logo

Çetin Kavas, ‘Hem Mahkum, Hem Mahkum Yakını Olmak Zor’

Hem mahkûm yakını hem de kesinleşmiş cezası bulunan Çetin Kavas, mahkum yakınlarının zor durumda olduğunun altını çizerek ilgililerden cezasının ertelenmesini bekliyor.

Çetin Kavas, kesinleşmiş cezasını yatmak üzere savcılıktan tebliğ geldiğini belirterek, aynı anda oğluyla kendisinin ceza evinde olmasının ailede sıkıntıların yaşanmasına neden olacağını kaydederek, “Çocuğumla benim aynı anda cezaevinde bulunmam ailemizin perişanlığı demektir. İşimizi devam ettirebilecek kimsemiz kalmıyor. Ailemizin tek geçim kaynağı olan kendi işimizi öylece bıraktığımız zaman ne cezaevinde bize bakacak, nede dışarıda ailemize bakabilecek birisi olacak” ifadeleri ile ailenin geçim kaynağı olan işlerini kaybedeceklerinin altını çizdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da seslenen Çetin Kavas, cezaevi komşuların bildiğini, devlet büyüklerinden ilgi beklediklerini kaydederek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “içeride günahsız on beş yıl yatan var” ifadelerini hatırlatarak, “Ben Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum. Duy artık sesimizi Sayın Cumhurbaşkanım. Sizlerden biz mahkûm yakınları olarak destek istiyoruz. Biz mahkûm yakınları olarak eş ve çocuklarımıza kavuşmak işitiyoruz” dedi.

Etiketler: » » » » » »
Share
2354 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ