logo

CHP Ataşehir Başkan Adayı Battal İlgezdi Oy Kulandı

CHP’nin İyi Parti ile ortak Millet İttifakı Ataşehir Belediye Başkan Adayı olarak 31 Mart yerel seçimine giren Battal İlgezdi,  sandık başına giderek oyunu kullandı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Atraşehir Belediye Başkanı ve CHP’li Ataşehir Belediye Başkan Millet İttifakı ortak adayı Battal İlgezdi, Saat 12:00’da sandık başına giderek oyunu kullandı. Battal İlgezdi oyunu Dilek Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’deki 2278 No’lu sandıkta oyunu kullandı.

Oyunu kullanmak üzere eşi CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ve kızıyla birlikte Küçükbakkalköy Mahallesi’ndeki Dilek Sabancı MTAL’ne gelen Ataşehir Belediye Başkanı ve CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi 2278 No’lu sandığa giderek oyunu kullandı.

Ataşehir Belediye Başkanı ve CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 5 yılda bir yapılan yerel seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, “Köylerde muhtarlarımızı ve azalarımızı seçeceğiz. İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızı ve İlçemizde ise Belediye Başkan Adaylarımızı, meclis üyelerimizi ve muhtarlarımızı seçeceğiz. Akşam saat:19.00’dan sonuçlar belli olacak. Bizler bu seçimin sonucunda kardeşçe, dostça hep beraber yaşayacağız. Ataşehir’de ve İstanbul’da sevgi ve dostluk kazanacak. 31 Mart seçimlerinin Ataşehir’e ve İstanbul’a hayırlı olmasını diliyorum” İfadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1723 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ