logo

ATAŞEHİR’DE İKLİM RİSK YÖNETİMİ PANELİ DÜZENLENİYOR

ATAŞEHİR’DE İKLİM RİSK YÖNETİMİ PANELİ DÜZENLENİYOR

Ataşehir Belediyesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi işbirliğiyle yürütülen “Ataşehir İlçesi Hava Kalitesinin İzlenmesi ve Modellemesi” kapsamında İklim Risk Yönetimi Paneli düzenleniyor.

Ataşehir Belediyesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi işbirliğiyle yürütülen “Ataşehir İlçesi Hava Kalitesinin İzlenmesi ve Modellemesi” çalışmaları kapsamında “Ataşehir’de İklim Risk Yönetimi Paneli” düzenlenecek.

İklim değişikliğinin yaratacağı olumsuzlukların en aza indirilmesi ve iklim değişikliğiyle mücadelede bilgi ve deneyimlerin paylaşılması amacıyla düzenlenen panel 29 Kasım 2016 Salı günü saat 14:00’te Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde yapılacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu ve Doç. Dr. Hüseyin Toros ile AES Mühendislik Ltd. Şti. Genel Müdürü Kerem Anbarcı’nın konuşmacı olarak katılacağı panel, Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Ayten Kartal’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Tüm vatandaşlara açık olan panel sonunda bir kokteyl düzenlenecek.

Tarih: 29 Kasım 2016 / Salı

Saat: 14:00

Yer: Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi – İnal Aydınoğlu Konferans Salonu

Adres: Örnek Mahallesi Şehit Cahar Dudayev Caddesi No: 111 / Ataşehir

Moderatör

Ayten KARTAL / Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü

Panelistler – Panel İçeriği

  • Prof. Dr. Mikdat KADIOĞLU / İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi – İklim Değişikliği ve İklim Risk Yönetimi
  • Doç. Dr. Hüseyin TOROS / İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi – Ataşehir’de Hava Kirliği İzleme Çalışmaları
  • Kerem ANBARCI / AES Mühendislik Ltd. Şti. Genel Müdürü – Ataşehir’de 3D Rüzgar Analizi ve Drone Kullanımı

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ