logo

ÇANDEF GENEL BAŞKANLIĞINA İLK ADAY AÇIKLANDI

candef_zeynettin-Tüzüğü gereği, Şubat ayında yapılması öngörülen İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu Genel Kurulu öncesi ÇANDEF Genel Başkanlığı’nın ilk adayı belli oldu.

Recep Kenan/itvhaber.com

Tüzüğün amir hükmü gereği 2 yılda bir, Şubat ayı içerisinde yapılması öngörülen İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu Genel Kurulu öncesi Genel Başkanlığa ilk aday belli oldu.

Zekeriya Açıkgöz’ün Genel Başkanı olduğu İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF)  tüzüğü gereği 2016 yılı Şubat ayı içerisinde Genel Kurulunu yaparak yeni dönemde iki yıl süreyle yöntime gelecek Genel Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerini belirleyecek.

Şubat ayında, iki yıl görev yapmak üzere İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin belirleneceği Genel Kurul öncesi resmi olmasa da ilk aday ortaya çıktı.

Şubat ayında yapılacak olan Genel Kurul’da İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanlığına ilk aday Zeynettin Aydın.

candef_zeynettin

Halen Maltepe Çankırılılar Derneği Başkalığını yürüten iş adamı Zeynettin Aydın sosyal medya sayfasında yaptığı paylaşımla İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanlığına aday olduğunu duyurdu.

Henüz açıklamamış olsa da mevcut Genel Başkan Zekeriya Açıkgöz’ün yeni dönem için Şubat’ta yapılacak Genel Kurulda İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanlığına aday olması bekleniyor.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1926 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ÇANDEF GENEL BAŞKANLIĞINA İLK ADAY AÇIKLANDI” için 2 Yorum

 1. recep : diyor ki:

  ÇANDEF GENEL BAŞKANLIĞINA İLK ADAY AÇIKLANDI
  AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=84992
  #İstanbulÇankırıDernekleriFederasyonu #ÇANDEF #GenelKurul #GenelBaşkanlık #İlkAday #ÇANDEFGenelBaşkanı #ZeynettinAydın #itvhaber #Zekeriya Açıkgöz #Çankırı

 2. Emine otedag : diyor ki:

  Bir cankirili olarak candef in basina sayin vahap beyden sonra en iyi sekilde yonetecegine tum cani gonulden inaniyorum ve guveniyorum o nedenden dolayida zeynettin aydin diyorum her zaman insanlara karsi iyi ve guler yuzlu olmustur. Simdiki baskani inanin bir kere anca gormusumdur onududa samimi ve icten gelmedigi icin gidipte tanismadim bile. Vahap beyden sonra ayni sekilde insanlara kendini sevdirerek cani gonulden yonetecegine tum maltepeli cankirililar olarak zeynettin beyin tam destek yanindayiz.