logo

Ataşehirli Çankırılılardan Namık Sürmen’e ziyaret

Ataşehirli Çankırılılardan Namık Sürmen’e ziyaret

Erol_namik surmenAtaşehirli Çankırılılar, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Namık Sürmen’i ziyaret ederek Belediye’nin Çankırılılara ilgisi için teşekkür edip adayları için destek istediler.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve ekibine Çankırılılara karşı gösterdikleri ilgi ve yakınlık için teşekkür eden İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Başkan Yardımcısı Ersoy Kaşak ve 20 civarında dernek ile birliğin başkan ve yöneticilerinden oluşan gurup, kendilerini temsil etmek üzere Ataşehir Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Erol Tepebaşı için desteklerini istediler.

Ataşehir’de yaşayan Çankırılılara ait birlik ve dernekler üyeleri ile Ataşehir Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Erol Tepebaşı için desteklerini Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Namık Sürmen’e ileterek adaylık tespitinde bunun dikkate alınmasını istediler.

Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Erol Tepebaşı’ya desteğini belirtmek için Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Namık Sürmen’i ziyaret eden Çankırı Ekonomi Kalkınma Platformu Başkanı, ÇANDEF Başkan Yardımcısı ve Saymanı Ersoy KAŞAK ile birlikte Ataşehir’de bulunan Çankırı derneklerini temsilen; Çerkeş Dernekler Birliği Bşk.Yrd. Recep KARAOT, Karacahöyük Dernek Bşk.Kazım ASAR, Ovacık Köyü Dernek Bşk.Bayram BODUÇ, Aliözü Köyü Dernek Bşk.Önder TOZAN, Kadıözü Köyü Dernek Bşk Emrah DANACIOĞLU, Karga Köyü Dernek Bşk.Adem BAYRAM, Gökçeören köyü Dernek Bşk. Bayram ARSLAN, Güzelyurt Köyü Dernek Bşk.Mustafa DOĞAN, Yeşilözü köyü Dernek Bşk.Hasan Dagıstan, Bozoğlu Köyü Dernek Bşk.Hüseyin ÖNCEL, Yalıözü köyü Dernek Bşk.Hüsnü KALE, Çalcıören Köyü Dernek Bşk.Satılmış ALYAT, Çalcıören Köyü Dernek Bşk.Yrd.Ramazan ÇETİN, Saçak Beldesi Sos.Yrd.Derneği Bşk.Kadir YAYLAALTI, Saçak Beldesi Sos.Yrd.derneği Bşk.Yrd.Yunus ÇETİNKAYA, Saçak Beldesi Sos.Yrd.Derneği Bşk.Yrd. Ali Karacakaya, Aşagıpelitözü köyü Derneği Bşk.Ali Bulut, Sumucak Köyü Dernek Bşk.Nurettin YASLITAŞ adayları Erol Tepebaşı’nın Çankırıları temsil edeceğine inançlarının tam olduğunu, bu düşünce ile Erol Tepebaşı’nı destekleme kararı aldıklarını, bu durum dikkate alınarak adaylarının listede yer alaması halinde hemşerilerinin seçimdeki kararını etkileyeceğini ifade ettiler.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ