logo

ATAŞEHİR’DE HAYVAN DOSTLARI EYLEM YAPTI

16651564_10211207410073513_1559858744_o

Ataşehir ilçesinde zehirlenerek öldürülen, peş peşe yaşanan hayvan katliama “dur” demek için toplanan hayvan dostları pankartlar ile hayvan katliamını protesto etti.

Ataşehir ilçesinde zehirlenerek öldürülen onlarca hayvan için hayvan dostları eylem yaptı. Peş peşe yaşanan katliama “dur” demek için toplanan hayvan dostlarının eylemine katılan hayvan severler ellerinde “Hayvanlar bize Allah’ın emanetidir”, “Köpeğimi Öldürme”, “Biz her cana kıymet verenlerdeniz”, yazılı pankartlar ile hayvan katliamını protesto etti. Tiyatro sanatçısı Sibel Nançin, bölgede yaşayan çocuklarında tehlike altında olduğunu, çocukların oynadığı oyun alanlarında da zehirli et parçalarının bulunduğunu, hayvanlara karşı işlenen suçların mutlaka TCK kapsamına alınması gerektiğini söyledi.

Sabah erken saatlerde Kartal adliyesine, çevredeki mobese görüntülerinin incelenmesi için dilekçe veren Sibel Nançin ve Şeyda Şenoğlu’nun talebi savcı tarafından onaylanarak Ataşehir ilçe emniyete gereğinin yapılması için gönderildi.

Etiketler: » » » » »
Share
2083 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR’DE HAYVAN DOSTLARI EYLEM YAPTI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR’DE HAYVAN DOSTLARI EYLEM YAPTI
    https://www.itvhaber.com/?p=112231
    #Ataşehir #Zehirlendi #Öldürüldü #HayvanKatliamı #HayvanDostları #KatliamıProtestoEtti #KöpeğimiÖldürme #HayvanSever