logo

‘BALIK – EKMEK’ KONSEPTİ ATAŞEHİR PRESTİJ CADDESİ’NDE

‘BALIK – EKMEK’ KONSEPTİ ATAŞEHİR PRESTİJ CADDESİ’NDE

Av yasağı kalktı, balık mevsimi başladı. Ataşehir Prestij Caddesi’ndeki Burak Balıkçılık taze balık satışı yanında, Eminönü ile özdeşleşen “Balık Ekmek” konseptini Ataşehir’e taşıyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

Av yasağının kalkıp balık mevsiminin başladığı bu günlerde, balık fiyatlarında düşüş beklenirken balıkçılar da tezgahlarında balık seven müşterilerini bekliyor.

Ataşehir Prestij Caddesi üzerindeki Burak Balıkçılık da Küçükbakkalköylülere günlük taze balık satışı yanı sıra başta hamsi, istavrit ve palamut gibi balıkları tezgahtan alıp pişirerek müşterilerinin bu alandaki ihtiyacını karşılıyor.

“Balık Ekmek” sloganıyla İstanbul Eminönü ile özdeşleşen ekmek arası balık konseptini de Ataşehir’e taşıyan, Burak Balıkçılık Prestij Caddesi üzerindeki yerinde Küçükbakkalköy’e yolu düşen Ataşehirlilere “Balık Ekmek” servisi de yapıyor.

Sağlıklı, lezzetli besin kaynağı balık, bilinen en önemli özelliğiyle; barındırdığı omega 3 ile hafıza kaynaklı sorunları geciktirme özelliği yanı sıra, ucuz ve kolay ulaşılabilen protein kaynağı olarak biliniyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ