logo

Ataşehir Özgürce Dans Etti

Ataşehir Özgürce Dans Etti

atasehir_dans“Dünya Dans Günü” dolayısıyla Ataşehir Belediyesi tarafından organize edilen etkinliklerde, Ataşehirliler hem dans gösterilerini izlediler hem de danslara katıldılar. 

“Dans Etmek Özgürlüktür”

“Dans Etmek Özgürlüktür” temalı gösterilerde; Flamenko Gösterisi, Swing Gösterisi, Latin Dans Gösterisi, Zumba Gösterisi ve Harmandalı Gösterisi yapıldı.

Profesyonel dansçılarının gösterileri dışında, ayrıca 50 kişilik Atasehir Belediyesi personeli tarafından Zorba-Sirtaki Gösterisi yapıldı.

3 yaşından 70 yaşına kadar yüzlerce Ataşehirlinin katıldığı Dünya Dans Günü etkinliklerinde, tüm vatandaşların katılımıyla Harmandalı, Sirtaki ve Kasap Havası gösterileri yapıldı, etkinlik Halaylar ve Roman Havası gösterileri ile son buldu.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Gamze Akkuş İlgezdi, kızları Turnam ile katılarak Ataşehirlilerle dans ettiler.

26 Nisan Pazar günü Novada Ataşehir AVM önünde yapılan etkinliklerde, dans severlere 2.500 adet t-shirt dağıtımı yapıldı.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ