logo

Avira Free Antivirus 2013 indir

avira_free_antivirus-2013-indirAvira Free Antivirus, uzun yıllardır bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet veren bir güvenlik yazılımıdır.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 92.6 MB
Dil: Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici: Avira Operations GmbH & Co. KG.
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8

 

Avira Free Antivirus, uzun yıllardır bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet veren bir güvenlik yazılımıdır. 2012 sürümü ile arayüzü tamamen yenilenmiş ve bünyesine yeni özellikler eklenmiştir. En temel işlevi bilgisayarınızı virüslerden korumak olan yazılım, virüslerin yanı sıra bilgisayarınızı; casus yazılımlardan (spyware), reklam araçlarından (adware), truva atlarından (trojan), solucanlardan (worm) ve rootkitlerden korur.

Avira Free Antivirus, ücretsiz bir virüsten koruma yazılımı olmasına rağmen; gerçek-zamanlı tarama ve sezgisel algılama teknoloji gibi üstün özelliklere sahip bir yazılımdır. Ayrıca yazılım şüpheli görünen kodları tespit ederek virüsleri etkin hale gelmeden engelleme işlevine de sahiptir. AntiBoot aracı ile de bilgisayar korsanlarının sisteminizi ele geçirmesini engeller. Kurulum ve kullanımı oldukça kolay olduğundan basit düzeyde bilgisayar bilgisine sahip kullanıcılar tarafından dahi rahatlıkla kullanılabilir.

Avira Free Antivirus 2013 indir

Yazılımın Özellikleri:
Virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, reklam araçlarına, solucanlara, rootkitlere ve tüm diğer kötü niyetli kodlara karşı koruma sağlar.
Zararlı tanımlama veritabanını kendiliğinden günceller.
Gerçek-zamanlı koruma ile güçlü güvenlik sağlar.
Birkaç tıklama ile bilgisayarınıza kurulur ve ayarları kolayca yapılır.
Sezgisel algılama teknolojisi ile bilinmeyen virüslere karşı dahi koruma sağlar.
Bilgisayarınızda ayarladığınız zaman dilimlerinde kendiliğinden tarama yapar.
Rootkit algılama ve temizleme özelliğine sahiptir.

Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista ve Windows 7 için 1 GB,
Windows XP için 512 MB ram desteği gerekir.

inndir.com

Etiketler: »
Share
1477 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ