logo

BEYLİKDÜZÜ KAYMAKAMLIĞINA MEHMET OKUR ATANDI

mehmet_okur_kaymakamÇankırılı, Çerkeş asıllı olan ve 2011 yılından bu güne Nazilli Kaymakamı olarak görev yapan Mehmet OKUR, İstanbul Beylıkdüzü İlçe Kaymakamlığı görevine atandı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Çankırı’nın Çerkeş İlçesi Güzelyurt Köyü’nden olan Kıbrıscık, Tortum, Midyat, Hacıbektaş, Yatağan ve Elmadağ Kaymakamı olarak da görev yaptıktan sonra Gaziantep Vali Yardımcısı olarak mesleki kariyerine devam eden Mehmet Okur son olarak Nazilli Kaymakamı olarak görev yapıyordu.

mehmet_okur_kaymakam-6

MEHMET OKUR KİMDİR?

1962 yılı Çankırı – Çerkeş İlçesi Güzelyurt Köyünde doğan Mehmet Okur ilk ve ortaokulu Ankara’da, liseyi 27 Mayıs Lisesi’nde, Çerkeş’te bitirmiştir. 1981 yılında girdiği Siyasal Bilgiler Fakültesi ‘nden 1985 yılında mezun olduktan sonra bir süre Başbakanlıkta çalışmıştır. 1987 yılında Kahramanmaraş Kaymakam Adayı olarak mesleğe girmiş ve sırasıyla Pazar Kaymakam Vekili, Kıbrıscık, Tortum, Midyat, Hacıbektaş, Yatağan ve Elmadağ Kaymakamı olarak görev yapmıştır.

2000-2001 yılları arasında İngiltere’de London – Middlesex Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yapan ve Milli Güvenlik Akademisi 56. Dönem Müdavimi olan Kaymakamımız, evli ve üç çocuk babasıdır. 13 Ekim 2006 tarihinden itibaren Gaziantep Vali Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Okur, 26 Eylül 2011 tarihi itibariyle Nazilli Kaymakamlığına atanmış ve son Kararname ile de Beylikdüzü Kaymakamlığı görevine atanmıştır.

Etiketler: » » » » » » »
Share
2548 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

BEYLİKDÜZÜ KAYMAKAMLIĞINA MEHMET OKUR ATANDI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    BEYLİKDÜZÜ KAYMAKAMLIĞINA MEHMET OKUR ATANDI
    https://www.itvhaber.com/?p=107775
    #Çankırı # Çerkeş #NazilliKaymakamı #MehmetOkur #İstanbul #BeylıkdüzüKaymakamlığı #GüzelyurtKöyü #NazilliKaymakamı #GaziantepValiYardımcısı