logo

ÇANDEF GENEL KURULU ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI’DA

candef_gk_0ÇANDEF Genel Bakanı Zekeriya Açıkgöz, 6. ÇANDEF Olağan Genel Kurulun 28 Şubat 2016 Pazar günü Saat 10:00’da Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde yapılacağını duyurdu.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Bakanı Zekeriya Açıkgöz, “hep birlikte güçlenerek çıkacağız” dediği, 6. Olağan Genel Kurulun 28 Şubat 2016 Pazar günü Saat 10:00’da yapılacağını duyurdu.

Duyurusunda, İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) 6. Olağan Genel Kurulu’nun “birlik ve beraberlik içerisinde, daha büyük hedeflere” sloganıyla ve sloganda da kalmamak kaydıyla birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirmeyi ümit ettiklerini kaydeden Genel Başkan Zekeriya Açıkgöz, Genel Kurul hazırlıklarının tamamlandığını belirterek; “28 Şubat 2016 Pazar günü Saat 10:00’dan itibaren 700’ün üzerindeki delege ile Çankırımızın yetiştirdiği, siyaset, bürokrasi, iş dünyası ve sayıları 150’yi bulan STK’larımızla birlikte görkemli bir genel kurul yapacağız. Tabi genel kurulumuza Çankırımızın dışında çok önemli isimleri de bekliyoruz. Başta İstanbul Valimizi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımızı, Çankırı Valimizi, Çankırı Belediye Başkanımızı, Çankırı milletvekillerimiz ve İstanbul milletvekillerimizi, belediye başkanlarımızı davet ettik” dedi.

Şimdiki Genel Başkan Zekeriya Açıköz, Maltepe Çankırılılar Dernek Başkanı Zeynettin Aydın ve Hüseyin Pilavcı’nın adaylıklarını açıkladıkları İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) 6. Olağan Genel Kurulu’nun genel başkanlık seçimindeki yarışın değişiklik olmazsa, üç aday arasında geçeceği ön görülüyor. Üç aday arasındaki yarışı kazanan isim, yeni ÇANDEF Genel Bakanı olarak İstanbul’daki Çankırılıları temsil edecek.

Son yaşanan gelişme, geçtiğimiz günlerde düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen adaylardan Zekeriya Açıköz ve Zeynettin Aydın birlikte hareket etme kararı aldıklarını açıkladı. Yapılan açıklamada; aday Zekeriya Açıköz lehine adaylıktan çekildiğini duyuran  Zeynettin Aydın, Zekeriya Açıköz ile oluşturulacak ortak liste ile seçime gidileceğini belirtti.

candef_gk_1

Etiketler: » » » » » »
Share
2360 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ÇANDEF GENEL KURULU ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI’DA” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ÇANDEF GENEL KURULU ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI’DA
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=87264
    #Çandef #GenelBakan #ZekeriyaAçıkgöz #OlağanGenelKurul #BağlarbaşıKültürMerkezi #ZeynettinAydın #HüseyinPilavcı