logo

AVRUPA’DAN SANCAKTEPE’YE ÖDÜL YAĞDI

AVRUPA’DAN SANCAKTEPE’YE ÖDÜL YAĞDI

sancaktepeSancaktepe Belediyesi, Gayrimenkul ve yapı tasarımı alanında European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul ödülleri) yarışmasında altı ödüle birden layık görüldü.

Yaptığı yatırımlar ile İstanbul’un cazibe merkezi haline gelen İsmail Erdem başkanlığındaki Sancaktepe Belediyesi, Gayrimenkul ve yapı tasarımı alanında bugünün ve geleceğin en iyi yapılarını belirleyen European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul ödülleri) yarışmasında altı ödüle birden layık görüldü.

Sancaktepe Belediyesi ve İsmail Erdem’in öncülüğünde inşa edilen Sancaktepe Belediyesi yeni hizmet binası, Necmettin Erbakan Külliyesi ve Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’ yarışmasında ikişer dalda ödüle layık görüldü.

Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödülüne sekiz dalda aday olduklarını ve altı dalda birden ödüle layık görülmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşadığını belirten Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem; “Avrupa’nın her noktasından yenilikçi ve alanında öne çıkan projelerin değerlendirildiği bu ödül töreninde Avrupa Gayrimenkul Ödülleri jürisinin çalışmalarımızı takdir ederek bizi 6 ödüle birden layık bulmalarından dolayı çok memnunuz. Sancaktepemiz için aldığımız her ödül bizler için ayrı bir mutluluk, gurur ve motivasyon kaynağı olacak. Bu anlamda ödüllerimizi tüm Türkiye ile paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri  (European Property Awards) :

Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri (EPA), gayrimenkul endüstrisini prestij ve mükemmeliyetle buluşturmak ve bu alanda uluslararası standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla 1995 yılından bu yana düzenleniyor, Avrupa’daki ticari ve konut alanında yapılan projelere verilen EPA ödülleri, çeşitli kategorilerde en fazla puan alan projelere Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’ne (International Property Awards) katılma şansı da sunuyor.

sancaktepe

İngiltere’nin Başkenti Londra’da gerçekleşen ödül töreninde Sancaktepe Belediyesinin ödül alan eserleri şu şekilde oluştu;

Necmettin Erbakan Külliyesi:

Kamu Hizmet Binası Mimari Ödülü

Kamu Hizmet Binası İmar/Geliştirme Ödülü

 Yeni Belediye Hizmet Binası:

Kamu Hizmet Binası Mimari Ödülü

Kamu Hizmet Binası İmar/Geliştirme Ödülü

Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi:

Aktivite Binası İç Mimari Ödülü

Kamu Hizmet Binası İç Mimari Ödülü

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ