logo

AYEDER, Atatürk ve Şehitler İçin Kuran Okutup Helva Dağıttı  

AYEDER, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurtarıcısı ve kurucusu ulusal kahraman, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okutarak helva dağıttı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Gürsel Sarımaden başkanlığındaki Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği (AYEDER), 10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurtarıcısı ve kurucusu, ulusal kahraman, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimiz için düzenlediği mevlidi şerif programında Kuran-ı Kerim okutarak helva dağıttı.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der ile birlikte AYEDER (Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği) yönetim kurulu üyeleri ile birlikte davetlilerin katıldığı programda okunan mevlit ve Kuran-ı Kerim ile yapılan dua sonrasında AYEDER üyeleri tarafından hazırlanan helva Prestij Caddesi’nde vatandaşlara dağıtıldı.

10 Kasım Atatürk’ü Anma günü kapsamında ulusal kahraman, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları ile tüm şehitler için Mevlit ve Kuran-ı Kerim okutulduğunu kaydeden Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği (AYEDER) Gürsel Sarımaden, yaptığı açıklamada, hazırladıklar helvayı Prestij Caddesi’nde hep birlikte dağıtacaklarını söyledi.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1979 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

AYEDER, Atatürk ve Şehitler İçin Kuran Okutup Helva Dağıttı  ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    AYEDER, Atatürk ve Şehitler İçin Kuran Okutup Helva Dağıttı
    https://www.itvhaber.com/ayeder-ataturk-ve-sehitler-icin-kuran-okutup-helva-dagitti.html#.WgYpZP-AFkU.twitter
    #AYEDER #Atatürk #Şehit #KuranOkuttu #HelvaDağıttı #Mevlit #ŞehitlereKuran #ŞehitlereMevlit #AbdulahDer #GürselSarımaden #Erzincan #itvhaber