logo

Ataşehirli Muhtarlar Örnek’teki Sosyal Marketi Ziyaret Etti

Ataşehirli Muhtarlar Örnek’teki Sosyal Marketi Ziyaret Etti

Ataşehir Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine destek amacıyla hizmete sunduğu Örnek Mahallesi Sosyal Marketi ziyaret eden Mahalle Muhtarları market hakkında bilgi aldı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehirli muhtarlar, Ataşehir Belediyesi’nin Örnek Mahallesindeki Sosyal Marketini ziyareti etti.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der ve belediye meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleşen tanıtım amaçlı ziyarete Ataşehirli mahalle muhtarları katıldı. Muhtarlara Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der tarafından “Sosyal Market ve çalışmaları hakkında bilgi verildi.

“SOSYAL MARKETİMİZİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Ataşehirli muhtarların Örnek Mahallesindeki Sosyal Market ziyareti ile ilgili açıklama yapan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, “Ataşehir ilçemizin değerli muhtarlarıyla birlikte, Belediyemizin faaliyete geçirdiği Örnek Mahallesinde bulunan, Sosyal marketimizi gezip ihtiyaç sahibi halkımıza sunduğumuz hizmetin tanıtımını gerçekleştirdik.” Dedi.

ATAŞEHİRLİ İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN ÖRNEK MAHALLESİ’NDE SOSYAL MARKET

Ataşehir Belediyesi ilçedeki ihtiyaç sahiplerine daha iyi hizmet vermek ve daha fazla fayda sağlayabilmek için Sosyal Market uygulamasını hayata geçiriyor.

Ataşehirli ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamak üzere Örnek Mahallesi’nde Sosyal Market hizmete girdi.

İHTİYAÇ SAHİBİ YARARLANABİLECEK, ÜCRET-PARA KULLANILMAYACAK

Yalnız ihtiyaç sahibi vatandaşlar yararlanabileceği, ücret-para kullanılmayacak Sosyal Market sayesinde, Ataşehir sınırları içerisinde ikamet eden, ihtiyaç sahiplerine modern şartlarda hizmet sunulacak.

ATAŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL İNCELEME İLE SOSYAL KART VERECEK

Sosyal Market’te kullanmak için ihtiyaç sahiplerine birer Sosyal Kart verilecek. Ataşehir Belediyesi’ne başvuran ihtiyaç sahiplerinin sosyal incelemesi tamamlandıktan sonra, kendilerine teslim edilecek Sosyal Kartlarına ihtiyaçları kadar puan yüklenecek.

VATANDAŞLAR İHTİYACI ÜRÜNLERİ KENDİLERİ SEÇECEK

İçerisinde gıdadan giyime, kırtasiyeden temizlik ve kişisel bakım ürünlerine kadar çok çeşitli malzemenin yer aldığı Sosyal Market’te, vatandaşlar ihtiyaçları olan ürünleri kendileri seçip beğenerek alma imkânına sahip olacaklar. Bunun için ihtiyaç sahiplerine birer Sosyal Kart verilecek.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ