logo

CHP Ataşehir Adayı Onursal Adıgüzel’den İlk Açıklama Geldi

CHP Ataşehir Adayı Onursal Adıgüzel’den İlk Açıklama Geldi

CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Onursal Adıgüzel “Ataşehir’i daha modern, yaşanabilir ve herkes için eşit imkanlar sunan bir ilçe yapmak için çalışacağız.” Dedi.

Recep Kenan / itvhaber.com

CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Onursal Adıgüzel, yaptığı ilk açıklamada, “Ataşehir’i daha modern, daha yaşanabilir ve herkes için eşit imkanlar sunan bir ilçe yapmak için gece gündüz çalışacağız.” Dedi.

CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Onursal Adıgüzel, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; “Sokaklarında büyüdüğüm, her mahallesinde Cumhuriyet Halk Partisi için çalıştığım, eşimle tanıştığım, kızımı kucağıma aldığım Ataşehir’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belediye Başkan Adayı olmanın gururunu yaşıyorum.” İfadelerine yer verdi.

Sevgili İstanbullular, Değerli Ataşehirliler, Sokaklarında büyüdüğüm, her mahallesinde Cumhuriyet Halk Partisi için çalıştığım, eşimle tanıştığım, kızımı kucağıma aldığım Ataşehir’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belediye Başkan Adayı olmanın gururunu yaşıyorum. Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’e, Parti Meclisimize, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve parti örgütlerimize teşekkürü borç bilirim. Ataşehir’i daha modern, daha yaşanabilir ve herkes için eşit imkanlar sunan bir ilçe yapmak için gece gündüz çalışacağız. Çocuklarımız için daha yeşil, yaşlılarımız için daha erişilebilir, gençlerimiz için daha dinamik bir Ataşehir’i hep birlikte kuracağız!

CHP ATAŞEHİR ADAYI ONURSAL ADIGÜZEL AÇIKLAMASI:

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ