logo

Canan Kaftancıoğlu Ataşehir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Canan Kaftancıoğlu Ataşehir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Ataşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek salgınla mücadele tedbirleri ve pandemi dönemi çalışmaları ile ilgili Battal İlgezdi’den bilgi alıyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir Belediyesi ziyaretlerine AKOM’dan başlayan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Gürsel Sarımaden’in müdürlüğünü yaptığı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yardım çalışmalarını inceledi.

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın’ın da eşlik ettiği ziyarette, Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları ve birim müdürleri de hazır bulundu.

Ataşehir Belediyesi AKOM birimini ziyaret eden sosyal yardım çalışmalarını yerinde inceleyen Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sağlık çalışanları ile birlikte özveriyle yardım çalışmalarını yürüten personele teşekkür ederek, kendisine yönelik darbe suçlamalarını da “niyet okuma” olarak niteledi.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun Ataşehir Belediyesi ve Başkan Battal İlgezdi’yi ziyareti belediye birimleri ile devam etti.

ATAŞEHİR BELEDİYESİ’NDE BİR DİZİ ZİYARET

AKOM sosyal yardım birimi, maske dikimevi, aşevi ve kapalı Pazar alanındaki sosyal mesafe çizgi çalışmalarını da yerinde inceleyen Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi makamında ziyaret ederek, yapılan çalışmaları değerlendirdiler.

https://www.facebook.com/battalilgezdi/videos/567659817203725/

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Canan Kaftancıoğlu Ataşehir Belediyesi’ni Ziyaret Etti” için 1 yorum

  1. zeynep : diyor ki:

    ataşehir kadar talihsiz bir ilçe yok… İMARLAR BU SEFERDE VİRÜSE TAKILDI. Kimin bedduasını aldık acaba.