logo

Ataşehir’de Mahalle Muhtarlarının Yarısı Seçimde Değişti

31 Mart 209 Yerel Seçimleri ile Ataşehir’in 17 mahallesinin muhtarları belirlendi.  8 mahalle muhtarı tekrar seçilirken 9 mahalle muhtarı ise yeni isimlerden seçildi.

Recep Kenan/itvhaber.com

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen Yerel Yönetim Seçimleri ile büyükşehir, il, ilçe, belediye başkanları, İl Genel Meclisi, Büyükşehir ve ilçe belediye meclis üyeleri ile birlikte mahalle muhtarları ile ihtiyar heyetleri belirlendi.

2014 YEREL SEÇİM MUHTARLIK SONUÇLARI

ATAŞEHİR’E 3’ü YENİ, 5 KADIN MUHTAR

Atatürk Mahallesinden Leyla Yeşim Şaylan, İnönü  Mahallesinden Songül Ercan Tulunay tekrar muhtarlık görevine seçilen isim oldu.

Barbaros mahallesinde Keziban Üreyil, İçerenköy Mahallesinde Sırma Doğru  ve Küçükbakkalköy Mahallesinde Birgül Sönmez Çilesiz yeni seçilerek muhtarlık görevine gelen kadın isimler oldu.

8 MUHTAR DEVAM EDİYOR 9 MAHALLE MUHTARI İSE YENİ İSİM

17 mahallesi olan Ataşehir’de mahallelerin tamamının muhtarları yeniden belirlendi.  31 Mart 2019 Yerel Yönetim Seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre; Ataşehir’in 8 mahalle muhtarı tekrar seçilerek görevine devam ederken 9 mahalle muhtarı ise yeni adaylardan seçildi.

31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerinde Ataşehir’in 17 Mahallesinin Muhtarları:

YENİ SEÇİLEN MUHTARLAR                                 ESKİ MUHTARLAR 

1-AŞIK VEYSEL MAHALLESİ:

Hasgül Bakır  (Tekrar Seçildi)

2- ATATÜRK MAHALLESİ:

 Leyla Yeşim Şaylan  (Tekrar Seçildi)

3-BARBAROS MAHALLESİ:

Keziban Üreyil  (Yeni Seçildi)                                    Ercan Ersin 

4-ESATPAŞA MAHALLESİ:

Hüseyin Altun  (Yeni Seçildi)                                     Turan Kızıltaş

5-FERHATPAŞA MAHALLESİ:

Murat Bozkuş (Yeni Seçildi)                                        Hüseyin Uzun 

6-FETİH MAHALLESİ:

 Abdülkadir Şimşek (Yeni Seçildi)                              Cavit Koç  

7-İÇERENKÖY MAHALLESİ:

Sırma Doğru  (Yeni Seçildi)                                           Ayhan Öztürk 

8-İNÖNÜ MAHALLESİ:

Songül Ercan Tulunay  (Tekrar Seçildi)

9-KAYIŞDAĞI MAHALLESİ:

 Kadir Yılmaz (Tekrar Seçildi)

10-KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ:

Birgül Korkmaz Çilesiz (Yeni Seçildi)                  Yakup Cebiroğlu

11-MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ:

 Ali Rıza Saraçoğlu (Tekrar Seçildi)

12-MEVLANA MAHALLESİ MUHTARI:

  Recep Ali Kantarcı (Tekrar Seçildi)

13-MİMAR SİNAN MAHALLESİ:

 Özcan Karaca (Yeni Seçildi)                                             Şahin Acar 

14-ÖRNEK MAHALLESİ:

  Sinan Emrah Yıldırım  (Yeni Seçildi)                       İdris Taşkın

15-YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ:

 Hasan Özdemir (Yeni Seçildi)                                       Fazlı Sarısoy

16-YENİ SAHRA MAHALLESİ:

Sadettin Kahraman  (Tekrar Seçildi)

17-YENİŞEHİR MAHALLESİ:

  Mustafa Arı (Tekrar Seçildi)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1949 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ