logo

Ataşehir’in Sultanları Beşiktaş’ı 4 Farkla Geçti

Kadınlar 1. Futbol Ligi 8.haftasında Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ile Çilekli Tesislerinde karşılaşan  Ataşehir Belediye Spor Kadın Futbol Takımı, güçlü rakibini evinde devirdi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 1. Futbol Ligi 8.haftasında Çilekli Futbol Sahası Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ile Ataşehir Belediye Spor Kadın Futbol Takımı, güçlü rakibi Beşiktaş Kadın Futbol Takımını açık farkla yendi.

Kadınlar 1. Futbol Ligi 8. Haftasını da 3 puanla kapatan Ataşehir Belediye Spor Kadın Futbol Takımının 0 – 4’lük sonuç ve açık farkla kazandığı maçın skorunu Sevgi Çınar, Yağmur Uraz, Akaba ve Ece Türkoğlu’nun kaydettiği goller belirledi.

Çilekli Futbol Sahasında 7.01.2018 oynanan ve Hakem Atakan Kozik’in Saat 12:30’daki düdüğü ile başlayan Beşiktaş –  Ataşehir Belediye Spor Kadın Futbol takımları arasındaki maçın yardımcılığını Betül Nur Yılmaz(1. Yardımcı Hakem) ve Nimet Altunkıran(2. Yardımcı Hakem) yaparken, Ahmet Cihat Günday’da Gözlemci olarak görev yaptı.

Kadınlar 1. Futbol Ligi İstanbul derbisi olarak nitelenebilecek olan ve ligdeki öneli rakibi olan Beşiktaş’ı 4 gollük farkla yenerek haftayı 3 puanla kapatan Ataşehir Belediye Spor puanını 22’ye çıkarttı ve lig liderliğini sürdürdü.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
1001 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ