logo

ATAŞEHİR SATRANÇ TURNUVASINDA KAZANANLAR AÇIKLANDI

atasehir_satranc (1)Ataşehir Kaymakamlığı, Ataşehir Belediyesi, GHS Müdürlüğü ile İlçe MEM’in katkılarıyla gerçekleşen  “2016 Ataşehir İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası”nda kazananlar açıklandı.

Ataşehir Kaymakamlığı tarafından organize edilen ve Ataşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleşen  “2016 Ataşehir İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası”nda kazananlar belli oldu.

atasehir_satranc (5)

Gençler, küçükler, minikler ve yıldızlar kategorilerinde düzenlenen satranç turnuvasına 38 takım halinde 139 öğrenci katıldı.

Ataşehir Belediyesi Cemal Süreya Etkinlik Salonu’nda düzenlenen turnuvanın açılış konuşmasını yapan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman, “Ataşehir Belediyesi olarak, geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz için; sosyal, kültür, sanat ve spor alanlarında ilçemizdeki kamu kurumları ile paydaş olarak projeler yaşama geçirmeye çalışıyoruz. Bu projelerden biri olan bu satranç turnuvasında hepinize başarılar diliyorum” dedi.

atasehir_satranc (2)

17 ve 18 Mayıs tarihlerinde düzenlenen turnuvada öğrencilere kupa ve madalya ödülleri Ataşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Sadi Özata, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Ataşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu, Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü adına Erhan Karaaslan ve okul müdürleri tarafından verildi.

Turnuvanın Gençler Kategorisinde dereceye girenler

Öğrenciler;

1- Serhat Salman (Özel Batı Ataşehir Doğa Okulları)

2- Emirhan Ateş (Habire Yahşi Anadolu Lisesi)

3- Mahmut Can Altınarı (Ataşehir Anadolu Lisesi)

4- Burak Kaya (Habire Yahşi Anadolu Lisesi)

Takımlar;

1- Habire Yahşi Anadolu Lisesi

2- Özel Batı Ataşehir Doğa Bilim Anadolu Lisesi

3- Ataşehir Anadolu Lisesi

4- İçerenköy Hasan Leyli Lisesi

Turnuvanın Küçükler Kategorisinde dereceye girenler

Öğrenciler;

1- Murat Ata Altunsu (Adıgüzel Ortaokulu)

2- Akif Yahya Dirican (Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları)

3-Efe Benli (Özel Denizatı Eğitim Kurumları)

4-Kaan Selim Koçak (Emlak Konut Ortaokulu)

Takımlar;

1- Mustafa Zeki Demir Ortaokulu

2- İ.Ü.V. Adıgüzel Ortaokulu

3- Emlak Konut Ortaokulu

4- Özel Denizatı Ortaokulu

atasehir_satranc (9)

Turnuvanın Minikler Kategorisinde dereceye girenler

Öğrenciler;

1- Umut Gültekin (Özel Denizatı Ortaokulu)

2- Cem Emre Güven (Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları)

3- Deniz Erçetin (Bilfen Ataşehir İlköğretim Kurumları)

4- Efe Karaaslan (Ataşehir Doğa İlkokulu)

Takımlar;

1- Özel Denizatı Ortaokulu

2- Bilfen Ataşehir İlköğretim Kurumu

3- Mustafa Zeki Demir İlkokulu

4- Bostancı Doğa İlkokulu

Turnuvanın Yıldızlar Kategorisinde dereceye girenler

Öğrenciler;

1- Abdullah Eren Nas (İçerenköy Hasan Leyli O.O.)

2- Tibet Yılmaztürk (Özel Denizatı Okulları)

3- Eren Can Bodur (Özel Denizatı Okulları)

4- Berke Şen (Yahya Kemal Beyatlı O.O.)

Takımlar;

1- Özel Denizatı Okulları

2- İçerenköy Hasan Leyli O.O.

3- Yahya Kemal Beyatlı O.O.

4- Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları

atasehir_satranc (3) atasehir_satranc (4) atasehir_satranc (6) atasehir_satranc (7)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1172 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR SATRANÇ TURNUVASINDA KAZANANLAR AÇIKLANDI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR SATRANÇ TURNUVASINDA KAZANANLAR AÇIKLANDI
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=93676
    #AtaşehirKaymakamlığı #AtaşehirBelediyesi #GHSMüdürlüğü #MEM #Ataşehir #OkulSporŞenlikleri #SatrançTurnuvası #itvhaber #HüseyinHışman #Satranç