logo

Avrupa Futbol Şampiyonası ‘Euro 2024’ Heyecanı Ataşehir Atapark’ta Yaşanacak

Avrupa Futbol Şampiyonası ‘Euro 2024’ Heyecanı Ataşehir Atapark’ta Yaşanacak

Cuma günü başlayan Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 17. Avrupa Futbol Şampiyonası resmi adı ile UEFA EURO 2024 heyecanı Ataşehir Atapark’ta yaşanacak.

Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 17. Avrupa Futbol Şampiyonası resmi adı ile UEFA EURO 2024, 14 Haziran Cuma günü başlıyor. Yaklaşan şampiyona öncesinde Ataşehir Belediyesi, ATAPARK etkinlik alanında sahne kurarak, futbolseverlere unutulmaz bir serüven yaşatacak.

Toplam 24 millî takımın mücadele edeceği ve bir ay boyunca devam edecek olan turnuvadaki tüm maçlar ATAPARK’ta kurulacak dev ekranda yayınlanacak.

14 Haziran Cuma günü oynanacak açılış mücadelesiyle başlayacak olan EURO 2024 turnuvası 14 Temmuz Pazar gününe kadar devam edecek.

DEV EKRANDA EURO 2024 HEYECANI

Ataşehir’de futbol tutkunlarını bir araya getirecek olan dev ekran yayını, Türk milli takımımızın maçlarını gururla izleme fırsatı tanıyacak.

Bir ay boyunca heyecanın ve sevincin birlikte yaşanacağı turnuva maçlarını izlemeye davet eden Ataşehir Belediyesi Başkanı Onursal Adıgüzel, “Futbolseverlerin hasretle beklediği Avrupa’nın milli takımlar düzeyindeki en önemli organizasyonu olan EURO 2024 heyecanını siz değerli komşularımız için Ataşehir’e getirdik. Türk Milli Takımımızın maçlarını hep birlikte izlemek için büyük heyecan duyuyorum. Herkesi bu heyecan dolu programa davet ediyorum” dedi.

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ