesine dikkat çekmek için skeç hazırladılar.

ATAŞEHİR’DE HERKES MİRSTIR SİMİT’İN MACERALARINI MERAKLA BEKLİYOR

Ataşehir’de yaşayan gençler sıkıcı tanıtım filmlerine nispet olsun diye Ataşehir Belediyesi’nin hizmet kalitesine dikkat çekmek için skeç hazırladılar.

Sinema dünyasının efsane filmlerinden Matrix’teki Ajan Smith karakterinden esinlenen gençler, dizilerinin tamamen hayal ürünü olan kahramanına Mirstır Simit ismini seçmişler.

Skeçin senaryosunda Ataşehir’deki mutsuz insanları bularak onlarla röportaj yapma görevi bulunan Mirstır Simit’in karşılaştığı durumlar anlatılıyor.

Mirstır Simit’in görevi Ataşehir’de mutsuz insan bulup, kötü niyetli haber yapmayı sağlamak ancak Mirstır Simit’in atladığı bir şey var ki Ataşehir’de mutsuz insan bulmak çok zor.

Ataşehir Belediye Başkanı ve CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi’nin facebook, twitter, instagram ve youtube hesaplarından yayınlanan Mirstır Simit’in maceraları Ataşehirliler tarafından büyük beğeni aldı.

Teaser’ı ilk olarak 21 Mart’ta yayılan Mirstır Simit’in maceraları, 22 Mart’tan itibaren her gün yeni bir bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Heyecanla beklenen bölümlerinde Mirstır Simit’in mutsuz insan arayışının nasıl devam edeceği merak konusu.

21 Mart’ta Başlayan, İlgiyle İzlenen Mirstır Simit’in maceraları:

Mirstır Simit

Matrix'te yapamayınca Ataşehir'e gelmiş. Ah be Simit! Çaban nafile 😒Gençlerimiz Mirstır Simit'in Ataşehir maceralarını anlatan bir mini seri yapmışlar, yarından itibaren her gün bir bölümü buradan yayınlayacaklar. Neler olacağını ben de merakla bekliyorum.

Battal İlgezdi paylaştı: 21 Mart 2019 Perşembe

Galiba Mirstır Simit Ataşehir’in kültür sanat merkezi olduğunu kabullenemiyor. 🤦🏻‍♂📺 Bölüm 2: Ajan Simit Mustafa Saffet Kültür Merkezi'nde oyuna geliyor!🎭

Battal İlgezdi paylaştı: 22 Mart 2019 Cuma

Mirstır Simit Bölüm 3: Zübeyde Hanım Kültür Evi

📺Bölüm 3: Zübeyde Hanım Eğitim ve Kültür Evi'nde beklenmedik ipucu!Ataşehir'de mutsuz birilerini arayan Ajan Simit bu kez kendinden emindir… Aradığı ipucunu, çok uzaklardan bir yerlerden bulmuştur 🧐 Ataşehir'in kardeş belediyesi Monheim'dan!

Battal İlgezdi paylaştı: 24 Mart 2019 Pazar

Etiketler: » » » » » » » »
Share
677 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ