logo

BAYRAMDA YÜZLERDE TEBESSÜM, GÖZLERDE SEVGİ

Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kollar Başkanlığı’nın geleneksel olarak bayram öncesi düzenlemiş olduğu yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık hediye ettiği program bu yılda devam etti.

Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül’ ün başkanlığında, İlçe Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından 25 Ağustos 2017 tarihinde düzenlenen, “Yüzlerde Tebessüm, Gözlerde Sevgi” programı ile ihtiyaç sahibi 70 çocukla bire bir sohbet edilerek, çocuklara bayramlıkları hediye edildi.

Program sonunda konuşan Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, “Dünya’nın en güzel varlıkları olan çocuklarımızın her türlü sıkıntısına çözüm olmayı kendimize amaç edindik. Bugün de ihtiyaç sahibi evlatlarımızla bir araya gelerek, keyiflerince kendi alışverişlerini yapmalarının heyecanını ve kendilerine bayramlıklarını hediye ederek, gözlerindeki sevince ortak olmanın huzurunu bir kere daha yaşadık. Bu kapsamda çocuklarımızın yüzlerine tebessüm, gözlerine sevgi bırakan hayırseverlerimize, maddi ve manevi desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
881 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

BAYRAMDA YÜZLERDE TEBESSÜM, GÖZLERDE SEVGİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    BAYRAMDA YÜZLERDE TEBESSÜM, GÖZLERDE SEVGİ
    https://www.itvhaber.com/bayramda-yuzlerde-tebessum-gozlerde-sevgi.html
    #AkParti #Ataşehir #KadınKollarBaşkanlığı #Bayram #KurbanBayramı #Yetim #Öksüz #İhtiyaçSahibi #Çocuklar #BayramlıkHediye #NeslihanYurtdagül #itvhaber