logo

Ataşehir’de Bando Eşliğinde ‘Gençlik Haftası Alay Yürüyüşü’  

Ataşehir’de Bando Eşliğinde ‘Gençlik Haftası Alay Yürüyüşü’  

Ataşehir Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençlik Haftası Alay Yürüyüşü Küçükbakkalköy Prestij Caddesi’nde yapıldı.

Recep Kenan / itvhaber.com

Ataşehir Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen Gençlik Haftası Alay Yürüyüşü Mustafa Öncel Ortaokulunun bando takımı eşliğinde; Kemal Berktan Ortaokulu, Dilek Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Ataşehir 100. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri katılımı ile gerçekleştirildi.

Mustafa Öncel Ortaokulunun bando takımı eşliğinde, öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen Gençlik Haftası Alay Yürüyüşüne; Ataşehir Kaymakamı Bekir Dınkırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yıldırım, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özge Çetinkaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nazım Yurdagül, Kızılay Ataşehir Şube Başkanı Talha Keleş, Eğitim Hizmetleri Derneği İsmail Dağ, İlçe Müftüsü Hüseyin Aksoy, ilçe daire amirleri ve müdürleri ile vatandaşlar katıldı.

Küçükbakkalköy Prestij Caddesi’nin tamamında gerçekleşen yürüyüş sonunda Kaymakam Bekir Dınkırcı, ilçe protokolü ve öğrencilerin saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından öğretmenleri yönetimindeki öğrencilerden oluşan folklor ekibinin Horon gösterileriyle program sona erdi.

ATAŞEHİR’DE 19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI DEVAM EDİYOR

Ataşehir’de 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 10.00’da Ataşehir Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı’na Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü çelenk sunma töreni ile başlayan Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri devam ediyor.

“GENÇLİK HAFTASI” PROGRAMI 15 MAYIS’TA BAŞLADI

Ataşehir İlçe “Gençlik Haftası” etkinlik programı 15 Mayıs 2024Çarşamba günü saat 10.00’da Ataşehir Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı’na Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün çelenk sunması ile başladı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında 15 Mayıs Çarşamba günü saat 07.00 başlayan “Gençlik Haftası” programı 21 Mayıs Salı günü saat 24.00’e kadar devam edecek.

ATAŞEHİR’DE “GENÇLİK HAFTASI” PROGRAMI

Ataşehir’de “Gençlik Haftası” programı kapsamında; Tenis Turnuvası, Satranç Turnuvası, Atletizm Kros Yarışları, Dart Turnuvası, Alay Yürüyüşü,  FloorCurling Etkinliği, Çelenk sunma ve Kutlama Programı ve İstanbul Zambağı Gençlik Yürüyüşü etkinlikleri düzenleniyor

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı, Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı’na Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından saat 10:00’da sunulacak Çelenk Töreni ile başlayacak.

Ataşehir’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilçe resmi programı, 19 Mayıs 2024 Pazar günü saat: 11.00’de İstanbul Prof.Faik Somer Spor Lisesi’nde yapılacak tören ve etkinlikle devam edecek.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ