logo

AVRASYA HOSPİTAL’DA “YILBAŞI ETKİNLİĞİ” YAPILDI!

 

avrasya_hospital_yilbasi_alo_afis (1)Avrasya Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Hüseyin Urlu, Kaymakam Ali Taşkın Balaban, hastane yöneticileri ve çalışanların katıldığı yılbaşı etkinliği düzenlendi. 

Avrasya Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Hüseyin Urlu ve ailesinin,  çalışanlarıyla hastanedeki “Yılbaşı Etkinliği” ne, Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Devlet Sanatçısı Recep Alper  Çevirel, Belediye Başkan Yardımcısı Semih Demirci, (Zeyçed) Zeytinburnu-Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ali Gündüz ve Yönetim Kurulu katıldı.

avrasya_hospital_yilbasi_alo_afis (2)

Hastanenin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı  Opr.Dr.Hüseyin Urlu ,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Urlu,Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel  Koordinatörü İbrahim Urlu ve Halkla İlişkiler Müdürü Gülay Tunçel’in ev sahipliği  yaptıkları Yılbaşı etkinliği ve kıdem ödül törenine, Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban Devlet Sanatçısı Recep Alper Çevirel , Belediye Başkan Yardımcısı Semih Demirci ,(Zeyçed) Zeytinburnu – Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ali Gündüz ,Başkan Yardımcısı Gülay Tunçel,Genel Sekreter Sefer Cengiz,Muhasip Nurten Tozkoparan,,Yönetim Kurulu Üyelerinden Gülser Bal, Necibe Uzun ,Denetleme Kurulu Başkanı Gazeteci  Mehmet Alpay,İstişare Kurulu Üyelerinden İnş.Müh. Hasan Ali Hayırlıoğlu ve eşi,Huzurevi ve yaşlılara Yardım Derneği Başkanı Perihan Akgün,Zeyçed Üyelerinden, Kızılay Zeytinburnu Şubesi Kadın Kolları Başkanı  Meryem Sürer,  mahalle sorumlusu Seviye Aşır  ve emekli öğretmen Hasan Ceylan ile birçok davetli katıldı.

avrasya_hospital_yilbasi_alo_afis (3)

Op.Dr. Tamer Sözen’in sunuculuğunu yaptığı  etkinlik öncesinde, Hastanenin tanıtım filmi  katılımcılara izlettirildi.

Avrasya Hospital Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Urlu konuşmasında ”Emek çok önemli bir değerdir. Çalışma arkadaşlarımızın başarı ve motivasyonunu artırmak için geçen sene ilkini bu  senede ikincisini düzenlediğimiz  Kıdem plaketleri törenimizde, hastanemizde 5 yılını tamamlayanlara  Bronz,10 yılını tamamlayanlara Gümüş ve 15 yıl çalışmış olan arkadaşlarımıza da Altın plaket ile ödüllendirdik. Bu diğer arkadaşlarımızın hastalara karşı davranışlarına olumlu yansıma olarak bize döndüğü için bu tür sosyal aktivitelere önem veren bir kuruluşuz. Biz sağlıktan kazandığımızı parayı yine sağlığa yatırıyoruz. Dedi ve tüm katılımcılara ve basına teşekkür etti.

Opr.Dr.Urlu, 2016 yılının çalışanlarımıza ve halkımıza sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim   dedi.

avrasya_hospital_yilbasi_alo_afis (4)

Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban ‘da  ”Bir müessesin sağlıklı ve kalıcı olduğu, o kurumda uzun süre çalışan kişiler ile belli olur. Demek ki, geçen yıl ve bu yıl, 15 yıldır çalışanlara plaketler verilmesi demek ki, ilk açıldığı yıl ve sonraki yıl işe başlayanların halen burada çalıştıklarını bize gösterdi. Bu da Avrasya’nın birlikte yola çıktığı çalışma arkadaşlarını emekli etmeye aday olduğunu gösterdi. İdari kadroya ve emek veren personele teşekkür ederdim” dedi.

avrasya_hospital_yilbasi_alo_afis (5)

Astrolog Nurcan Vecigün’de Avrasya Hospital’in Mart ayında ’ya büyük yatırımlara imza atacağını söyledikten sonra burçları teker teker açıkladı.

Sanatçı Ünsal Yörür de sevilen şarkıları ile Avrasya çalışanlarına güzel bir eğlence yaşatmış oldu.

Verilen kokteylin ardından, misafir ve hastane çalışanlarına hediye  paketleri dağımı ile program sona erdi.

avrasya_hospital_yilbasi_alo_afis (6)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1708 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AVRASYA HOSPİTAL’DA “YILBAŞI ETKİNLİĞİ” YAPILDI!” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  AVRASYA HOSPİTAL’DA “YILBAŞI ETKİNLİĞİ” YAPILDI! |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=84010
  #AvrasyaHospital #YönetimKuruluBaşkanı #OpDrHüseyinUrlu #Kaymakam #AliTaşkınBalaban #YılbaşıEtkinliği #ZeyçedBaşkanıAliGündüz #Zeytinburnu #itvhaber #AliGündüz