logo

Ataşehir’deki 34 Eğitim Kurumunun Müdürleri Belirlendi

Millî Eğitim Müdürlüğü 2019 Yılı Millî Eğitim Bakanlığı, Ataşehir’de içinde olduğu Eğitim Kurumlarına Yeniden Yönetici Görevlendirme Müdürlük taslak sonuçları açıklandı.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul İl Milli Eğitim müdürlüğü tarafından yapılan taslak açıklamaya göre, bazıları yeni atama olmak üzere Ataşehir’deki 34 eğitim kurumunun müdürleri belirlendi.

Tercih ve idareci sınavları puanların dikkate alınarak yapıldığı atama sonucu açıklandı. Sonuç İstanbul İl Milli Eğitim müdürlüğü tarafından duyuruldu.

T.C. İstanbul Valiliği İl Millî Eğitim Müdürlüğü 2019 Yılı Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yeniden Yönetici Görevlendirme Müdürlük Sonuçları (Taslak) Liste:

  1. ABDULKADİR KÖSE: Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ATAŞEHİR Yenisahra Öğretmen Duriye Nuriye Endürüst Ortaokulu
  2. ABDULLAH AKEL: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Ali Nihat Tarlan İlkokulu
  3. ADNAN YAVUZ: Matematik ATAŞEHİR Mustafa Kemal Anadolu Lisesi
  4. ALİ KANBEROĞLU: Özel Eğitim ATAŞEHİR Ali Fuat Cebesoy İlkokulu
  5. BAHATTİN İNCEDERE: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Çağrıbey İlkokulu
  6. BEKİR ALAN: Türk Dili ve Edebiyatı ATAŞEHİR Ataşehir Anadolu Lisesi
  7. BEKİR SITKI TERZİ: Din Kült. ve Ahl.Bil. ATAŞEHİR Yeni Çamlıca İmam Hatip Ortaokulu
  8. DURAK İBRAHİM GÜRLE: Muhasebe ve Finansman ATAŞEHİR Dr.Nurettin Erk-Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  9. FAHRİ MUŞTU: Makine Tek./Makine ve Kalıp ATAŞEHİR Ulubatlı Hasan Mesleki Eğitim Merkezi
  10. HAFİZ FINDIK: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Mustafa Zeki Demir İlkokulu
  11. HANEFİ ATAYETER: Beden Eğitimi ATAŞEHİR TEB Ataşehir Anadolu Lisesi
  12. HASAN KURT: Rehberlik ATAŞEHİR Akşemsettin İlkokulu
  13. HASAN ALİ KÖSE: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR İçerenköy Hasanleyli İlkokulu
  14. HÜSEYİN ALTIPARMAK: Din Kült. ve Ahl.Bil. ATAŞEHİR Cahit Zarifoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
  15. HÜSEYİN ERDEN ÖZASLAN: Bilişim Teknolojileri ATAŞEHİR İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu
  16. İBRAHİM ALTUNDAL: Din Kült. ve Ahl.Bil. ATAŞEHİR Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
  17. İSMAİL GÖKÇE: Özel Eğitim ATAŞEHİR Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu
  18. MAKSUDE KILIÇASLAN: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Ata İlkokulu
  19. MEHMET AKGÜL: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
  20. MERAL KURULAY Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Celal Yardımcı İlkokulu
  21. METİN TOPKARA: Konaklama ve Seyahat Hizmetleri ATAŞEHİR Ataşehir R. Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  22. MURAT AYKUL: Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji ATAŞEHİR Ataşehir Emlak Konut Ortaokulu
  23. OSMAN ÇITAK: Sosyal Bilgiler ATAŞEHİR Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi
  24. OSMAN KARADENİZ: Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik ATAŞEHİR Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  25. SEÇKİN EMİRALİOĞLU: Sosyal Bilgiler ATAŞEHİR Piri Reis Ortaokulu
  26. SELİME GÜNDOĞAN: Okul Öncesi Öğrt ATAŞEHİR Akşemsettin Anaokulu
  27. SERKAN AY: Biyoloji ATAŞEHİR İstanbul Prof Faik Somer Spor Lisesi
  28. SÜLEYMAN BÜLBÜL: Din Kült. ve Ahl.Bil. ATAŞEHİR Mehmet Rauf Anadolu Lisesi
  29. TEMURHAN BAŞAR: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Sare Selahattin Uzal İlkokulu
  30. TURGUT YILMAZ: Matbaa/Matbaa Teknolojisi ATAŞEHİR Yeditepe Özel Eğitim Meslek Lisesi
  31. TÜLAY BEYAZTAŞ OSKAY: Tarih ATAŞEHİR Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  32. YEŞİM ATALAY: Coğrafya ATAŞEHİR Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
  33. YILMAZ GÜLER: Sınıf Öğretmenliği ATAŞEHİR Şehit Öğretmen Mehmet Fidan İlkokulu
  34. ADEM FİLİZ: Tarih ATAŞEHİR Ataşehir İbrahim Müteferrika Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1979 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ